Форум

Data.BG Форуми: RQ:Worms World Party - Bg mod - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

RQ:Worms World Party - Bg mod

Потребителят е неактивен   kokorjaspushka 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 09-February 07
Здравейте. Преди десетина години имах диск с версията Worms World Party - култовите червейчета. Тогава си спомням, че имаше един от говорите на червейтев играта Brooklyn, който беше на Български език. Някой си бешпе играл да замени съответните файлове с преправяни на български и то много смешни.

Затова молбата ми е който има играта на диск или някъде, да си провери или да я даде насам. Най- вероятно дори няма да знаете, че един от около 50-те говора е български.

Има две версии на играта в торент сайт, но там е базовата и по-стара версия на играта без Бг аудиото.
Спомням си преди много време бях качил играта в ФТП на Димитровградки сървър на игрална зала и интернет доставчик, но му загубих следите.
помощ :)

Мнението беше редактирано от CerealKiller: 05.12.14 - 12:15

0

Потребителят е неактивен   asterixxxx 

• Регистриран: 15-December 04
Имам една версия, която се казва Worms Armageddon - New Version. Дали не е тя?
0

Потребителят е неактивен   kokorjaspushka 

• Регистриран: 09-February 07
благодаря, но мисля, че не е тя. На моята си пишеше World Party при стартиране и в самата игра...
0

Споделете тази тема чрез:

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login