Форум

Data.BG Форуми: Football Manager 2011 - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (186 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Тази тема е заключена

Football Manager 2011 играта излезе

Потребителят е неактивен   thefatalpoison 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 15-June 07
Каква е разликата м/у FIFA manager-a и този?
0

Потребителят е неактивен   Henryi 

• Регистриран: 21-February 05
  • Град:София
  • Интереси:Belmondo, Mireille Mathieu, Frederick Forsyth, football & Golf
огромна :0 Едва ли ще се намери някой да ти описва разлики...
Сваляш и разглеждаш...

Публикувано изображение
Sometimes democracy must be bathed in blood.
A.Pinochet

0

Потребителят е неактивен   thefatalpoison 

• Регистриран: 15-June 07
В такъв случай, кой е по добър?
0

Потребителят е неактивен   YGeorgiev 

• Регистриран: 06-August 10
Ахахахахахахааа :lol:

ФМ
0

Потребителят е неактивен   gangstapzm 

• Регистриран: 14-January 06

Преглед на мнениеthefatalpoison, на Sep 18 2010, 18:46, каза:

Каква е разликата м/у FIFA manager-a и този?

Зависи на каква възраст си и какъв вкус имаш. Ако обичаш повече шаренийки и търсиш графика ФИФА Мениджър, аз лично предпочитам Футбол мениджър. И според повечето геймъри ФМ е с класи на Фифа миниджъра. Играл съм ги и двете, и в никакъв случай не казвам, че Фифа мениджъра е лош, напротив има си и своите предимства :lol:.
0

Потребителят е неактивен   napalmov 

• Регистриран: 03-May 06

Преглед на мнениеYGeorgiev, на Sep 18 2010, 19:05, каза:

Ахахахахахахааа :lol:

ФМ

Не му се смейте на момчето, просто не знае.

Гледай сега, има САМО един мениджър - Football Manager.
0

Потребителят е неактивен   goranovich 

• Регистриран: 03-June 05
Абе пич я си оправи малко темата инфо снимки и т.н. или поне НЗД да се хване да я направи!!!!!!!!!! !!
0

Потребителят е неактивен   citiridis 

• Регистриран: 24-February 06
кефи ме тая игрица,всяка година става все по добра и се забелязва,евалата на SEGA
0

Потребителят е неактивен   Dickoff 

• Регистриран: 30-July 10
Е това им е великото на пичовете от Sports Interactive.Изградиха една доста стабилна игричка да кажем от FM 2007 и пак и пак продължават да правят подобрения.Определено тяхната игра винаги е гарант за качество.
Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   wolftheduc 

• Регистриран: 03-June 06
  • Интереси:PC

Цитат

- More varied goal descriptions and better descriptions of player performances for post match reports.

- New news item to show when players are about to trigger contract clauses or their contracts are running down.

- More information on why someone has been sacked, or why you've been sacked (!) in the news item.

- А fortnightly competition round-up highlighting statistics such as scoring and assist charts, man of the match charts and other bits and pieces to keep you in touch with the world around you.

- News items when shock transfers are made, such as a player or manager dropping a couple of divisions.

- A season expectations review from your board to let you know how they think you've done in the last season.

- Player debut news items.

- Improved news items regarding major finals to give them the build up that they get in the real world.

- Squad number reaction news, where the press react and comment on squad number allocation and situations where players have not been registered in a squad.

- A yearly training round-up which goes nicely with the new training system in Football Manager 2011, which will get discussed in proper detail in a future blog.

- Questions about the club's ex-manager when you take over a club (particularly if they've been successful)

- Questions regarding new signings after they've played for a few matches

- Specific questions for special competitions, like the Community Shield.

- A new press conference following draws for major tournaments if your team are involved with them.

- Questions regarding team selection when the manager may be considering rotating and/or resting players.

- Signing former players and the reaction that will have around the club and amongst the supporters.

- Questions asked when milestones have been reached both by clubs and players.

- A whole host of new Cup-related questions.

Мнението беше редактирано от wolftheduc: 02.10.10 - 12:45

0

Потребителят е неактивен   Dewo 

• Регистриран: 20-December 08
обновил съм първия пост с всичката информация до сега :}
0

Потребителят е неактивен   overdozze 

• Регистриран: 17-January 10
Правя последна кариера и чакам новият мениджър ..
0

Потребителят е неактивен   azzzzzzzz 

• Регистриран: 23-April 05
  • Град:Sofia
  • Интереси:Sport i Muzika
Ако обясненията на 1 страница ще са ти като за Песа ще го закъсаме яко ... ония пич да направи тема с Мениджър 2010 дори тупан като мене се оправи с всичко и беше на РОДНИЯ МИ ЕЗИК - БЪЛГАРСКИЯ :lol: Темата за ФМ2010 е УНИКАЛНО ДОБРЕ ОБЯСНЕНО НА - Б Ъ Л Г А Р С К И !!! Все пак сме БЪЛГАРИ ... Само погледнете как изглежда онази тема как изглежда тази! Преди некой с.лтак да ме запсува да се замисли длъжен ли съм в родната си страна да уча английски !? Мне...

И Админите да се замислят малко. Темите да ги правят кадърни пичове ... нищо лично към тоя ама ... все пак :lol:

Мнението беше редактирано от azzzzzzzz: 04.10.10 - 18:57

0

Потребителят е неактивен   Henryi 

• Регистриран: 21-February 05
  • Интереси:Belmondo, Mireille Mathieu, Frederick Forsyth, football & Golf
то реално това не е Фифа и за да я играеш трябва малко или много да разбираш език... иначе ще се блещиш и на пресконференцийте, и на талка и на съобщенията... дори на научиш менютата...
Иначе, че нзд си поддържа супер темите за ФМ от доста време си е така...

Публикувано изображение
Sometimes democracy must be bathed in blood.
A.Pinochet

0

Вътре се оправям в играта към създателите не мога да имам претенции да я правят на БГ но тук мисля че трябва да се помисли! И да nzd я беше направил прекрасно! Щом аз се оправих ... той да направи ако още е тук!
0

Потребителят е неактивен   overdozze 

• Регистриран: 17-January 10
Какъв е проблема тая тема да си стои и просто пича да оправи темата? Има желание да прави темата ,нека му дадем шанс и да видим как ще я потдържа.
0

Преглед на мнениеoverdozze, на Oct 4 2010, 19:26, каза:

Какъв е проблема тая тема да си стои и просто пича да оправи темата? Има желание да прави темата ,нека му дадем шанс и да видим как ще я потдържа.

Ок подкрепям! Винаги трябва да се дава шанс :lol:
0

Потребителят е неактивен   Dewo 

• Регистриран: 20-December 08

Преглед на мнениеazzzzzzzz, на Oct 4 2010, 18:54, каза:

Ако обясненията на 1 страница ще са ти като за Песа ще го закъсаме яко ... ония пич да направи тема с Мениджър 2010 дори тупан като мене се оправи с всичко и беше на РОДНИЯ МИ ЕЗИК - БЪЛГАРСКИЯ :lol: Темата за ФМ2010 е УНИКАЛНО ДОБРЕ ОБЯСНЕНО НА - Б Ъ Л Г А Р С К И !!! Все пак сме БЪЛГАРИ ... Само погледнете как изглежда онази тема как изглежда тази! Преди некой с.лтак да ме запсува да се замисли длъжен ли съм в родната си страна да уча английски !? Мне...

И Админите да се замислят малко. Темите да ги правят кадърни пичове ... нищо лично към тоя ама ... все пак :lol:

'пич', не мисля, че съм длъжен да превеждам цялата информация за играта... ако на някой му се занимава нека го преведе, с удоволствие ще го добавя. въпреки че съм сигурен, че едно 90% от хората си превеждат главното. като излезе ще добавя някои неща за сваляне и други помощи, но все още няма какво друго да се сложи освен тази информация.

и ако си мислиш, че без английски ще успееш някъде, дори и в родната си страна, доста се бъркаш. нищо лично ;}
0

Изобщо не ми трябва английски за да успявам ... Какво значи "не мисля че съм длъжен... ако на някой му се занимава" Пич... като не ти се занимава за слава ли я правиш тая тема дето ще ни помага УЖ цяла година на стотици хора ? Като не си способен да се справиш с нещо не се заемай... има си кадърни хора които знаят как да правят нещата :lol: Погледни как е направена темата за 2010 и тогава се дърви... не мислиш ли че малко е пошличка твойта ? Вместо да се стегнеш и да я оправиш ти ми говориш глупости... несериозна работа :lol:

форумс.дата.БГ

Мнението беше редактирано от azzzzzzzz: 05.10.10 - 10:09

0

Потребителят е неактивен   FMmanager2011 

• Регистриран: 05-October 10
Ако всеки преведе по малко ще станат нещата....

1.Contract Negotiations - making its debut in Football Manager 2011 is a new live contract negotiation system, with a host of new contract clauses. Learn to deal with different types of agents as you try to secure your next big signing.

Преговорите по договора - правят своя дебют в Football Manager 2011 това е нова система за директни преговори с множество нови договорни клаузи. Научете се да се справяте с различни видове средства, тъй като се опитвате да запазите следващото голямо подписване(покупка).

2.Re-vamped training system - including more basic training schedules and individual training focus where players can be in trained in 14 different skill areas. Plus, a new match preparation area, where you can get your team to concentrate on special focus areas, and train in specific tactics, in the lead up to a match.

Re-vamped е система за обучение - включваща повече основни графици за обучение и индивидуални фокус обучения, където играчите могат да бъдат обучени в различни области в 14-умения. Плюс нови подготвителни области , където можете да получите вашия отбор и да се съсредоточите върху специални тематични области, и да обучавате в специфични тактики, в навечерието на мача.

3.Improved Interaction - new board request and backroom advice options as well as a new player interaction module allowing you to have private conversations with your players, including lots of options never seen before, taking interaction to a whole new level.

Подобряване на взаимодействието - нови искания от борда и опции, задкулисни консултации, както и нов модул играч - взаимодействие което ви позволява да имате лични разговори с играчите, включително и много възможности, никога не е виждани преди, като взаимодействие на съвсем ново ниво.

несъм правил превода дума по дума но реадактирах някой неща...
0

Споделете тази тема чрез:

• (186 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Тази тема е заключена

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login