Форум

Data.BG Форуми: Еро чат по скайп - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (94 Страници) +
  • « Първа
  • 91
  • 92
  • 93
  • 94
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Тази тема е заключена

Еро чат по скайп

Потребителят е неактивен   Lylia 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 12-October 18
  • Град:Сливен
  • Интереси:Skype july7544
Направих нов скайп и веднага се появиха фейк-ове Lolita 69 Sexy / live:july-lili_1 /, а също и Lolita- 69_3 /live: july7544_ / с крадени мои снимки, на КИН 6132529614 не е мой , а продължавате да плащате на него и ви блокират.

Мнението беше редактирано от Lylia: 30.05.19 - 19:15

0

Въпрос към моделките има ли атака и към вашите скайпове. Забелязах , че масово се сменят скайпове.Не се страхувайте да пишета за това .Ако имате такива фейк скайпове , нека хората поне да знаят и да не плащат там ! :emote_air_kiss: :emote_air_kiss: :emote_air_kiss:
0

Потребителят е неактивен   Vanessa1234567890 

• Регистриран: 05-February 17
  • Град:Варна
  • Интереси:Cuckold and group sex live only for +18.WhatsApp 085648289 или на Viber 0885515368

di1234, на 01.06.19 - 08:55, каза:

Аз също имам за съжаление.
Моя скайп е live:kalisa_ero.Ако напишете само kalista_ero излиза измамен профил.
Интересното за това е,че не бях забелязала,а една колежка ме предупреди.
Тя откъде разбра нямам идея.
ИЛИ е много загрижена за мен :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: или е нейно дело.

Сещате се коя е мисля.Като я познавам по склонна съм към втората версия :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:
Май ще минаваме на ВАЙБЪР

На вайбър ако минеш отиваш директно в ръчичките на прокуратурата. Още като слагаш вайбър където и да е има бланка, че си съгласна с правилата и политиката на вайбър. Ясно е посочено, че за разпространение или ползване за неморални цели те предават на органите в съответната държава в която се намираш и акаунта ти ще бъде заключен а информацията в него предадена на съответните органи при поискване. :)
Cuckold and group sex live only for +18.WhatsApp 085648289 или на Viber 0885515368
0

Потребителят е неактивен   Zverkoto 

• Регистриран: 05-August 18
  • Град:Everywhere
Явно си е драма с фалшификаторите за еро-чатърките. Това, че се постват истинските наистина помага. Нещо гледам е спряло напоследък.
Доста се помъчих докато намеря истинския профил на july7544. Не знам защо не ми излизаше на търсачка в skype. Излизаха само фалшивите. Накрая го отворих през профилът и в data.bg.
Радвам се, че успях. Неконвенционална жена с чувство за хумор. И много "squirt. Освен другото успя и да ме разсмее.
1

Потребителят е неактивен   nfsex 

• Регистриран: 05-February 07
аз се прецаках с тоя скип kalista_ero 20лв ме завлече. Пазете се и вие.
2

По-назад беше коментирано коя седи зад измамите. Аз лично съм проверил коя е - kalista_ero и е сега скайпа. Колкото и да се прави на удране с мокър парцал от един скайп е реална, а от 100 лъже. Така че вие си направете преценката. Тя се сеща кои съм :)
2

Потребителят е неактивен   di1234 

• Регистриран: 29-October 18
  • Град:София
  • Интереси:ерочат

nfsex, на 03.06.19 - 17:21, каза:

nfsex, на 03.06.19 - 17:21, каза:

Правилното изписване на скайпове помага да няма лъгани.

истинския ми скайп е live:kalista_ero.

Имам дублаж на скайпа.

Не лъжете по мой адрес.

Днес имаше един БАН защото не се мерят приказките

нямам услуга от 20 лв
0

Не миличка пак се правиш на ударена и пак ще ми звъните с твоя мъж. Знаеш кои съм и знаеш че ме измами. Просто предупреждавам хората не се чувствай длъжна да се защитаваш. Те хората те разбраха що за стока си
2

Потребителят е неактивен   hari88 

• Регистриран: 23-December 18
  • Град:Велико Търново
Това момиче познавам от две години.Не само че лъжете но и не убедително.
За ваше инфо няма мъж.А че сте толкова далеч един от друг как си звъните ми е интересно.
Това хората са изтъкани от злоба.
Ама Добрич и Силистра са близо явно с баннатата се познавате и това изяснява много неща.

П.П. Модератора има железни нерви.
Ако бях аз до тук бяхте.Обидите и непроверена информация у ВАС.
1

Ти явно си мъжът и какво общо Силистра Добрич.Само и единствено предопреждавам хората че тя мами
2

Потребителят е неактивен   HardrockMan 

• God Gave Rock 'N Roll
  • Група: Глобални
  • Регистриран: 26-December 05
  • Интереси:Всякакви
Хайде пак почивка, че сте се превъзбудили нещо.
2

• Интереси:Cuckold and group sex live only for +18.WhatsApp 085648289 или на Viber 0885515368
Скайпът ми се пише live:cash_couple_3 .Нов е но съм си аз .Старият го изтрихме.Защо !? Защото така сме решили :) Не давайте храна на измамничките пише се на вашата сметка. Докато ги храните те ще са там и ще ви лъжат.

Поздрави live:cash_couple_3 !!!

П.П. Благодаря на Модератора за разбирането.Откакто отключи темата обявите на измамничките рязко намаляха.Благодарим Ви !!!

Мнението беше редактирано от Vanessa1234567890: 17.06.19 - 10:58

Cuckold and group sex live only for +18.WhatsApp 085648289 или на Viber 0885515368
1

Потребителят е неактивен   SsexyPrincesS 

• Регистриран: 19-February 17
  • Интереси:❤️ marisf11 ❤️

Преглед на мнениеtraperski, на 16.05.19 - 23:40, каза:

Тези хора с 20 лв направо си напълниха портмонетата за годината.. а ето ги и тях..

July-lili (live:july7544_) е фейк. Взима парите и изключва скайпа.
gabi.ivanova21 прави същите номера.

не си губете времето тук.

Поствайте киновета на измамите. Така ще е по-лесно те постоянно сменят скайпове, но кинове не може всеки ден.
0

Преглед на мнениеSsexyPrincesS, на 15.06.19 - 11:42, каза:

Поствайте киновета на измамите. Така ще е по-лесно те постоянно сменят скайпове, но кинове не може всеки ден.

КИН 6132529614-ИЗМАМА
1

Потребителят е неактивен   slovenski121 

• Регистриран: 15-June 19

Преглед на мнениеSsexyPrincesS, на 15.06.19 - 11:42, каза:

Това е равносилно да постнеш нечие ЕГН. Не мисля че е нито редния нито законния начин.
Аз съм клиент многобройно лъган.
Но в защита на личните данни по умните ще се съгласят с мен, защото по този т. н. КИН има информация за човека, с която умишлено би могъл някой да злоупотреби. А в Интернет пространството вредители не липсват. Друг трябва да е варианта не този с постване на КИН(Равносилно на ЕГН). Мисля, че и Модератор ще се съгласи тук.
1

Потребителят е неактивен   SsexyPrincesS 

• Регистриран: 19-February 17
  • Интереси:❤️ marisf11 ❤️

Преглед на мнениеslovenski121, на 15.06.19 - 17:51, каза:

Това е равносилно да постнеш нечие ЕГН. Не мисля че е нито редния нито законния начин.
Но в защита на личните данни по умните ще се съгласят с мен, защото по този т. н. КИН има информация за човека, с която умишлено би могъл някой да злоупотреби. А в Интернет пространството вредители не липсват. Друг трябва да е варианта не този с постване на КИН(Равносилно на ЕГН). Мисля, че и Модератор ще се съгласи тук.

Няма нищо общо КИН с ЕГН. И как точно ще има злоупотреба с данни след като КИН-а е за да превеждаш пари? Много ще ми е интересно твоето обеснение? Като цяло нито е редния нито законния начин и да лъжат нали? Предложих този вариант, за да предпазя вас клиентите. А всеки сам да си прецени твоето предупреждение дали е реално и грам. Новорегистрацията ти ще накара мнозина след мен да поставят под съмнение това :)
2

Потребителят е неактивен   vixar98 

• Регистриран: 21-January 17

Преглед на мнениеslovenski121, на 15.06.19 - 17:51, каза:

Глупости!
Ето ти моя КИН:
1054198793
Давам ти и официално разрешение да пуснеш тук всяка "лична информация", която разбереш от него :D
КИН e равносилно на ЕГН точно толкова колкото IBAN е равносилно на номера на личната ти карта :D
1

vixar98, на 15.06.19 - 18:37, каза:

Глупости!
Ето ти моя КИН:
1054198793
Давам ти и официално разрешение да пуснеш тук всяка "лична информация", която разбереш от него :D
КИН e равносилно на ЕГН точно толкова колкото IBAN е равносилно на номера на личната ти карта :D

Ще ти преведа на каса и да видим дали няма да излязат данните ти тъкмо и си разрешил/а да ги постна !!!! Вас ли да уча как се работи !??

П.П. Няколко десетки страници по назад в тази тема е описан пост с подробна информация за колежка на която е направен превод. Пише си имена основание сума и прочие ако е изтрит значи може да го прочетете в кошчето.Надявам се това да сложи точка на спора Ви.(всеки КИН отговаря на IBAN сметка,а не на ЕГН).Недосегаемите 1,2,3,4, и прочие отдавна свърши тоя филм ;)

Днес отново с нов скайп live:cash_couple_3. И така докато на някой не му писне и не стане як купон ;)

Мнението беше редактирано от Vanessa1234567890: 18.06.19 - 16:15

1

Потребителят е неактивен   vixar98 

• Регистриран: 21-January 17

Преглед на мнениеVanessa1234567890, на 15.06.19 - 19:42, каза:

Ще ти преведа на каса и да видим дали няма да излязат данните ти тъкмо и си разрешил/а да ги постна !!!! Вас ли да уча как се работи !??

Не можеш да ми преведеш пари на каса само по КИН :D
То дори и в банка не можеш да напишеш вносна бележка, в която само IBAN да сложиш.
Май аз трябва вас да уча :D
0

Има яка атака , крадат снимки от скайпове и ги слагат на фейк профили. преди да платите искайте предпоказ да се уверите, че не е запис :excl: :emote_focus:

Мнението беше редактирано от Lylia: 19.06.19 - 19:17

0

Споделете тази тема чрез:

• (94 Страници) +
  • « Първа
  • 91
  • 92
  • 93
  • 94
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Тази тема е заключена

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login