Форум

Data.BG Форуми: Компаньонки и палавници гр. Варна - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (516 Страници) +
  • « Първа
  • 514
  • 515
  • 516
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Компаньонки и палавници гр. Варна

Потребителят е неактивен   maksimus1976 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 16-November 16
  • Град:Варна

poneca, на 16.08.19 - 14:38, каза:

Здравейте колеги , на почивка съм във Варна и ми допаднаха ето тези момичето. Ще се радвам ако споделите нещо за тях.

1. https://www.alo.bg/6193226

2. https://www.alo.bg/6172273

3. https://www.alo.bg/5746290

Number 2!
0

Потребителят е неактивен   audi2019 

• Регистриран: 02-January 19

Преглед на мнениеaudi2019, на 14.08.19 - 22:02, каза:

Дайте нещо за анално. За сефте ще ми е. До около 120 лева

0

Потребителят е неактивен   shahitz 

• Скаузър
  • Регистриран: 19-November 06
  • Град:Compton
  • Интереси:Предимно асоциални
снимки на тая? https://www.gepime.com/neli_krumova/
men's brain: work, video game, cars, building an empire, fixing some stuff.

women's brain: cocks.
0

Потребителят е неактивен   xxxins 

• Регистриран: 07-January 14
  • Град:Якоруда
Бях с Нора най-накрая. Кво да ви кажа. Много добро момиче, чак ме е яд, че се занимава с такива неща. Спортува, яко тяло и кожа. Татуировки. На окло 22-26 е. Стегната и около 160-165. Прилича на момиче, което бих се помъчил да забия в дискотеката заради сексапила.

Минусите са свирката, гърдите и че е широчка долу. Не че са много зле свирката и гърдите, но може и по-добре.
Терена е добър, има си хубаво голямо легло, голямо огледало, горе долу чиста баня и душ гел. Чиста хавлия.

Не цака с времето.

На старите цени 100 стандард + 120 анал щях да съм всеки месец при нея. Но на 150 стандард + 150 анал ми идват в повечко.
Да подчертая ползвах я само за стандартни услуги.
Лично 9 от 10, може би и 8 от 10, заради цената. Но все пак са добре похарчени пари.
Препоръчвам, защото това е добра компанионка и такива жени трябва да си даваме парите.

Мнението беше редактирано от xxxins: Вчера, 21:30

4

Потребителят е неактивен   sinfull1 

• Регистриран: 25-October 16
  • Град:София

Преглед на мнениеxxxins, на 16.08.19 - 21:25, каза:

Бях с Нора най-накрая. Кво да ви кажа. Много добро момиче, чак ме е яд, че се занимава с такива неща. Спортува, яко тяло и кожа. Татуировки. На окло 22-26 е. Стегната и около 160-165. Прилича на момиче, което бих се помъчил да забия в дискотеката заради сексапила.

Минусите са свирката, гърдите и че е широчка долу. Не че са много зле свирката и гърдите, но може и по-добре.
Терена е добър, има си хубаво голямо легло, голямо огледало, горе долу чиста баня и душ гел. Чиста хавлия.

Не цака с времето.

На старите цени 100 стандард + 120 анал щях да съм всеки месец при нея. Но на 150 стандард + 150 анал ми идват в повечко.
Лично 9 от 10, може би и 8 от 10, заради цената. Но все пак са добре похарчени пари.
Препоръчвам, защото това е добра компанионка и такива жени трябва да си даваме парите.

Абсолютно, като бе в сф се видях с нея, писал съм, момиче извън блатото на обявите е.. За цената няма да коментирам, сменя ги според града и наплива, явно.. Качествена мацка отвсякъде!!
1

Потребителят е неактивен   kol4y 

• Регистриран: 30-January 19

Преглед на мнениеxxxins, на 16.08.19 - 21:25, каза:

Не цака с времето.

Аз имах късмет след една дискотека с нея, без да я търся и след това разбрах че е такава.
0

Споделете тази тема чрез:

• (516 Страници) +
  • « Първа
  • 514
  • 515
  • 516
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

15 потребители четат тази тема
2 регистрирани потребители, 13 гости и 0 анонимни потребители

1. smitsonian,
  2. unternet

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login