Форум

Data.BG Форуми: Нуждая се от човек пишещ добре субтитри! - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Нуждая се от човек пишещ добре субтитри!

Потребителят е неактивен   DeepWithin 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 13-July 15
  • Град:Стара Загора
Нуждая се от човек пишещ добре субтитри! Попаднах на един видео файл и искам да му бъдат направени субтитри на български(файлът е на английски език и е около час дълъг). Файлът е на духовният учител Adyashanti в който той говори за директния път към духовното просветление. Искам тези субтитри за да мога да го споделя със семейството и приятелите си. Искам субтитрите да са написани професионално и на разбираем език и съм готов да си платя. За плащането не съм сигурен как да стане защото не съм го правил до сега(но мога да си позволя да похарча до 50 лева), така че ако има някой заинтересован моля да ми даде Skype си за да се разберем.
0

Потребителят е неактивен   xakepxakep 

• Регистриран: 29-October 03
Писане и превод са съвсем различни неща. Виж в клуб "Преводачи" в "Преводачи" за евентуален превод.

Мнението беше редактирано от xakepxakep: 14.07.15 - 00:52

Seasonic M12 II bronze, 750 W ATX 12 V; GIGABYTE 990 FXA-UDS, socket AM3+; AMD FX 8-CORE, black edition; VAPOR X R9 280X 3G GDDR5 PCI-E DVI-I/DVI-D/HDMI/DP; SEAGATE Barracuda 500 GB; GEIL EVO LEGGERA DDR3 2X4 GB; ARCTIC FREEZER 13; SAMSUNG U28D590D, 28", 4k/UHD
0

Потребителят е неактивен   petqk 

• Регистриран: 13-December 14
  • Град:София
Мога да ти препоръчам Prevodite.net за тях знам , че се справят доста добре.
0

Споделете тази тема чрез:

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login