Форум

Data.BG Форуми: въпрос за прием на алкохол след спинална упойка - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

въпрос за прием на алкохол след спинална упойка прием на алкохол след спинална анестезия

Потребителят е неактивен   loroa 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 06-February 13
  • Град:София
Здравейте извинявам се че поставям този чисто медицински въпрос тук но просто забравих да питам някой лекар специалист Публикувано изображение . Значи преди точно една седмица ми правиха лека операция - тип интервенция и за целта се наложи да ми сложат спинална анестезия и и да бъда обезболен от кръста на долу , така и стана операцията премина отлично и възстановяването върви нормално , само се чудя вече след като е минала цяла седмица от упойката дали мога да си позволя съвсем малко алкохол и дали вече упойката се е отлъчила от тялото ми , защото първите няколко дни имах доста неприятно главоболие от нея
Четенето на българска преса и гледането на български телевизии може да доведе до амнезия халюцинации, дебилност и необратима ТЪПОТА !
0

Споделете тази тема чрез:

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login