Форум

Data.BG Форуми: proximity sensor за Sony Xperia X - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

proximity sensor за Sony Xperia X F5121

Потребителят е неактивен   petarv 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 03-February 04
Здравейте,

След смяна на дисплея не мога го изключа... Гасне дисплея при разговор и не светва докато не прекъсне връзката. Сензора за светлина работи, защото като сложа фенерче и дисплея светва по ярко, но не светва при разговор.
от менюто чрез *#*#7378423#*#* при тест->proximity sensor, седи винаги на ON, как да го направя OFF? Няма значение дали избирам със задържане Passed, Failed или None
Всички програми, който пробвах от магазина не стават! Гасят дисплея и при някои не можеш го пусна ако не извадиш сим карата за да се рестартира.
Не ме устройва и вариант го отварям телефона.

Мерси предварително!

Мнението беше редактирано от petarv: 28.08.18 - 18:39

0

Потребителят е неактивен   pi4a7a 

• Регистриран: 12-April 13
  • Град:Варна
  • Интереси:Xiaomi
Закарай го при баш майстора дето ти е сменил дисплея да си оправи бакията.
Legion Y520-15IK BN | i7-7700HQ | GTX 1050Ti 4GB | 16GB DDR4 2400Mhz | 1TB Seagate HDD | Windows 10 Pro x64
0

Преглед на мнениеpi4a7a, на 29.08.18 - 06:29, каза:

Закарай го при баш майстора дето ти е сменил дисплея да си оправи бакията.

закарването ще ми струва повече, затова питам какви са вариантите, това от менюто защо не се изкючва?
0

Потребителят е неактивен   pi4a7a 

• Регистриран: 12-April 13
  • Град:Варна
  • Интереси:Xiaomi
Това си е негова грешка. Щом преди това си е работило добре, би следвало да си оправи бакията без допълнителни разходи за твоя сметка.
Legion Y520-15IK BN | i7-7700HQ | GTX 1050Ti 4GB | 16GB DDR4 2400Mhz | 1TB Seagate HDD | Windows 10 Pro x64
0

Преглед на мнениеpi4a7a, на 31.08.18 - 00:21, каза:

Това си е негова грешка. Щом преди това си е работило добре, би следвало да си оправи бакията без допълнителни разходи за твоя сметка.

Човек, това е така, прав си, но идеята ми е след като съм отворил тая тема не е да дискутирам кой какво е направил, а техническа информация за това как работи тоя сензор за близост? Защо не мога да го изключа от менюто и след като му светя с фенерче в дупката не светва, а увеличава яркостта на дисплея когато не звъня?
Понякога самите нерви по разправията не си заслужават, просто тоя телефон ми е втора употреба, ударен е от земята, купил съм го така, ползвам го защото му работи пръстовия отпечатък и това за сега ме устройва. Само те тоя дислей да работи, че не мога тонално да избирам и да включвам високоговорител. Иначе съм го настроил по време на разговор да затварям с натискане на бутона за изключване.
Гледах клипове, един оправил с лепене на някакво фолио на дисплея дето е дупчицата, то отразявало светлината... друг затиска с пръст отвора при този сервизния тест, но при мен не работи защото тоя датчик подава все сигнал за близост и затова другите програми от магазина не работят и гасят дисплея.

Мнението беше редактирано от petarv: 01.09.18 - 10:58

0

Споделете тази тема чрез:

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login