Форум

Data.BG Форуми: Мнения за Huawei P-smart 2019 ds - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Мнения за Huawei P-smart 2019 ds

Потребителят е неактивен   mihankov 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 07-June 15
  • Град:Пловдив
Здравейте, харесал съм въпросния смартфон, но до момента чувам доста противоречиви мнения за марката Хуауей. Едни казват че са имали проблеми с няколко апарата от тази марка, други казват че само такива апарати ползват и са много доволни..... Като чест проблем се споменава невъзможноста за влизане в някой сайтове, в които безпроблемно се влиза от други устройства...??

Надявам се че при П смарт 2019, проблемите са изчистени, и ще ми е интересно да чуя мненията на потребители, които вече го имат.

Ще се радвам и ако споделите препоръчително място от където да го купя, за да е минимална вероятността да попадна на дефектна бройка.

Благодаря.

Мнението беше редактирано от mihankov: 18.02.19 - 22:39

0

Потребителят е неактивен   diretouch 

• Регистриран: 10-August 10
Като чест проблем се споменава невъзможноста за влизане в някой сайтове, в които безпроблемно се влиза от други устройства...??

това звучи забавно вече :D

Поръчвайте от известни магазини, които ще ги има и утре и други ден и не си товарете мозъка с глупости
http://binar.bg/2589...-pravyat-zhalk/

и стига си писал по тея форуми, ей глупак!
0

Потребителят е неактивен   mihankov 

• Регистриран: 07-June 15
  • Град:Пловдив

Преглед на мнениеdiretouch, на 28.02.19 - 22:58, каза:

Като чест проблем се споменава невъзможноста за влизане в някой сайтове, в които безпроблемно се влиза от други устройства...??

това звучи забавно вече :D

Поръчвайте от известни магазини, които ще ги има и утре и други ден и не си товарете мозъка с глупости

Преди седмица го взех от Технополис. За сега няма никакви проблеми и съм доволен от телефона като цяло. Единственния минус за мен е ниското ниво на сигнала за злушалките. Дори усилен до край, ми идва слабо.
Това с проблемното влизане в сайтовете още не се е проявило, даже напротив, сайт в който понякога не мога да влезна с таблета (с уиндоус 10), безпроблемно влизам с телефона всеки път. За Дата.бг говоря.
0

Споделете тази тема чрез:

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login