Форум

Data.BG Форуми: Обяснете технологиите на клетата невежа - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Обяснете технологиите на клетата невежа ОбазУвание

Потребителят е неактивен   www 

• Алое Вера - Forever
  • Група: Потребители
  • Регистриран: 01-June 13
  • Град:Центъра на Вселената
  • Интереси:On the Beach
Тук Ирина Харалампиева, повтарям: Тук Ирина Харалампиева.

Сега то ясно е, че познавам само червената и зелената слушалка и телефоните ги различавам само по цвят, пък компютърът е онова голямото правоъгълно нещо с копчетата отгоре, дето светват като дигнеш капака и все аз последна разбирам откъде се изключва. Но светът върви напред, пък не искам да изглеждам толкоз проста и мъжът ми да повтаря по 19999977 пъти всяко нещо и накрая да ме замери с пешкира, неопрания, та моля, помогнете на клетата илитератка да се ограмоти малко. /Да вметна, знам какво е акселерометър и отвъд това изплющяване в терминологията патроните ми свършват./ Та, очаквайте тъпи въпроси и моля да не ме замеряте. Добре, че сте далече. С обич леля ве. ;)

Мнението беше редактирано от www: 08.08.19 - 00:21

0

Потребителят е неактивен   www 

• Алое Вера - Forever
  • Група: Потребители
  • Регистриран: 01-June 13
  • Град:Центъра на Вселената
  • Интереси:On the Beach
Мило, сега ти отговарям тук, за да се научиш... нищо че профила ни тук е общ.
Научи едно от мен, следвай форума и пускай теми относно това което те вълнува в правилните раздели... ако не съм имал възможност да ти разясня правилата на форума, поради простата причина, че съм бил на лов и разни други мои занимания. Така че за да ти обеснят хората пускай темите си в правилният раздел повтарям пак...
в правилният раздел и подфорум, нищо че с темата си си уцелила десятката.
Пък като те знам на дартс и точност като теб нямаш равна.
Ще ни блокнат накрая акаунта тук и ще ни изгонят и пак трябва да правя милиардният си профил тук за да подържаме ДАТА.БГ...
Затова нека Пацето или Светльо или някой друг от модераторите и администраторите премести темата в правилният раздел, и извинете жена ми...
Но, в крайна сметка вината е моя, тъй като аз съм и дал правото да се присъедени кам този форум с НАШИЯТ вече акаунт и профил.
Peter Dimitrov

Мнението беше редактирано от www: 08.08.19 - 06:56

0

Споделете тази тема чрез:

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login