Форум

Data.BG Форуми: Препоръчайте ми мъжки парфюм или дезодорант. - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (22 Страници) +
  • « Първа
  • 20
  • 21
  • 22
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Препоръчайте ми мъжки парфюм или дезодорант.

Потребителят е неактивен   Lorinser65 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 24-April 19
  • Град:Пловдив

Преглед на мнениеFlamber, на 20.08.18 - 23:06, каза:

Скоро пробвах и си взех Versace Eros. Много доволен съм едновременно от аромата и от трайността.

Интересно е, че когато преди около година-две за първи път го помирисах въобще не ми хареса. Обаче мнението ми рязко се промени в последните 2-3 месеца и сега ми е един от любимите. Става за всички сезони, особено когато сте в барове/дискотеки. Желателно е да не се ползва в големи количества през деня, защото е наистина силен.

Обмислям Sauvage, но се колебая, защото масово се ползва вече. :) Някой може ли да сподели мнение за Bleu de Chanel (parfum)?

Саважа е много синтетичен като мине 1-2 часа.Относно Bleu de Chanel (parfum) адски добър аромат.Второ шишенце пръскам вече.Малко е скъпичък,но в крайна сметка си заслужава парите.Но лично ако искаш ПАРФЮМ който да трепеш мадамите по-баровете той е само един RASASI HAWAS взимаш това и влизаш в серия вечерта.Мега трайност,уникален аромат мацките много го обичат става за зима/лято
0

Потребителят е неактивен   lolzor 

• Регистриран: 29-April 06
Каквото и да взимате, подминавайте сайта fragrances.bg или още познат като Венера Козметикс, купих си Issey Miyake L'eau D'Issey от там и имам големи съмнения, че е менте - държи 3-4 часа, дори и на дрехи. :angry:

Знаете ли някой парфюм с аромат, подобен на La Nuit de L'homme (любимият ми парфюм), но да е подходящ за пролет/лято?
0

Потребителят е неактивен   golemsmeh 

• Регистриран: 28-August 05
Много претенциозни станахте...Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   lolzor 

• Регистриран: 29-April 06
Моля поясни, какво точно значи претенциозни за теб? Ако това, че не искам да си давам парите на вятъра ме прави претенциозен, то нека така да бъде. В момента имам 10тина парфюма, купувани от UK, Notino, и моя позната, която има малко магазинче за козметика и ги внася от Бог знае къде, и нямам нито едно оплакване. Един път да реша да поръчам от друго място и се наденах на хОята :chuckle: та да си имате едно наум относно тоя сайт.
0

Потребителят е неактивен   iliankumchev 

• Регистриран: 28-October 06
Аз съм купувал и от Нотино и от Венера Козметикс - и от сайта и от физическия им магазин.
Всички парфюми са били супер и с голяма трайност без значение мъжки или женски.
0

Потребителят е неактивен   kinggod 

• Регистриран: 17-December 15
  • Град:София
За юбилея на баща ми тази година реших да му подаря наистина хубав парфюм. По препоръка на приятел се спрях на марката Hugo Boss и по-точно този който е 20th Anniversary. Ароматът е дълготраен и наситен. Не знам дали може да се намери в някакви физически магазини, особено в по-малките градове. Аз директно го поръчах от тук - https://dolce.bg
0

Потребителят е неактивен   bloodsuck 

• Регистриран: 23-August 05
В момента имам следните:

Aramis Modern Leather
GIORGIO ARMANI Acqua di Giò Absolu
Tom Ford Noir
Tom Ford Noir Extreme
Carolina Herrera HC Sport
Hanae Mori HM
Antonio Banderas Blue Seduction - за у къщи, че не е траен
Antonio Banderas The Secret
Nautica Voyage
Tommy Hilfiger някакъв си
Chanel Bleu de Chanel

Всичките са по 50 мл, само единия бандерас не е траен, всички други са си траини. Всичките са купувани от верига магазини www.kicks.se . Някои са по 40-50 евро, други по 150-200.
0

Споделете тази тема чрез:

• (22 Страници) +
  • « Първа
  • 20
  • 21
  • 22
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login