Форум

Data.BG Форуми: Замаска преди полагане на теракот - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Замаска преди полагане на теракот

Потребителят е неактивен   Domsdey 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 24-March 09
  • Град:София
  • Интереси:да ядем кифтета, вино да са лей
Има ями в старата замаска от по 4-5-6-7 сантиметра. Майстора и по разни магазини за теракот ми казаха, че замаската, която трябва да се сложи там, съхне по 1 месец за всеки сантиметър. Нямам време да чакам повече от 15-20 дена, какви са ми вариантите (ако изобщо имам такива)?
Spoiler

vslavov.com - PC гейминг
People make up explanations... assign meaning to things without knowing because it's reassuring. It's comforting. But I can't do that... because I know too much. It's all just numbers.

[13:36:23] адаша 17 март: бате аз сум чукал неколко по-красиви жени от тая
[13:36:26] адаша 17 март: и един по-красив мъж
0

Потребителят е неактивен   sbojikravov 

• Регистриран: 03-January 07
  • Град:Варна
Колко такива "ями" има? Ако са много, предполагам че са ти казвали за саморазливна замазка, за да се изравни всичко. Иначе не виждам какъв е проблема да се запълни с теракол всичко.
Легендата гласи че колкото по голяма е цифрата срещу "Мнения: " толкова повече пораства пишката!
1

Потребителят е неактивен   Domsdey 

• Регистриран: 24-March 09
  • Интереси:да ядем кифтета, вино да са лей

Преглед на мнениеsbojikravov, на 26.05.17 - 21:32, каза:

Колко такива "ями" има? Ако са много, предполагам че са ти казвали за саморазливна замазка, за да се изравни всичко. Иначе не виждам какъв е проблема да се запълни с теракол всичко.

В бързането съм написал теракот, имам предвид ламинат.

Ямите са 7-8 на ~15кв помещение, за саморазливната чета много противоположни мнения в Интернет - едни я боготворят, други точно обратното :unsure:
Spoiler

vslavov.com - PC гейминг
People make up explanations... assign meaning to things without knowing because it's reassuring. It's comforting. But I can't do that... because I know too much. It's all just numbers.

[13:36:23] адаша 17 март: бате аз сум чукал неколко по-красиви жени от тая
[13:36:26] адаша 17 март: и един по-красив мъж
0

Потребителят е неактивен   tokuro 

• Регистриран: 05-February 06
Колега, за този проблем си има решение. В зависимост от ямите си забъркваш по-силна смес и пълниш "ямите". Пропорцията на сместа е 2:1 пясък и цимент, след като ги запълниш чака6 2-3 дена и си редиш ламината без грижи.
0

Потребителят е неактивен   thelastwarrior 

• Регистриран: 17-November 06
  • Град:Пловдив
за ламинат трябва да си изчакаш хубаво да изсъхне.. след замазката е най-добре да се направи саморазливна, за да стане перфектно гладко, не за да изравняваш ниво с нея ;] след замазката, ако ви се намира някъв влагоуловител да сложите в стаята, ще свърши добра работа, по-бързо да станат нещата
Публикувано изображение
I wasn't doesn't Публикувано изображение

Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   dakata2003 

• Преглед на блога
  • Регистриран: 07-May 12
Ако са големи неравностите може да се запълнят с замазка на weber L300 може да се полага до 10 мм. А след това да направите саморазливна замазка единственото решение за проблема. За повече информация може да се обърнете към мой приятел който се с строителни ремонти в София ето и сайта му Моята връзка безплатна консултация може да пуснете запитване в формата за контакт.
0

Споделете тази тема чрез:

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login