Форум

Data.BG Форуми: Нова VIP Услуга - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (7 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Тази тема е заключена

Нова VIP Услуга

Потребителят е неактивен   Dust 

• Bad To The Bone
  • Преглед на блога
  • Група: Глобални
  • Регистриран: 05-July 04
  • Град:Я да видим... Абе верно къде живея аз? о.О

Преглед на мнениеnibelung, на May 28 2009, 00:26, каза:

Пък който нищо не разбира, го наемат да прави сайта ви :lol:

А защо не отидеш в офиса на собственика на дейта.бг и не поискаш да те вземат на работа та да им решиш всички проблеми? След като можеш всичко не виждам защо да не направиш това. Или това беше просто неуспешен опит да кажеш нещо което да прозвучи смешно?
Публикувано изображение

ПоздраФче: Хриси, BlueSoul & Ани, Деси, tetty, Цвети, elizander , miraset, Heliks, vichy, Frea, framel, Immy, ahriman , julliana , Gatelina , Ива , Trust7 , darkbutterfly , goodfairy , vivacious , cinderellabg , loona , Precious

Публикувано изображениеIl Porcupino Nil Sodomy EstПубликувано изображение
0

Потребителят е неактивен   ostavime 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 26-January 04
  • Град:Amsterdam
Дъст, едно не мога да разбера в теб. Сигурен съм, че и на теб ти пречи това, че не можеш да си ползваш пространството, да сваляш музика, да качваш, галерии, снимки, форуми и т.н. но въпреки това ги защитаваш с ясното съзнание, че не са прави. Знаеш го, но въпреки това пишеш. Да, модератор си тук, но да знаеш (а се надявам наистина да го знаеш), че това няма нищо общо. Ти си потребител и би трябвало да си ощетен. И ти си. Пишеш разни неща, но нали те помолих да ги подкрепиш с факти. Да, сторовете не работят вече месеци наред. Хубаво, друга фирма ги поправя. И това е нормално. Все пак не всеки разбира от всичко. А форума? За него какво ще кажеш? И него ли друга фирма го поправя половин година? Като много добре знаеш, че за него е нужен един прост сървър. Той защо не работи 6 месеца? Защо за всичкото това време не се отстрани един от основните проблеми на форума, а се вкарват изличшни екстри, с едничката цел - ПАРИ. Да, всичко се върти около тях, но... За това хората се дразнят, че се опитват да им приберат парите за простотии вместо да си пуснат основната услуга, от която наистина могат и да изкарат някой лев. Да, знам че и те го искат, не се и съмнявам в това, но по нищо не личи. Или поне ние не го виждаме и разбираме. Това е нещото, което дразни. Имаше преди време Гате, имаше Болеро и т.н. Пишеха, бяха силни. Срам ги е. Разбирам ги. Сигурен съм, че те, собствениците си късат нервите, но не личи, разбираш ли? Там е проблема.
Ей го на, Златанов пратил СМС, нали е заблуден и той милия и сега какво: Ааааа ма не става душицо, трябва още един да пратиш. Един не стига.
И това е ясно обяснено, нали? Че един не стига. Някъде да го прочете?
Както и да е. Ако си решил да ги защитаваш, поне се подготви. :lol:
Умишлено пропускаш неудобните постове. Не го прави. Искаш да разберем, разбираме. Нас кой ни разбира?
0

Потребителят е неактивен   Vasileff 

• Регистриран: 19-April 04
  • Град:Вкъщи

Преглед на мнениеDust, на May 27 2009, 14:11, каза:

Ще кажа само че не всички се занимават с един и същи проблем и някои проблеми (пр. сървърите) се решават от външни хора. Кой иска да разбере ще разбере. Който пък не иска да не разбира.

Пич, опитваш се да ми кажеш, че за 6 месеца вие (или който там се занимава с това) не сте намерили читава фирма, която да ви оправи сторовете?! Айде недей така! Може да сме от село, ама не ядем доматите с коловете! И повярвай ми, колкото и да искам и да се опитвам да разбера - е просто не мога. М/у другото, какъв точно е проблема със сторовете? Хардуерен? Софтуерен? Питам, щото до преди да минете към новия сайт нямаше проблеми с тях. Как така изведнъж се случи да не работят?! Не мислиш ли, че е "малко" странно съвпадение? Не, че ще ми кажеш де, ама все пак бях длъжен да опитам :lol:
Айде дано през следващото полугодие откриете Фирмата, която най-после ще ви оправи сторовете. :lol:
Цитат('Valentiinka' )
Знаете ли от къде мога да си взема вълк,защото на 1 приятел баща му има вила в планината и си имат вълк..
0

Потребителят е неактивен   mrmario 

• Регистриран: 11-December 05
  • Град:София
ostavime, пише си го, за тва не си прав

Цитат

Ако сте решили да заредите DataBG сметка чрез мобилен оператор, тогава от реалната цена на изпратеното SMS съобщение (2.40 лв с ДДС) във Вашата сметката ще влязат 1.32 лв. Цената на SMS съобщението което ще заплатите е 2.40 лв с ДДС.

0

Потребителят е неактивен   ostavime 

• Регистриран: 26-January 04
  • Град:Amsterdam
И къде в първият пост пише колко струва и колко СМС-а трябва да пратиш? Ако искаш кликни и на линка от първият пост и прочета там какво пише. След това ми посочи къде пише колко струва ранга.
Представена по този начин информацията само заблуждава.
0

Потребителят е неактивен   baronae 

• Регистриран: 06-March 09

Преглед на мнениеDust, на May 27 2009, 14:11, каза:

Ще кажа само че не всички се занимават с един и същи проблем и някои проблеми (пр. сървърите) се решават от външни хора. Кой иска да разбере ще разбере. Който пък не иска да не разбира.

просто се ОСРАХТЕ ТОТАЛНО и сега се ЧУДИТЕ как да замажете положението :lol:
много потребители загубихте и ОЩЕ много ще загубите!
0

Потребителят е неактивен   lo6iq 

• Регистриран: 14-December 08
Ами аз вече си имам друг саит кадето си предлага добро дисково пространство но ако опраят тая дата бих се вьрнал тука но ако знам че 100% е оправено всичко дано до 1 2 години го опраите :lol:
0

Потребителят е неактивен   edindve 

• Регистриран: 09-December 04

Преглед на мнениеDust, на May 28 2009, 04:44, каза:

А защо не отидеш в офиса на собственика на дейта.бг и не поискаш да те вземат на работа та да им решиш всички проблеми? След като можеш всичко не виждам защо да не направиш това. Или това беше просто неуспешен опит да кажеш нещо което да прозвучи смешно?

Пример за смешно нещо е целият ви сайт и целият ви некадърен екип.
Пример за още по-смешно нещо е как тихомълком слагате неописани банове като ви кажат какво представлявате.
0

Потребителят е неактивен   Powerpuff 

• Official PPG lover
  • Регистриран: 07-September 02
  • Град:Sumadijo Sumadijo ko bi tebe ostavio...
  • Интереси:Volim da pevam, volim da pijem
    takav sam ljudi, zasto da krijem
    volim da kuci dolazim kasno
    k'o ludak da se zaljubim strasno
Е не! Това вече е прекалено!
Да искате пари за нещо което във всеки един форум и/или портал е напълно безплатно е не просто прекалено но и смешно.
Рядкост е да ви критикувам но този път определено го заслужавате.
Хубаво е че сте се сетили за ранговете, но защо не ги направите безплатни? Мисля че обикновените потребители заслужаваме поне този жест за цялото търпение което имаме от както е пусната новата версия на дата.бг и текат ремонтите на сторовете и пр.
Сватбата е празник на любовта... ...и чудесен повод да се освиниш!

Зад всеки успял мъж стои една досадна жена която му пречи да се забавлява!
Публикувано изображение
Оплачи се!

I'm one of the dreamers - join us!
0

Потребителят е неактивен   ebgeorgiev 

• Регистриран: 28-June 05
Здравей те има проблем със зареждането на моята сметка от вчера вечерта след изпраштане смс-2броя M-Tel - Изпратете SMS на номер 1916 със съдържание DTIVAFUB -от моя профил .Моята сметка си остана празна.От вас получих потвърждение че моята сметка е заредена но уви.Очаквам от вас отговор на проблема.
0

Потребителят е неактивен   Xpucu 

• Просто very нетипична
  • Преглед на блога
  • Група: Root Admin
  • Регистриран: 15-March 03
  • Град:Neverland
Отдавна го написах лично на потребителя, но и тук да кажа - сметката на ebgeorgiev е оправена, проблемът беше че беше пратен грешно изписан код.

powerpuff смея да ти опонирам. Ранговете в този форум никога не са били свободни за употреба.

Преди също имаше платена форма на ранг (всъщност, настоящата услуга е развита версия на предишната).

Разликите са:

- Преди можеше да се получи само като част от ВИП пакета. Сега също ще бъде така, но вече можете да си го вземете и отделно, ако искате само ранг.

- Преди нямаше възможност потребителя да избира платения си ранг, а получаваше автоматично "VIP потребител". Сега можете сами да кажете какво да пише. (Като разбира се се съобразите с правилата).

- Преди плащането ставаше на принципа на месечен абонамент. Сега е за постоянно, до момента, до който не решите да го смените и се заплаща само смяната на съдържанието му, ако го пожелаете.

Не смятам, че липсата на безплатен ранг лишава когото и да било от пълната функционалност на форума, и като така наше право е да изберем какво да правим с тази услуга. В смисъл: ако нямаш ранг, не си "по-малко" потребител от другите, нито ти липсва някоя опция или гледат на теб по различен начин. Това е просто една "гъзарийка" към профила, и ако наистина желаеш да я имаш, заплащаш таксата и я получаваш.

@ostavime в поста не е опомената цената, но е даден линк към услугата, където е написано, че струва 2,40 лв. Тези 2,40 се вземат от сметката, независимо по какъв начин е заредена тя (напомням, че смс-ът не е единственият начин). Когато избереш да заплатиш чрез смс, достатъчно ясно сме обозначили колко струва смс-ът и с каква сума зарежда той сметката ти. Ако решиш, че не желаеш част от парите ти да отиват по такси за мобилни оператори, винаги можеш да платиш по друг начин, защото смс съобщенията са единствените, за които удържаме допълнителна такса.
We live in an amazing, amazing world, and it's wasted on the crappiest generation of spoiled idiots
Be nice to nerds. Chances are you'll end up working for one.
"I meant," said Ipslore bitterly, "what is there in this world that truly makes living worthwhile?" Death thought about it."Cats," he said eventually. "Cats are nice."
...За един свят без чалга!!!

My Last.FM | My Facebook | Некадърната ми фотография
0

Потребителят е неактивен   faicheto 

• All I Want All I Need
  • Регистриран: 05-March 03
  • Интереси:;]
Отново ще повдигна въпроса - махнете maxlength-a от input-a.

Да светна част от ръководството, защото явно не разбират за какво иде реч и подминават въпроса - това е ограничение на броя символи, които могат да бъдат въведени в полето.

Мнението беше редактирано от faicheto: 06.06.09 - 18:35

What the world out there is like
And how I can fit in
0

Потребителят е неактивен   Powerpuff 

• Official PPG lover
  • Регистриран: 07-September 02
  • Град:Sumadijo Sumadijo ko bi tebe ostavio...
  • Интереси:Volim da pevam, volim da pijem
    takav sam ljudi, zasto da krijem
    volim da kuci dolazim kasno
    k'o ludak da se zaljubim strasno

Преглед на мнениеXpucu, на Jun 6 2009, 12:24, каза:

powerpuff смея да ти опонирам. Ранговете в този форум никога не са били свободни за употреба.

Преди също имаше платена форма на ранг (всъщност, настоящата услуга е развита версия на предишната).

Разликите са:

- Преди можеше да се получи само като част от ВИП пакета. Сега също ще бъде така, но вече можете да си го вземете и отделно, ако искате само ранг.

- Преди нямаше възможност потребителя да избира платения си ранг, а получаваше автоматично "VIP потребител". Сега можете сами да кажете какво да пише. (Като разбира се се съобразите с правилата).

- Преди плащането ставаше на принципа на месечен абонамент. Сега е за постоянно, до момента, до който не решите да го смените и се заплаща само смяната на съдържанието му, ако го пожелаете.

Не смятам, че липсата на безплатен ранг лишава когото и да било от пълната функционалност на форума, и като така наше право е да изберем какво да правим с тази услуга. В смисъл: ако нямаш ранг, не си "по-малко" потребител от другите, нито ти липсва някоя опция или гледат на теб по различен начин. Това е просто една "гъзарийка" към профила, и ако наистина желаеш да я имаш, заплащаш таксата и я получаваш.

Никъде не съм казал че който няма ранг е по малко потребител или нещо подобно. Всъщност никога не ми пукало и едва ли някога ще ми пука дали имам ранг или не.
Въпроса обаче е че можеше това да бъде един жест/подарък към нас обикновените потребители за огромното бих казал търпение което имаме спрямо вас по време на всичките ремонти и спирания на сайта или части от него.
Добре да кажем искате ранговете да са платени аз ще ви дам една идея как да угодите и на себе си и на нас :

Нека първия ранг бъде безплатен за всеки потребител, от тук на татък ако реши да го смени вече да си плаща.
Сватбата е празник на любовта... ...и чудесен повод да се освиниш!

Зад всеки успял мъж стои една досадна жена която му пречи да се забавлява!
Публикувано изображение
Оплачи се!

I'm one of the dreamers - join us!
0

Потребителят е неактивен   Zlatanov 

• Златист
  • Регистриран: 01-October 03
Пратил съм 2 СМС-а , в сметката ми са заредени 2,64 после ми са похарчени 2,40 за ранг, а ранг няма.

http://pics.data.bg/categories/1/%D0%BE%D0...7db913aa35fe/ 2l
http://pics.data.bg/categories/1/%D0%BE%D0...8951d341cd3f/ 1j

Горните снимки са от 23.05.

на 27.05 писах на админ и отговора бе, че ранга ще се добави впоследствие, но вече 10 дни - нищо.
Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   MegaSSJ 

• Регистриран: 21-February 04

Преглед на мнениеpowerpuff, на Jun 7 2009, 09:50, каза:

Нека първия ранг бъде безплатен за всеки потребител, от тук на татък ако реши да го смени вече да си плаща.

Подкрепям.
Защо въобще ще ни трябва да си сменяме ранговте даже не знам.
Ранговте преди бяха хубави САМО защото се виждаше кой си е платил за акаунта и в следствие може да очакваш човека да има и почечко място и повече неща качени за да разгледаш.

Целата работа с тия нови екстри,благинки и т.н. ми изглежда просто за да замажат и да отклоняват вниманието от доста по-големите проблеми стоещи с месеци(още малко половин година) вече.

Благнки и такива тарикатлъци дето искате пари за тях преспокойно може да се разработват СЛЕД като са оправени главните проблеми.

На кому му беше нужно сега да се занимавате...

Мнението беше редактирано от MegaSSJ: 07.06.09 - 12:28

0

Потребителят е неактивен   Xpucu 

• Просто very нетипична
  • Преглед на блога
  • Група: Root Admin
  • Регистриран: 15-March 03
  • Град:Neverland
Zlatanov - оправен е рангът.
We live in an amazing, amazing world, and it's wasted on the crappiest generation of spoiled idiots
Be nice to nerds. Chances are you'll end up working for one.
"I meant," said Ipslore bitterly, "what is there in this world that truly makes living worthwhile?" Death thought about it."Cats," he said eventually. "Cats are nice."
...За един свят без чалга!!!

My Last.FM | My Facebook | Некадърната ми фотография
0

Потребителят е неактивен   sixtynine 

• Регистриран: 11-January 09
  • Град:София
  • Интереси:Сестри

Преглед на мнениеXpucu, на Jun 9 2009, 11:23, каза:

Zlatanov - оправен е рангът.

Като за 2 седмици :lol: Човека сигурно е доволен :lol:
..била си имала приятел, аз да не съм ѝ враг?

A thousand thoughts of you
0

Потребителят е неактивен   Zlatanov 

• Златист
  • Регистриран: 01-October 03
Благодаря много Хриси!
Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   MAR2 

• Регистриран: 10-December 08
ебати смешната услуга...я вземете оправете ъплоуда и не се занимавайте с глупости
0

Потребителят е неактивен   tazzz 

• Регистриран: 22-May 03
  • Град:Монтана
... дел

Мнението беше редактирано от tazzz: 30.07.09 - 13:51

0

Споделете тази тема чрез:

• (7 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Тази тема е заключена

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login