Форум

Data.BG Форуми: Добре Дошли в Новата Data.BG - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (48 Страници) +
  • « Първа
  • 46
  • 47
  • 48
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Тази тема е заключена

Добре Дошли в Новата Data.BG

Потребителят е неактивен   Spittt 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 25-December 08
data-та стана като тези модерни телефончета с хиляди безумни функции и после се чудиш защо нито камерата е камера, нито мп3 плеъра е плеър :lol:
та вие събрахте google, facebook, rapideshare, mobile.de, youtube, imageshack, itunes в едно... само че нито едно от тях не работи както трябва :lol: :lol:
0

Потребителят е неактивен   MCar 

• Регистриран: 30-May 08
Искам си старата Data.BG! :lol:
0

Потребителят е неактивен   Rapsio 

• Регистриран: 19-February 03
  • Интереси:Компютърни мрежи, to take over the world, жени, конспирации,
Понеже не ми се занимава да се логвам веднъж във форума и втори път в сайта , вкараха ли опцията за промяна на отровното оранжево с друг по-малко дразнещ цвят (пък бил той също отровен).

Иначе скоро май ще стане година откакто уж дойде новата дата, дет даже не е кат демо версия, а ранна алфа.
Стоте неща които ще направя, ако някога стана Зъл Повелител
http://eviloverlordlist.net63.net/

1-2 мнения за няколко филма
http://thatstrangemo...e.blogspot.com/
0

Потребителят е неактивен   tomivraca 

• Регистриран: 10-November 07
  • Град:Враца
Бих казал НОВИЯ БОКЛУК в интернет пространството :lol: :lol: :lol: Сбогом от мен :lol: .
Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   MCar 

• Регистриран: 30-May 08
Ахаха, сега видях, че ако не искаме да чакаме да свалим някой файл, значи трее' плащаме :lol:
Криза било, нали?
0

Потребителят е неактивен   kujiro 

• Регистриран: 25-January 06
В сайта останаха само разбирачи дето бесят и колят, ама грам работа не свършиха.
От 49 страници постове 1% са доволните.

Сами преценете, колко е нова и добра датата, като на всеки трети пост пише "ИСКАМ СИ СТАРАТА ДАТА".

Искат хората и с право, защото при вас обновление е синоним на осиране.
С извинение.
'From my rotting body, flowers shall grow and I am in them and that is eternity.' Edvard Munch
Сайт за японска култура.
0

Потребителят е неактивен   sixtynine 

• Регистриран: 11-January 09
  • Град:София
  • Интереси:Сестри

Преглед на мнениеSpittt, на Aug 5 2009, 18:49, каза:

data-та стана като тези модерни телефончета с хиляди безумни функции и после се чудиш защо нито камерата е камера, нито мп3 плеъра е плеър :lol:
та вие събрахте google, facebook, rapideshare, mobile.de, youtube, imageshack, itunes в едно... само че нито едно от тях не работи както трябва :lol: :lol:

:lol: ;)
..била си имала приятел, аз да не съм ѝ враг?

A thousand thoughts of you
0

Потребителят е неактивен   ivojvm 

• Регистриран: 02-February 05
Датата вече замря,няма я тая дата която беше преди 6 години,когато имаше torrents,качване,сваляне и т.м.....
От миналата година започнаха да се ебават с хората към края 2008-ма.....

АЗ НЯМА ДА ПЛАЩАМ ЗА ТЪРСАЧКАТА! Качил съм доста неща там......

Cбогом data.bg!

Мнението беше редактирано от ivojvm: 10.08.09 - 16:46

0

Потребителят е неактивен   anthrax 

• Data.BG Футболист
  • Регистриран: 28-July 03

Преглед на мнениеivojvm, на Aug 10 2009, 16:43, каза:

Качил съм доста неща там......

Изтрий ги!
0

Потребителят е неактивен   chimi 

• Регистриран: 07-June 08

Преглед на мнениеkujiro, на Aug 10 2009, 12:01, каза:

В сайта останаха само разбирачи дето бесят и колят, ама грам работа не свършиха.
От 49 страници постове 1% са доволните.

Сами преценете, колко е нова и добра датата, като на всеки трети пост пише "ИСКАМ СИ СТАРАТА ДАТА".

Искат хората и с право, защото при вас обновление е синоним на осиране.
С извинение.

Еми те старата не могат да я върнат, защото сигурно са изтрили кодовете за страниците. А новата не се знае дали ще я оправят. :lol:
2.1 Подписите могат да съдържат до 5 реда (има ограничение от 255 символа) текст (малък или нормален шрифт) и/или една картинка. Размера на текста трябва да е между 9 и 12 (малък и нормален). Големината на картинката не трябва да е по-голяма от 60 Кб. Помислете за хората, които са с по-бавна Интернет връзка, или си плащат Интернета на трафик.
0

Потребителят е неактивен   Spittt 

• Регистриран: 25-December 08

Преглед на мнениеchimi, на Oct 7 2009, 19:26, каза:

Еми те старата не могат да я върнат, защото сигурно са изтрили кодовете за страниците. А новата не се знае дали ще я оправят. :lol:

повече от видимо е че няма да я оправят, просто нямат капацитета.
та вече минаха повече от 10 месеца :lol:
и другаде съм го писал: когато нещо се прави без идея, знания и желание обикновено нищо не става
ето виж великата пресвета дата.бг
0

Потребителят е неактивен   coolc 

• Регистриран: 24-September 07
  • Интереси:Web Design
Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение
хахаааааааа хахаха лелеле още ли протестирате бе!! НЕ разбрахте ли ,че няма да върнат старата дата защото е просто казано изтрита.. те го казаха преди доста време ... сметайте кога я пуснаха... декември миналата година 12ти май а може и януари да е било знам ли и аз вече помня ,че го оплювах пред прятелите и ми беше студено на задните части... вижте ся.. те акъл нямат.. имат 1 сайт и 1 интернет мрежа в София и камара администратори които да се грижат за останалите неща а те за сайта предимно... ем печелят ем пръст не мръдват.. дата.бг печели на ваш гръб с ваште файлове.. и кво доволни ли сте от услугите дето ви предлагат? Ми дано да сте щото нищо няма да направят за да задоволят нуждите ви.. колко се хранихме с тях на по-предни страници.. идеи си нямате и сигурно сега са изтрити постовете де.. :lol: иначе както прочетох ей го ... 1% доволни тийнейджъри от флирта дето го направиха и това е .. останалите влизате да свалите някой друг файл.. и аз влизам като ми трябва някоя песен дето тука съм сигурен ,че ше я намеря .. е за кво ми е тоя флирт тука.. има импулс, софиянци, аха и там още кви бяха идея си нямам дето са предназначени за това с далеч повече екстри.. дето преди говорехме няма шанс тоя сайт да стане всичко в 1... не стига ,че само го товарят с всичките ненужни боклуци ,че и мърморят ,че ние мърмориме на техните безумни действия... тоя сайт горкия сигурно е разчленен на камара сървъри за да потдържа всичките тия екстри .. то не е видео, то не е търсачка, то не е авто каталог, то не е флирт абе мани тежка работа...

Към дата.бг админите: На ей тия красиви потребители им трябва една търсачка, един файлов мениджър и фтп достъп, едни здрави стабилни сървъри с много дисково пространство и хора които да се грижат за тия файлови сървъри ... баба си ли търсите при тия флиртове, тениски видео и нз си още кво..

Преглед на мнениеSpittt, на Aug 5 2009, 18:49, каза:

та вие събрахте google, facebook, rapideshare, mobile.de, youtube, imageshack, itunes в едно... само че нито едно от тях не работи както трябва ;) :lol:

Публикувано изображениеПубликувано изображение +1

Преглед на мнениеMCar, на Aug 7 2009, 13:39, каза:

Искам си старата Data.BG! :lol:

Тоя протест не бачка не разбрахте ли..

И аз се бях заклел ,че няма да влизам повече ама направо не мога да се сдържа да гледам как още вси хранят за трагичното ви изделие драги колеги администратори.

Мнението беше редактирано от coolc: 19.10.09 - 00:35

0

Потребителят е неактивен   tankobg 

• Регистриран: 16-January 04
  • Град:Пловдив

Преглед на мнениеcoolc, на Oct 18 2009, 23:33, каза:

Към дата.бг админите: На ей тия красиви потребители им трябва една търсачка, един файлов мениджър и фтп достъп, едни здрави стабилни сървъри с много дисково пространство и хора които да се грижат за тия файлови сървъри ...

+1

Dum Vivimus Vivamus
http://tankobg.blog.com/
0

Споделете тази тема чрез:

• (48 Страници) +
  • « Първа
  • 46
  • 47
  • 48
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Тази тема е заключена

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login