Форум

Data.BG Форуми: Заглъхване на ухо - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Заглъхване на ухо

Потребителят е неактивен   petarcheto 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 18-December 06
Видях, че има подобни теми за уши, ама аз нямам шум.

Всяка сутрин като ставам от сън, вече втора седмица може би, едното ухо е заглъхнало. По някое време през деня се оправя до другата сутрин. Има някакво временно подобрение като мръдна долната челюст в противоположна на ухото посока. Първоначално си мислех, че има много кал. Почистих, но не се подобри. После си мислех, че може да е някакъв зъбен проблем, ама една зъболекарка ми каза, че зъбите ми били здрави. Замислих се и за модерната болест, ама надали. Наскоро пак бръкнах да ровя и като че ли сега е по-болезнено - сякаш вътре има гнойна пъпка, която пораства и затова не чувам.

В съветите си забравете за лабораторно произведени лекарства и посещение при лекар! Какво да му сипя в ухото, че да се оправи?

0

Потребителят е неактивен   johnnybet 

• Регистриран: 17-May 12
Мой човек, взимай едно направление от джи пи-то и отивай веднага на кабинет уши, нос, гърло. Вътре ухото ти е пълно с ушна кал. Докторката ще ти каже да си купиш един капкомер от аптеката за 15 стотинки и да го напълниш стабилно с олио и да седи така няколко дни. След това с една 50 кубикова спринцова ти инжектират гореща вода няколко пъти и ще видиш какво ще ти изкара от въпросното ухо. Казвам ти го от личен опит, така бях миналата година. По принцип е добре на няколко години да се ходи на такава профилактика и на двете уши. Ще чуваш след това с ухото много по добре.
0

Потребителят е неактивен   petarcheto 

• Регистриран: 18-December 06
Нещо такова се случи и в действителност. Личната лекарка каза, че не ѝ се занимава и ми даде един лист във формат А4, напечатан от едната страна. Препоръча ми няколко колеги УНГ, при които мога да отида. Личната каза, че и двете били запушени. Ушната потвърди. Това, с което чувах, го промиха, а за другото каза да сипвам олио сутрин и вечер и по половин час да стои. След няколко дена да ида пак. Че чак на втория път ми го изчистиха болното ухо.
Не знам баннат ли бях, ама форума не ми се отваряше известно време, за да прочета резултата от питането си.
0

Потребителят е неактивен   ianiiovski 

• Играч
  • Регистриран: 04-August 08
  • Град:Враца
  • Интереси:Stay Shredded.........
Не си баннат просто форума си не работеше . Може да имаш проблем с евстахиевата тръба . Прочети малко повече в интернет за нея .
Публикувано изображение
0

Споделете тази тема чрез:

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login