Форум

Data.BG Форуми: Бензин, нафта, газ в кръвта =) vol. 2 - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (203 Страници) +
  • « Първа
  • 201
  • 202
  • 203
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Бензин, нафта, газ в кръвта =) vol. 2 Авто спам тема :)

Потребителят е активен   shahitz 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 19-November 06
  • Град:Compton
  • Интереси:Предимно асоциални
ГО - http://econ.bg/%D0%9...42449_at.1.html
"Fool me once shame on you, but teach a man to fool me and i will be fooled for the rest of my life."
0

Потребителят е неактивен   tyger 

• Data bg Зомбииии
  • Регистриран: 30-April 05
  • Град:София
Публикувано изображение
4

Потребителят е неактивен   thelastwarrior 

• Регистриран: 17-November 06
  • Град:Пловдив
@phony, какъв ти е часовника? По спомен беше давал линк за един кикстартер проект, от него ли е? И може ли пак линк? :Д

Публикувано изображение
Публикувано изображение
I wasn't doesn't Публикувано изображение

Публикувано изображение
1

Потребителят е неактивен   phony 

• Преглед на блога
  • Група: Глобални
  • Регистриран: 21-September 04
  • Град:Айндховен
Ей, страшен часовник :D Да, в момента тече кикстартерът, обаче всички са се юрнали да правят часовници и нещо не върви много добре. Ето го и проекта http://kck.st/2qo09lM

Иначе марката я кръстихме meXanica (да се чете механика)
1

Потребителят е неактивен   thelastwarrior 

• Регистриран: 17-November 06
Много готин, харесва ми, успех с проекта :Д Имам подобен на One, от Withings, ако останат излишни парички мога да взема rebel модела, че и аз ся направих една инвестиция и съм яко на червено :lol:

Мнението беше редактирано от thelastwarrior: 25.05.17 - 22:27

Публикувано изображение
I wasn't doesn't Публикувано изображение

Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   phony 

• Преглед на блога
  • Група: Глобални
  • Регистриран: 21-September 04
  • Град:Айндховен

Преглед на мнениеthelastwarrior, на 25.05.17 - 22:22, каза:

Много готин, харесва ми, успех с проекта :Д Имам подобен на One, от Withings, ако останат излишни парички мога да взема rebel модела, че и аз ся направих една инвестиция и съм яко на червено :lol:

Мерси, кефя се някой като ми хареса творенията :D Иначе честно казано Rebel-а ми харесва повече и седи по-добре на ръката, защото НАТО каишката като минава под часовника и самия часовник седи малко по-издигнат.

Иначе ти можеш да съпортнеш проекта отсега (което би било много полезно,), а до края му Kickstarter не ти тегли или блокира пари от картата, а и ти можеш да си канселираш pledge-а без никакви проблеми или загуби от твоя страна :)

Там е работата, че в KS веднъж стигнеш ли 100% и започват да идват повече хора, ама ние засега сме далеч от тия 100%

И за да не е съвсем спам, снимка на едно GranTurismo, ккоето карах преди няколко седмици :D
Публикувано изображение
1

абе ся колата като е дерегистрирана (мейби, понеже в БГ интернет още не е измислен и няма как да знаеш без да се мъкнеш с дерегистрирана кола до друг град и обратно) заради неплатена ГО после автоматично или неавтоматично се регистрира? :unsure:
"Fool me once shame on you, but teach a man to fool me and i will be fooled for the rest of my life."
0

Потребителят е неактивен   avenger0795 

• Регистриран: 25-June 13

Преглед на мнениеshahitz, на 14.06.17 - 20:50, каза:

абе ся колата като е дерегистрирана (мейби, понеже в БГ интернет още не е измислен и няма как да знаеш без да се мъкнеш с дерегистрирана кола до друг град и обратно) заради неплатена ГО после автоматично или неавтоматично се регистрира? :unsure:

Като си платиш ГО ,след 2-3 дена до 1 седмица/щот сме в Бг все пак/ автоматично се регистрира,понеже от ГФ пращат данните на КАТ.
Пишат се отделно - не мога,не искам,не трябва,не знам!
Мн.ч. винаги завършва на "ии" - инструкции,хавлии,чинии !!!
Сравнителната степен винаги има тире - по-голям,по-малък,най-голям,най-малък!
Други често бъркани думи,които се пишат с тире - най-вече,по-скоро,по-нататък,лека- полека,насам-натам,тук-там,отвреме- навреме.
Който - характеризира ед.ч. и пред думата винаги се пише запетая - Моливът,който лежи на масата,е мой.
Които - характеризират мн.ч. и отново пред думата винаги се пише запетая - Моливите,които са в кутията,са твои.
Ед.ч. на същ. в м.р.,което завършва на "ен" в ж.р.,с.р. и мн.ч. се пише с 1 "н" - завършен - завършени.
Ед.ч. на същ. в м.р.,което завършва на "нен" в ж.р.,с.р. и мн.ч. се пише с двойно "нн" - военен-военни.
0

чух за някой че трябвало да ходи в КАТ и настръхнах.
дали просто не е могъл да чака 1 седмица. то без проверка как и да знаеш и след 2 седмици :emote_focus:
0

Потребителят е неактивен   avenger0795 

• Регистриран: 25-June 13
Проверка можеш да направиш на сайта на ГФ - http://eisoukr.guaranteefund.org/ - щом сключиш новата ГО и в сайта излезе,че колата има валидна застраховка,значи автоматично регистрацията е възстановена.А частни случаи винаги има-може да не е платил някоя глоба,може да го викат за справка,може....

Ето да видиш как стават процедурите - https://www.shofior....81%D0%BA%D0%B0/

Мнението беше редактирано от avenger0795: 15.06.17 - 12:40

Пишат се отделно - не мога,не искам,не трябва,не знам!
Мн.ч. винаги завършва на "ии" - инструкции,хавлии,чинии !!!
Сравнителната степен винаги има тире - по-голям,по-малък,най-голям,най-малък!
Други често бъркани думи,които се пишат с тире - най-вече,по-скоро,по-нататък,лека- полека,насам-натам,тук-там,отвреме- навреме.
Който - характеризира ед.ч. и пред думата винаги се пише запетая - Моливът,който лежи на масата,е мой.
Които - характеризират мн.ч. и отново пред думата винаги се пише запетая - Моливите,които са в кутията,са твои.
Ед.ч. на същ. в м.р.,което завършва на "ен" в ж.р.,с.р. и мн.ч. се пише с 1 "н" - завършен - завършени.
Ед.ч. на същ. в м.р.,което завършва на "нен" в ж.р.,с.р. и мн.ч. се пише с двойно "нн" - военен-военни.
0

Потребителят е неактивен   snoopanddmx 

• Регистриран: 24-September 06
  • Град:София
Когато зареждате сами на бензиностанция как е по-добре да се стиска пистолета за да вкарва по-малко пяна - на максимум или по-бавно?
0

Въвеждат тол такса през 2018 година
0

Потребителят е неактивен   kesler 

• Регистриран: 21-September 05

Преглед на мнениеsnoopanddmx, на 18.06.17 - 08:47, каза:

Когато зареждате сами на бензиностанция как е по-добре да се стиска пистолета за да вкарва по-малко пяна - на максимум или по-бавно?

Чувал съм, че трябва по - бавно, даже едвам - едвам да тече е най - добре. Само авантата да не се изпари от отворената капачка през това време :D
0

Споделете тази тема чрез:

• (203 Страници) +
  • « Първа
  • 201
  • 202
  • 203
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login