Форум

Data.BG Форуми: "Промоутъри" - черен списък - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

"Промоутъри" - черен списък

Потребителят е неактивен   gembyl 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 19-December 10
След поредната греда отварям темата с идеята да споделяме заподозрените потребители-промоутъри, които умишлено и нееднократно подвеждат с мненията си в другите теми. Започвам с най-известните:

Черен списък:
  • patilan - рекламира висок клас момичета, като мненията му нямат нищо общо с реалността. Последно пробвах Скъпото ме радва, тотална селска бургаска пръчка, нищо общо с "рекламата", дори не съм стигал до негова втора препръка.
  • Yutiya - след препоръките му замалко да се намразя - Яна и другата от Св. Троица бяха толкова зле, че отказах услугата за няколко месеца
  • gotiniqtpepi - подобно на горепспоменати рекламира долна стока, най-нисък клас циганета

За съжаление не мога да намеря опция за блокиране на мненията им, за да не са видими за мен. Вероятно има такава опция, но аз изобщо не мога да отворя профил на потребител поради някакъв бъг във форума. Моля добавяйте промоутърите, които са ви прекацали по-долу и аз ще го добавям в списъка, но се аргументирайте, за да избегнем нарочване.
0

Потребителят е активен   inedx 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 16-May 05
  • Град:Варна
Има такава опция, отваш на настройки за форума - не тея дето са най-горе дето са за профила в цялата data.bg, а тези по-долу които са само за форума.
После избираш Профил и Игнорирани потребители
ASRock B85 Pro4, Pentium G3240, DD3 8GB/1333MHz,120GB SSD + 4TB + 640GB HDD
Gigabyte GV-R657OC-1GI, CM B500, ASUS 24B1S1, LCD SAMSUNG SM931BW, ME173X
“Μαματα ςι ε εδαλο” — гръцка поговорка
0

Споделете тази тема чрез:

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login