Форум

Data.BG Форуми: Стар уестърн излъчван по Диема - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Стар уестърн излъчван по Диема

Потребителят е неактивен   bobojj 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 07-April 06
Здравейте. Бях гледал като малък един стар уестърн по Диема мисля беше, но не мога да се сетя изобщо за името и си спомням доста малко от него. Това което си спомням бе, че имаше странник в града неговорещ много, но дали беше проповедник не сам сигурен, с минало на стрелец. Имаше жена която май беше женена за шерифа, която имаше дъщеря. Дъщерята се оказа на странника, като жената на шерифа и странника са имали връзка в миналото. Тя го помоли да помогне на шерифа с лошите. В една от сцените си спомням, че странника влезе в къщата, удари и свали на земята шерифа с пушката си и след това изби лошите. В последната сцена от филма завършваше, като той язди в далечината, а дъщеря му го гони. Само това мога да си спомня, бегли спомени. Ако някой се сеща за подобен филм, ще съм благодарен да сподели.

P.S. Не е Pale Rider.
0

Споделете тази тема чрез:

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login