Форум

Data.BG Форуми: Коментари за новина: Ето как няма вече никога да изпуснеш автобуса. - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Коментари за новина: Ето как няма вече никога да изпуснеш автобуса.

Потребителят е неактивен   dvemogilim 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 20-May 06
Ето как няма вече никога да изпуснеш автобуса.

В публикацията за \"Софбус 24\" пише-\"Приложението е напълно безплатно, създадено като некомерсиален проект\".Обаче когато влезете във връзката-https://play.google.com/store/apps/details?id=bg. znestorov.sofbus24.main и натиснете \" Сваляне\" се изисква регистрация и текст- \"За да купите „Софбус 24“, трябва да влезете в профила си.\" Е,напълно безплатно ли е или се купува? :emote_nono: :emote_nono:
0

Потребителят е неактивен   sbojikravov 

• Регистриран: 03-January 07
  • Град:Варна
Ами влез си в гугълския профил с който си на телефона. Така ще можеш да си го инсталираш от компа на телефона. Само трябва да ти е пуснат нета на телефона.
0

Потребителят е неактивен   fealty 

• Регистриран: 04-September 04
Това е много хубаво! В повечето големи градове в чужбина има такива апликации за смартфоните.
0

Потребителят е неактивен   ivanpro92 

• Регистриран: 24-November 12
  • Град:София
пфхаха много ми е готино как се радвате на тая новина т@п@ц@...особено ми е готино да гледам как се радват тези от вас които: 1.невярват в конспирацията за глобално господство 2.нямат елеметнрни технически познания в информационните технологии..Истината е че всеки един човек собственик на смартфон се следи по всяко време .. аз заради това си бръмча с добрата стара 6700-ца ... за съжаление .. обаче ... не съм .. гъзааааар.. . с iphone 6 или още по голям гъзар с galaxy щото можело да се rootва..ahahaha
0

Потребителят е неактивен   sbojikravov 

• Регистриран: 03-January 07
  • Град:Варна
ако мислиш че 6700 неможе да се следи значи ти си тъпака.
Легендата гласи че колкото по голяма е цифрата срещу "Мнения: " толкова повече пораства пишката!
0

Потребителят е неактивен   comodo0 

• Регистриран: 15-December 16
  • Град:Разград
http://smmok-fb.ru/?a=99213
0

Споделете тази тема чрез:

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login