Форум

Data.BG Форуми: Проблем с телевизор филипс - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Проблем с телевизор филипс

Потребителят е неактивен   IAMTHEBEAST 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 30-August 16
  • Град:Хасково
Здравейте преди две седмици си купих телевизор филипс със смарт тв функций.През първата седмица всичко си беше добре,но преди 4 дена се появи проблем.Телевизора се свързва с интернер,но когато натисна бутона смарт тв на дистанционното на телевизора се появява прозорец на който пише свързване със сървъра на филипс и това продължава вечно и сега не мога да използвам функцийте на смарт тв.Има ли решение на проблема или да го връщам в магазина.Благодаря предварително за помоща.
0

Потребителят е неактивен   enterpassword 

• Преглед на блога
  • Регистриран: 08-August 07

Преглед на мнениеIAMTHEBEAST, на 11.12.16 - 20:08, каза:

Здравейте преди две седмици си купих телевизор филипс със смарт тв функций.През първата седмица всичко си беше добре,но преди 4 дена се появи проблем.Телевизора се свързва с интернер,но когато натисна бутона смарт тв на дистанционното на телевизора се появява прозорец на който пише свързване със сървъра на филипс и това продължава вечно и сега не мога да използвам функцийте на смарт тв.Има ли решение на проблема или да го връщам в магазина.Благодаря предварително за помоща.

От рутер ли хваща нет ТВ-то ? Опитай например от няой телефон или таблет с мобилен интернет - да му пуснеш "гореща точка" и да се види дали през интернета на мобилния оператор пак ще е така.

Имам предвид това, че може от DNS–ите да е... наскоро този форум не можеше да се отвори именно поради тях... и с Pinterest имаше проблеми. Не при всеки разбира се...

Мнението беше редактирано от enterpassword: 11.12.16 - 20:41

http://Time.is ... ;) Is YOUR time correct > ? ;-}
0

Сега му пуснах нет от телефона и проблема си остана пак си изпизва свързване към сървъра на филипс.А също така другия телевизор самсунг смарт тв си работи нормално с този интернет така че не е от рутера или от интернета.
0

• Преглед на блога
Бих казал че не е сигурно, защото SAMSUNG се свързва със сървърите на САМСУНГ, a PHILIPS - с неговите си ... ето тука
http://www.justanswe...philips-tv.html
намерих нещо като чат и там също са предложили ръчна конфигурация на мрежата, с DNS- ите на Google - 8.8.8.8 и 8.8.4.4 ...
П.С - Всъщност никакви ли приложения които са с нет не му бачкат ? ( Сайтове, YouTube, SKype... ? )
Ето за "Пинтерест" темата: http://forums.data.b...

Мнението беше редактирано от enterpassword: 11.12.16 - 20:55

0

Пробвах да вляза в нетфликс и там си влиза нормално.Сега ще оправя dns и ще пиша.

Мнението беше редактирано от IAMTHEBEAST: 11.12.16 - 20:57

0

• Преглед на блога
Значи проблема е само в... не знам как точно е ... на SAMSUNG Поне знам, че не иска Google или някакъв друг акаунт, поне не задъжително, но с Филипс явно си правиш някаква регистрация и дефакто сега се мъчи да се логне в нея, така ли ?
Въобще има ли някаква ползва от това логване, няма ли някъде бутон "skip" / "пропускане " / "логване по-късно" или нещо подобно ? Извинявам се ако пиша големи глупости, просто не съм така компетенетен с такива устойства.

Мнението беше редактирано от enterpassword: 11.12.16 - 20:59

0

Не съм правил никакви акаунти и си работеше докато един ден реши просто да изпише свързване със сървъра на филипс и това е и да сега все едно се мъчи да се логне някъде.
0

• Преглед на блога
Да де, мисълта ми беше не може ли да се проескочи това - например както пускаш NetFlix ... има ли нещо, което не може да се прави като не иска да зареди това ?
А за DNS - ите доколкото видях там на линка не са успели, може да е масов проблем с такива ТВ-та.
0

Без да зареди това мога само да вляза в нетфликс иначе нищо друго не мога да направя
0

Потребителят е неактивен   zlatko633 

• Регистриран: 16-August 16
честито и добре дошъл в клуба на прецаканите от Philips. Купил си възможно най-преебаната комбинация Philips + android. и аз имам един такъв боклук вкъщи. 100000 пъти съжалявам че го купих. само едни ambilight са хубавото на philips. Та така, по проблема ти - Върни му фабричните настройки, тоя боклук по друг начин не се оправя. Радвай се че само това ти е проблема.
1

Споделете тази тема чрез:

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login