Форум

Data.BG Форуми: Link : Arrow / Стрелата - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Link : Arrow / Стрелата

Потребителят е неактивен   turbotobg 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 12-September 14
  • Град:Пловдив
Понеже не знам как точно да направя темата , ако иска някой друг да е направи ако не е както трябва.

Публикувано изображение

Доста добър нов сериал , правен по комикса на DC Comics.

6 епизода са излезнали досега.

Добър актьорски състав , а адвокатката е просто зашеметяваща... :wub:

Мнението беше редактирано от Pacetoo: 23.01.16 - 02:05

0

Потребителят е неактивен   CerealKiller 

• Абе тука нещо не ми е ясно ...
  • Група: Глобални
  • Регистриран: 27-December 04
  • Град:Бургас
Еми като за начало е хубаво да добавиш хубав постер който да се зарежда, също така линкове към вече излязли епизоди, и малко повече инфо за сериала линкове към Wikipedia и IMDB.

Иначе самия сериал е много хубав поне за мен, има много яки епизоди доста добре е от към митология и подобни.

Мнението беше редактирано от CerealKiller: 23.11.12 - 18:14

0

Потребителят е неактивен   Kalio 

• Demon Hunter
  • Регистриран: 22-March 04
  • Град:Dreadlands
Аз го следя, но ме домързя да правя тема :popcorn:
Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   Birthright 

• Регистриран: 23-October 09
Да съживя темата. Гледа ли го някой?

Аз го следях до предния сезон и като цяло историята с Рас ал Гул беше много добра.
Само че новият сезон за момента доста ме дразни. Тва езеро за лекуване... всички се изредиха през него да се съживят... Добре поне, че за радост НИКОЙ повече няма да може : )
Едно нещо само ми е доста любопитно - чий беше гроба накрая на първия епизод на новия сезон. Аз залагам на Фелисити или Сара. От друга страна пък Сара ще бъде в Legends of Tomorrow, така че по-вероятно да бъде Фелисити, жалко за което, харесвам си я : (
0

Потребителят е активен   Pacetoo 

• Madridist
  • Регистриран: 27-July 06
  • Град:Los Angeles, California
Аз съм назад и не съм почвал сезон трети, така че имам да наваксвам иначе знам горе долу какво е ставало след сезон втори :)
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
0

Аз също го следя има доста интересни части. Като цяло се радвам на новия сезон, ама края на първи епизод се надявам да не е нито една от двете опции които си мисля.

Мнението беше редактирано от CerealKiller: 26.10.15 - 08:47

0

• Madridist
Третият сезон на „Стрелата” стартира премиерно за България на 28 януари по bTV Action

Публикувано изображение

Приключенският екшън „Стрелата”(Arrow), който завладя сърцата на зрителите по цял свят и е носител на редица престижни награди, ще направи премиерата на третия си сезон на 28 януари по bTV Action. Поредицата ще се излъчва всеки делничен ден от 20.00 часа.

В новите премиерни за страната епизоди на „Стрелата”, зрителите ще видят личната вендета на цял един град срещу Отмъстителя. Въпреки всичко, което направи, за да спаси хората, повечето от тях така и не разбират истината за неговите действия. Оливър ще трябва да се изправи пред неописуема омраза към неговото алтернативно его. Нов кмет ще се намеси в играта и това ще бъде Рей Палмър (Брендър Рут). Той определено няма да е Себастиан Блъд, но също толкова целеустремено ще преследва Оливър. В същото време зрителите най-накрая ще се насладят на развитието на връзката между Оливър и Фелисити, която всички верни фенове на сериала очакват. Наред с това наяве ще излязат миналото на Дигъл и Фелисити. Тед Грант (изигран от Дж. Р. Рамирез) ще бъде този, който ще преобрази Лоръл и ще покаже нейното алтернативно его, което феновете на комикса познават. И най-важното – в новият сезон ще стане ясно защо Аманда Уолър и Оливър не могат да се понасят.

Поредицата „Стрелата” е създадено по мотиви от комикса „Зелената стрела” на Морт Уейсингър и Джордж Рап и ще пренесе зрителите в опасния, луксозен, героичен, изпълнен с интириги и тайни свят на Оливър Куин - Стрелата.

След корабокрушение, отнело живота на баща му, плейбоят-милионер Оливър Куин е обявен за изчезнал и много хора смятат, че той също е сред загиналите. Пет години след трагедията е открит жив на отдалечен остров в Пасифика и отведен обратно в град Старлинг. Там го очакват най-близките - майка му Мойра, по-малката му сестра Теа и най-добрият му приятел Томи. Скоро обаче хората откриват, че Оливър се е променил драстично през изминалите години. Криейки от всички тайната, свързана с промяната си, младият плейбой се опитва да се събере отново с приятелката си Лорел, която го е изоставилa след като й е изневерил със собствената й сестра.

Създатели на „Стрелата” са Грег Берланти, Марк Гугенхаим, Андрю Крайсберг, а в ролите зрителите на bTV Action ще видят Стивън Амел, Кейти Касиди, Колин Донъл, Дейвид Рамзи и Уила Холанд и други.
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
0

• Madridist
Сладурана. :D

https://twitter.com/...145477007753216
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   tsunamito 

• Регистриран: 30-October 05
Тоя сериал стана мега скучен и бозав, тоя сезон едвам го изгледах. Следващия вероятно въобще няма да го почна.
0

Аз лично вече съм го изоставил. В момента в който убиха Лоръл за мен сериала свърши. От тук нататък бих се включил само ако върнат Лоръл обратно.
0

Потребителят е неактивен   Birthright 

• Регистриран: 23-October 09
Сезонът беше много тъп. Гледам го главно защото съм фен на Оливър и Фелисити, ама този сезон връзката им е бая зле. - _ -
Лоръл може да я видим в новия сезон на The Flash, ама не се знае, въпреки че мен ролята й на лоша ме дразнеше много.

Като цяло в сериала ме дразнят доста ролите на "злодеите". Emily Kinney в този сезон имаше ужасната роля на онази с пчелите-роботи, тука в последните епизоди онзи келеш, който се биеше с Thea в Генезис града и всякакви такива много ме напрягат.
0

Преглед на мнениеBirthright, на 29.05.16 - 11:42, каза:

Сезонът беше много тъп. Гледам го главно защото съм фен на Оливър и Фелисити, ама този сезон връзката им е бая зле. - _ -
Лоръл може да я видим в новия сезон на The Flash, ама не се знае, въпреки че мен ролята й на лоша ме дразнеше много.

Като цяло в сериала ме дразнят доста ролите на "злодеите". Emily Kinney в този сезон имаше ужасната роля на онази с пчелите-роботи, тука в последните епизоди онзи келеш, който се биеше с Thea в Генезис града и всякакви такива много ме напрягат.

Лоръл като зла пак си ми беше любимка. По принцип в The Flash най любим ми е Бари, последван от Айрис, следван от Сиско т.н., но в момента в който Лоръл се появи ми стана любимка. Аз се надявам тя да я видим де, но реално не се знае нищо.
Аз най вече чакам да я съживят в Arrow.
0

Потребителят е неактивен   streamy 

• Регистриран: 24-June 05
И аз спрях да го следя. Тоя сезон само първи епизод гледах. Supernatural също ми е дотъпял, но го гледам колкото да убия 40-50 мин. А Arrow даже нямам нерви да го зяпам. Може в средата на Юли все пак да му дам шанс :)
0

• Madridist
Е тя Лоръл надали ще изиграе повече от 2-3 епизода в Светкавицата, така че или тя самата се насочва да снима друг сериал или ще я върнат в Стрелата след бурно недоволство от страна на феновете. Не се знае дали и това не е заложено като сценарии да я убият и после да я върнат, въпреки че върнаха сестра й главно заради новият сериал, но в Стрелата почти не игра от както се завърна сред живите.
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   tsunamito 

• Регистриран: 30-October 05
Някой следи ли новия сезон, става ли за гледане или е същата боза, като 4-ти?
0

Потребителят е неактивен   shemi 

• Регистриран: 23-October 08
  • Град:По света и у нас

Преглед на мнениеtsunamito, на 09.01.17 - 17:13, каза:

Някой следи ли новия сезон, става ли за гледане или е същата боза, като 4-ти?

Oще по-зле е, но напълно нормално си е това. Не може да имаме високи очаквания към braindead тинейджърски сериал
0

• Madridist
Все пак сериала е правен по комикс и нещата описани там се пресъздават на екрана.
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   superivan 

• Регистриран: 20-March 15
  • Град:Велико Търново
Спрях го този сериал. Те героите се изчерпаха и историята и тя. Трябваше да го прекратят докато е време. Гледал съм само началните три епизода на 5-ти сезон. Харесвам комиксови сериали, но CW незнаят кога да прекратят даден сериал.
0

• Madridist
От 11 октомври, всеки делничен ден от 20 по Бтв Екшън започва сезон 5.
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
0

• Madridist
Новият сезон.

Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
0

Споделете тази тема чрез:

• (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login