Форум

Data.BG Форуми: Прием на Стромба - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Прием на Стромба Няколко въпроса

Потребителят е неактивен   MMBG12 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 13-January 16
  • Град:Бургас
Здравейте,искам да попитам дали е удачен приемът на стромба на моята възраст.На 19 съм тежа 90кг и съм висок около 173см имам 4 години опит на лостове,също така имам околко 3-4 месеца опит във залата.Има ли някакви рискове при прием на стромба във моите обстоятелства.Благодаря.
0

Потребителят е неактивен   Impassionate 

• Регистриран: 26-May 13
  • Град:Козлодуй

Преглед на мнениеMMBG12, на 13.01.16 - 13:21, каза:

Здравейте,искам да попитам дали е удачен приемът на стромба на моята възраст.На 19 съм тежа 90кг и съм висок около 173см имам 4 години опит на лостове,също така имам околко 3-4 месеца опит във залата.Има ли някакви рискове при прием на стромба във моите обстоятелства.Благодаря.

Само стромба няма да ти даде кой знае какъв ефект, да не кажем никакъв. Особено ако пък е орална форма (което и предполагам), ще си докараш само прецакан липиден профил на черния дроб и нищо повече. Но ако все пак си твърдо решен, направи си един 8-седмичен цикъл без пирамида по 40 мг. дневно, взети на 1 път сутрин след ставането. Така ще си минимизираш страничните ефекти върху хормоните заради полуживота на веществото станозолол.
0

Потребителят е неактивен   MMBG12 

• Регистриран: 13-January 16
  • Град:Бургас
Ако включа и Анавар
0

Потребителят е неактивен   Impassionate 

• Регистриран: 26-May 13
  • Град:Козлодуй

Преглед на мнениеMMBG12, на 13.01.16 - 13:58, каза:

Ако включа и Анавар

Ти какво точно очакваш от стероидните препарати да напрвят за теб? Аз бих ти препоръчал инжекционна форма - например Винстрол (пак стромба, но инжекция) и Тестостерон Пропионат. Винстрола се бие всеки ден, а теста през ден, но не повече от 4 пъти седмично.
0

Потребителят е неактивен   peecii 

• Регистриран: 17-August 06
  • Град:Севлиево

Преглед на мнениеMMBG12, на 13.01.16 - 13:58, каза:

Ако включа и Анавар

Според мен що не включиш и оксандролон.Шегувам се- то е едно и също.Станозолол + анавар е една не лоша комбинация за релеф-но задължително стромбата трябва да е инжекция.Иначе тежко му на черния ти дроб-два 17-алфаалкилни препарата???Другия вариант е тест. ципионат със стромба.
А най добрия вариант е да не се занимаваш с химия.Трябват познания за препаратите,как да изградиш цикъла, как да излезаеш от цикъл и да запазиш макса от постигнатото,протектори по време на цикъл и т.н. иИ най вече "Добра" химия.
НЕДЕЙ
0

Споделете тази тема чрез:

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login