Форум

Data.BG Форуми: Възможна ли е адресна регистрация без акт 16 - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Възможна ли е адресна регистрация без акт 16

Потребителят е неактивен   DrvilS 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 23-January 06
Здравейте,
От около 94-та имам апартамент в ж.к. Малинова долина, който няма акт 16, но вече много хора живеят в блока. Аз също смятам скоро да се местя в него. Някой може ли да ми каже дали е възможно да си направя адресна регистрация на адреса без акт 16?

Мнението беше редактирано от DrvilS: 11.01.17 - 14:28

0

Потребителят е неактивен   avenger0795 

• Регистриран: 25-June 13
  • Град:Пловдив
Мисля,че няма да има проблем.Вадил съм си удостоверение за временен адрес,носих нотариален акт на имота и това беше.Може да питаш в съответния район какви документи искат за издаване на адресната регистрация,без да споменаваш това за акт 16,а за смяна на лк-в рпу-то пак питаш какво искат.
Пишат се отделно - не мога,не искам,не трябва,не знам!
Мн.ч. винаги завършва на "ии" - инструкции,хавлии,чинии !!!
Сравнителната степен винаги има тире - по-голям,по-малък,най-голям,най-малък!
Други често бъркани думи,които се пишат с тире - най-вече,по-скоро,по-нататък,лека- полека,насам-натам,тук-там,отвреме- навреме.
Който - характеризира ед.ч. и пред думата винаги се пише запетая - Моливът,който лежи на масата,е мой.
Които - характеризират мн.ч. и отново пред думата винаги се пише запетая - Моливите,които са в кутията,са твои.
Ед.ч. на същ. в м.р.,което завършва на "ен" в ж.р.,с.р. и мн.ч. се пише с 1 "н" - завършен - завършени.
Ед.ч. на същ. в м.р.,което завършва на "нен" в ж.р.,с.р. и мн.ч. се пише с двойно "нн" - военен-военни.
0

Потребителят е неактивен   DrvilS 

• Регистриран: 23-January 06
Мерси за отговора. Значи трябва да се задействам да видя как по-точно мога да си изкарам нотариален акт. Мислех че нотариалния акт идва с акт 16, но съм бил в грешка.
0

Потребителят е неактивен   Zlobnoto149 

• Регистриран: 25-April 16
  • Град:Варна
Здравейте ,ами доколкото знам може да се направи адресна регистрация,НО внимавай ,гледай тока и водата дали са на битова партида щото ако си като индустриална консумация има да плащаш като поп сметки ,казвам го щото преди 2 години тръгнах да си купувам апартамент и щях да се нацакам жестоко на 2 места ,аааааа и данък на жилището виж колко ще ти е
0

Потребителят е неактивен   infomina 

• Регистриран: 07-December 09
Здравейте,
мога да препоръчам да зададете въпроса си към Адвокат Елена Гунчева. Читав адвокат е и много отзивчива. Добра е в имотните сделки и отговоря онлайн в рамките на деня ,като й пишете в страницата във фейсбук или на сайта й . Постоянно публикува и полезни статии на различна тематика.
Това страницата на Адвокат Елена Гунчева - Моята връзка
Това е фейсбукстраницата - Моята връзка
Успех!
0

Потребителят е неактивен   sbojikravov 

• Регистриран: 03-January 07
  • Град:Варна

Преглед на мнениеDrvilS, на 12.01.17 - 15:20, каза:

Мерси за отговора. Значи трябва да се задействам да видя как по-точно мога да си изкарам нотариален акт. Мислех че нотариалния акт идва с акт 16, но съм бил в грешка.

ОТ 94 година го имаш апартамента, а нямаш нотариален акт?
Легендата гласи че колкото по голяма е цифрата срещу "Мнения: " толкова повече пораства пишката!
0

Споделете тази тема чрез:

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login