Форум

Data.BG Форуми: Дискусия за промените в закона за въоръжените сили - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (10 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Дискусия за промените в закона за въоръжените сили За връщането на казармата и разиграването на хората

Анкета: За или против връщането на казармата (59 потребители са гласували)

За или против връщането на казармата

1. За (16 гласа [27.12%] - Преглед)

Процент от гласовете: 27.12%

2. Против (43 гласа [72.88%] - Преглед)

Процент от гласовете: 72.88%

Гласуване Гостите не могат да гласуват

Потребителят е неактивен   yms 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 08-April 04
  • Град:Варна
Най - общо , трябва ни концепция ( и армия според нея ) , правеща бъдеща агресия , по - скъпа от евентуалните дивиденти от придобиването ни .
1

Потребителят е активен   shahitz 

• Скаузър
  • Регистриран: 19-November 06
  • Град:Compton
  • Интереси:Предимно асоциални
Идеята е, че идеята за free labour винаги е била съблазнителна. Просто не се изрича ясно.
men's brain: work, video game, cars, building an empire, fixing some stuff.

women's brain: cocks.
0

" Авантата си е чиста печалба " .
" Шамар да е , на аванта да е " .
:-)
0

Потребителят е неактивен   shemi 

• Регистриран: 23-October 08
  • Град:По света и у нас
Да впрегнат циганите, без това повечето са без образование, трудов стаж и всякакви амбиции. Идеално ще се впишат в армията, ще научат някой занаят, ще има пак строителни войски. Перфектно
1

Ангарията я премахнахме .
Няма ли да е по - добре просто да почне да се спазва законът ?

Мнението беше редактирано от yms: 26.02.16 - 21:42

0

Потребителят е неактивен   enhead 

• Регистриран: 04-November 09

Преглед на мнениеyms, на 26.02.16 - 14:54, каза:

атом отгоре , атом отдолу , атом отвсякъде
Какво представлява тоя атом, интересно ми стана?

Бас ловя, че тези които са гласували "ЗА" в анкетата са над допустимата според предложението възраст за зачисляване.

Не че съм толкова против, но нещо ми убягва смисълът на цялата тази идея.
Има смисъл в идеята да се зачисляват ромите, обаче, както казаха малко по-нагоре.
И без това не може да се постигне нищо повече от бройка за два месеца, а не съм видял ром да се скъсва от работа/учене.
0

• Скаузър
Комунизъм си е де*а. Даже в мисленето на народа :!:

Мнението беше редактирано от shahitz: 26.02.16 - 23:04

0

Преглед на мнениеenhead, на 26.02.16 - 22:45, каза:

Какво представлява тоя атом, интересно ми стана?

Бас ловя, че тези които са гласували "ЗА" в анкетата са над допустимата според предложението възраст за зачисляване.

Не че съм толкова против, но нещо ми убягва смисълът на цялата тази идея.
Има смисъл в идеята да се зачисляват ромите, обаче, както казаха малко по-нагоре.
И без това не може да се постигне нищо повече от бройка за два месеца, а не съм видял ром да се скъсва от работа/учене.

Това е от казармата . Ако пуснат атомна бомба се хвърляш на земята в обратна на взривът посока , излагайки най - малка част от тялото си на експлозията . Предполагам си представяш останалото . :-)

За ромите - няма смисъл . Ангарията е забранена . Има закон - у нас основното образование е задължително . Тоест трябва да се спазва законът .
Останалото около тях е дълга тема .

Мнението беше редактирано от yms: 27.02.16 - 00:01

0

Потребителят е неактивен   Pacetoo 

• Madridist
  • Група: Глобални
  • Регистриран: 27-July 06
  • Град:Los Angeles, California

Преглед на мнениеfenyks, на 26.02.16 - 14:19, каза:

Къде ще ги обучават?В моя град изравниха казармата със земята.По другите градове също.

Да, това е интересен въпрос и много важен. В моя град все още стои като съоръжение и си го пазят, но от едно 5-6 години цялата техника се измести в едно поделение, което се води секретно и се намира в гориста местност. Сега се носят някакви слухове, че щели да правят паркове, някакви магазини и прочие на това място, а то не е хич малко като площ, но то такива слухове има още от както я затвориха официално и ще видим. Много кандидати натискаха за тази площ да се изкупи, но до сега кмета удържаше и си беше червен, а сега вече се смени и за първи път не е от БСП и ще видим какво ще се случи, но е факт че от както минаха местните избори слуховете за започване на някакви дейности там се засилиха.
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
1

Потребителят е неактивен   gregg 

• Регистриран: 07-February 05

Цитат

Къде ще ги обучават?

В Плевен бившето ШЗО събира поне 4 хил човека. Ако видиш плаца ще го помислиш за самолетна писта (колко пъти съм го обикалял сутрин не знам, може и да е колкото дължината екватора...).
Не знам обаче в момента какво е останало от него. Онзи ден ги показваха по телевизията - готови са да приемат новобранци.
0

Потребителят е неактивен   Henryi 

• Регистриран: 21-February 05
  • Град:София
  • Интереси:Belmondo, Mireille Mathieu, Frederick Forsyth, football & Golf
Интересно ми е едно нещо. С какви очи човек, който с години беше сложил аватар на Георги Илиев, пускаше снимки на голи хермафродити/травестити или каквото се казва там (лично съм писал на Хардчо да почиства тези гнусотии), пускаше чалга клипове, регистрираше си по няколко профила за да си дава плюсове и да си оправя репутацията, с още много подобни изцепки, този човек говори за морал и кой бил слушал азис, кой отглеждал дете и кой и как трябвало да обича родината докато си играе на войници.

Нещо не е наред в това описание? Знае ли човек, утре може да викнем Жоро Павето да води курсове по сексуален тормоз или Сашо Томов да ни преподава етика. :D

Публикувано изображение
Sometimes democracy must be bathed in blood.
A.Pinochet

0

Потребителят е неактивен   bailando 

• Регистриран: 13-June 15
  • Град:София

Преглед на мнениеHenryi, на 27.02.16 - 01:24, каза:

Сашо Томов да ни преподава етика. :D

Сашето е повече по финансите... :P
0

Преглед на мнениеbailando, на 27.02.16 - 01:35, каза:

Сашето е повече по финансите... :P

За него трябва да се четат Илф и Петров . :-)
0

Потребителят е неактивен   farcheeza 

• Регистриран: 18-May 15

Преглед на мнениеruseff, на 26.02.16 - 20:40, каза:

4.- Абсолютно сигурно е и е очеВАДНО, че дискусията за казармата, която се разгаря в медиите и нета е долен пиар и не е добронамерена, доколкото се отнася за сигурността на страната.Някой си търси дивиденти за политическата импотентност, заради която ще изхвръкне от парламента.

От известно време не следя бг политиката, но винаги като мерна някакво подобно слабоумно, нереализируемо предложение на "някой" из медиите, се питам - какво пак е станало, че се опитват да отклонят вниманието на народа с глупости? И гледам сега във фейса новина - "Тежък доклад от Брюксел за българската икономика" - http://m.vesti.bg/bu...onomika-6050652 и всичко ми става ясно :smile. Съвсем скоро пак имаше някаква такава медийна истерия, даже не помня за какво беше, но пак нещо беше нещо (псевдо)патриотично и съвсем незабелязано от никого имаш друг унищожителен доклад за бг от ЕК.
Както се казва, щеше да е смешно, ако не беше тъжно :smile))
1

• Скаузър
крайно време е да им го начукаме на тия от ЕС. ех ако не ни харесваха толкова париците. комунизъм братя. ше видят те.

0

Преглед на мнениеfarcheeza, на 27.02.16 - 12:25, каза:

От известно време не следя бг политиката, но винаги като мерна някакво подобно слабоумно, нереализируемо предложение на "някой" из медиите, се питам - какво пак е станало, че се опитват да отклонят вниманието на народа с глупости? И гледам сега във фейса новина - "Тежък доклад от Брюксел за българската икономика" - http://m.vesti.bg/bu...onomika-6050652 и всичко ми става ясно :smile. Съвсем скоро пак имаше някаква такава медийна истерия, даже не помня за какво беше, но пак нещо беше нещо (псевдо)патриотично и съвсем незабелязано от никого имаш друг унищожителен доклад за бг от ЕК.
Както се казва, щеше да е смешно, ако не беше тъжно :smile))

Че то за състоянието на икономиката ни няма нужда от външен доклад . И сами виждаме " успехите " . :-)
1

Потребителят е неактивен   xxxBBBxxx 

• Регистриран: 02-March 09
  • Град:Бургас

Преглед на мнениеBelovV, на 26.02.16 - 02:32, каза:

голям рев голямо нещо :D Нищо няма да ви стане от 2 месеца военно обучение. Дори и да не стане война е хубаво да знаеш как се държи автомат, а и не на последно място да се научиш на дисциплина. С 2 месеца няма да ви се обърка живота. Но наистина съм съгласен че не е за всеки. Който е хомосексуалист няма как да го караш насила. То дори жените са по оправни от такива индивиди :)

Хайде стига простотии.Говори за себе си.Идеята е всички между 18 и 32 да ги минат тия 2 месеца.

Аз съм на 25 години.Завърших висше - бакалавър и магистрър , станах инженер , и сега си работя по професията.

Два месеца казарма означава да си загубя работата.Никой няма да ме търпи 2 месеца да отсъствам.Няма как да стане.

Поне аз още не съм женен и нямам дете.Ами тези с деца?Отиват за 2 месеца в казарма , губят си работата и детето остава гладно.Браво.

И отделно другите проблеми - да живееш два месеца с разни цигани (защото сега казармата няма да е както преди - сега циганите са мнооого повече от преди) , то ще е пълната деградация.

И после какво , като каже Америка "Русия не ни радва , вдигайте се и отивайте в Украйна да умрете за нашите интереси" какво правим?

България е една американска подлога в момента.Факт.И ако има наборна армия , тя ще бъде използвана , за да обслужва американските интереси.Факт.Тук не говорим за защита на родината и т.н. , както някои хора пропагандират.Тук говорим за "на ти повиквателна за Украйна , отивай и умри там като куче , защото американците ще имат изгода от това."

Майната им.Каквито и казарми да връщат , кракът ми няма да стъпи там.Пък каквото ще да става.

Мнението беше редактирано от xxxBBBxxx: 28.02.16 - 15:39

MB: Gygabyte H110M-S2; CPU: Intel® Core™ i5-6500 up to 3.60GHz; RAM: 2x8GB Kingston HyperX Fury DDR4 2133MHz; VGA: Gigabyte GeForce GTX 1050 Ti Windforce 4GB GDDR5 ; HDD: 1TB WD Blue / SSD1: 128GB Kingston UV400 / SSD2: Samsung 850 EVO 250GB ; PSU: Thermaltake Smart 730W
0

Потребителят е неактивен   gregg 

• Регистриран: 07-February 05
Така като гледам да не се окаже, че "кухите" фирми на Василев да държат тук там дялове за по 200-300 млн и накрая "дупката" в банката да се окаже в нечия глава...
0

Потребителят е неактивен   ruseff 

• Регистриран: 19-December 08

Преглед на мнениеgregg, на 28.02.16 - 17:14, каза:

Така като гледам да не се окаже, че "кухите" фирми на Василев да държат тук там дялове за по 200-300 млн и накрая "дупката" в банката да се окаже в нечия глава...

.... за пореден път.
0

Потребителят е неактивен   brotalnia 

• Регистриран: 23-April 06
  • Град:Берковица
  • Интереси:owning noobs
Те още малко и предложение за връщане на комунизма ще направят. Егати изкуфелите дъртофелници.
0

Споделете тази тема чрез:

• (10 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login