Форум

Data.BG Форуми: Препоръчайте ми мъжки парфюм или дезодорант. - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (22 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Препоръчайте ми мъжки парфюм или дезодорант.

Потребителят е неактивен   FarmDve 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 14-March 06
  • Град:Ямбол
Ползвам дезодорант на Str8 но не съм доволен, аромата веднага изчезва, а и не е така приятен. И на Playboy ползвах дезодорант, и той не става.

Кажете някакъв, който да прави впечатление на мацките, да е силен, но не натрапчив че да е неприятен. Доста хора съм срещал, дето ползват много добри парфюми ли дезодоранти ли, все не мога да попадна на такъв як.

Мнението беше редактирано от FarmDve: 13.09.15 - 17:03

i5-4670k, ASRock Z87 Pro4, Gigabyte GTX 760 Windforce3x+Sapphire HD5850+ASUS EAH5870, Chieftec 600w, 2x1GB Kingmax 1333MHz+1GB A-data, WD Caviar Blue 640GB, LG Flatron W2261VP-PF, Cooler Master Hyper 212+

Bitcoin miner since April 2011.
0

Потребителят е неактивен   jackkk 

• Регистриран: 19-September 08
Дезодорант ползвам Str8 черен или на Fa, парфюм ми подариха един на Бос в черно шише и много ми допада защото не обичам тежките и сладникави парфюми

http://www.pazaruvaj...5ml-p181078443/
I abide my heart to know wisdom, and to know madness and folly. I perceive that this also was a chasing at the wind. For in much wisdom, is much grief. And he that increaseth knowledge, increaseth sorrow.
0

Потребителят е неактивен   changel 

• Регистриран: 16-May 06
Аз съм на кон.
3

Потребителят е неактивен   freeqwerty 

• Депутат
  • Регистриран: 02-September 06
  • Град:София
Като дезеторант съм ползвал няколко марки. Сега съм на кон, но не съм доволен. Най-добро впечатление ми прави Рексона. като парфюм преди ползвах CAMERA. Не е скъп около 40 лв. е и само веднъж ми се случи едно момиче да ми направи комплимент, че парфюма ми ухае чудесно. Но отдавна не ползвам такива глезотийки. :)
0

Потребителят е неактивен   golemsmeh 

• Регистриран: 28-August 05
Не бъркайте дезодоранта с парфюм/одеколкон/тоа;етна вода!
Дезодорантът служи да изтребва бактериите в потта.
Ползвам Рексона кобалт, дъ бест ;)
Ето ти и един супер парфюм:
http://www.enzo.bg/a...ekolon-za-mzhe/
0

Потребителят е неактивен   peziveng 

• Регистриран: 08-December 14
  • Град:Пловдив
Първо дезодоранта няма никаква миризма , той е направен когато си на фитнес или на работа да се фъ'неш малко. Повече го използват пенсионерите 50+.Парфюмите са друга манджа , която винаги можеш да впечетлиш някоя мадама . Делят се на летни аромати и зимни .Летните аромати са по слаби и следователно по малко седят , но е приятно когато седнеш на кайве с мацката да ухаеш приятно . Тъй като вечче времето е есено се купуват зимни аромати , т.е по тежки .Типовете зимни са ориеантлски , с подрапвки ит.н . Мой любим парфюм е azzaro silver black за зимата .Друг мой любим е burberry london .Гледай огато купуваш дали са оригинални , защото могат да ти пробутат ментак за 100 лв , а същевремно да е дубайски или румънски .
0

Потребителят е неактивен   FarmDve 

• Регистриран: 14-March 06
  • Град:Ямбол
Ехее, 40лв, 60лв, дайте малко по-така като за Българите :D. Нещо, което да не реже джоба ако ме разбирате.
i5-4670k, ASRock Z87 Pro4, Gigabyte GTX 760 Windforce3x+Sapphire HD5850+ASUS EAH5870, Chieftec 600w, 2x1GB Kingmax 1333MHz+1GB A-data, WD Caviar Blue 640GB, LG Flatron W2261VP-PF, Cooler Master Hyper 212+

Bitcoin miner since April 2011.
0

Потребителят е неактивен   ltonchev 

• Регистриран: 06-February 06
Рефанче баце. Всичко друго е менте... скъпо менте.
1

Потребителят е неактивен   Sfolter 

• Регистриран: 11-August 09
На Mexx гледам, че са около 30 лв, аз имам Mexx ice touch и добре мирише. Сега зависи кво разбириш под силен, на моята приятелка и прави впечатление като съм с него.
0

Потребителят е неактивен   golemsmeh 

• Регистриран: 28-August 05
Аз не смятам 50 кинта за 2-3 години за скъпо, но карай, явно не проявяваш интерес :D
0

Потребителят е активен   Nightwind89 

• Регистриран: 24-March 14
  • Град:Плутон
Има един парфюм който мога да кажа ,че мирише нещо между кисело(свежо) и цигари....Толко време го търся и нищо.
Иначе аз съм на ФА,НО само зеления...всичко друго не ми върши работа.
0

Потребителят е неактивен   Impassionate 

• Регистриран: 26-May 13
  • Град:Козлодуй
Bvlgari Aqva ако искаш да впечатляваш. Говоря за оригиналния тъмно син. Лично според мен той най-много впечатлява.
0

Потребителят е неактивен   thelastwarrior 

• Регистриран: 17-November 06
мда бе преди 10 год
Публикувано изображение
I wasn't doesn't Публикувано изображение

Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   peziveng 

• Регистриран: 08-December 14
А бе пичове не разбирате от парфюми и дезодоранти . Това си е цяла наука за ароматите .Наистина , ако искате да впечетлте някоя мадама ще си вземете хубав парфюм според случая .С тия ФА , СТР8 и други спиртни напитки най много да избяга . Един парфюм струва горе долу 80 - 100 лв и може да се пръскате с него най много 6 месеца .Някои дори се пръкат и година , аз ползвам един парфюм , ако е лятото 3 месеца и го няма за 100 мл .Зимата доста повече и така .

пс между другото има тема която е специално за парфюмите и има доста писано за нея по назад .

Мнението беше редактирано от peziveng: 14.09.15 - 11:12

0

Потребителят е неактивен   jackctrl 

• Data.BG Zombie 2014
  • Регистриран: 30-August 06
  • Град:Варна

Преглед на мнениеpeziveng, на 14.09.15 - 11:12, каза:

Наистина , ако искате да впечетлте някоя мадама ще си вземете хубав парфюм според случая .

Например?
0

Потребителят е неактивен   Impassionate 

• Регистриран: 26-May 13
  • Град:Козлодуй

Преглед на мнениеthelastwarrior, на 14.09.15 - 11:00, каза:

мда бе преди 10 год

И кое мислиш, че се е променило? Уискито преди 10 години по-лошо от сегашното ли е? Или Поршето преди 20 години е по-зле от най-новите? Ламборгини Диабло е много по-зле от Мурсиелаго? За мен добрия парфюм винаги си остава такъв.
0

Потребителят е неактивен   thelastwarrior 

• Регистриран: 17-November 06
вече е прекалено масов, само някоя малка селянка може да се впечатли от него :lol: иначе не казвам, че е лош, даже и аз имам ама стои от мн години и го ползвам рядко
Публикувано изображение
I wasn't doesn't Публикувано изображение

Публикувано изображение
2

Потребителят е неактивен   Fireman05 

• Регистриран: 15-June 13

Преглед на мнениеgolemsmeh, на 14.09.15 - 02:21, каза:

Аз не смятам 50 кинта за 2-3 години за скъпо, но карай, явно не проявяваш интерес :D

Колко често се пръскаш, че го ползваш 2-3 години :unsure:
0

Потребителят е неактивен   freeqwerty 

• Депутат
  • Регистриран: 02-September 06

Преглед на мнениеpeziveng, на 14.09.15 - 11:12, каза:

А бе пичове не разбирате от парфюми и дезодоранти . Това си е цяла наука за ароматите .Наистина , ако искате да впечетлте някоя мадама ще си вземете хубав парфюм според случая .С тия ФА , СТР8 и други спиртни напитки най много да избяга . Един парфюм струва горе долу 80 - 100 лв и може да се пръскате с него най много 6 месеца .Някои дори се пръкат и година , аз ползвам един парфюм , ако е лятото 3 месеца и го няма за 100 мл .Зимата доста повече и така .

пс между другото има тема която е специално за парфюмите и има доста писано за нея по назад .

Ти пък явно толкова разбираш.... С тези 80-100 лв, щом си баровец, това за тези хора са ментета. Потърси в нета, колко пари струва истински марков парфюм и се върни обратно в темата. И ко като се пръскаш със 100мл. за 3 месеца? Да не ти поникна марихуана около ушите?
0

Потребителят е неактивен   BlackCat13 

• Регистриран: 06-January 15
Приблизително 85% от мненията в темата просто избиват рибата. :blink: :emote_dash: :emote_drinks:

Мнението беше редактирано от BlackCat13: 15.09.15 - 01:21

AD ASTRA PER ASPERA
1

Споделете тази тема чрез:

• (22 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login