Форум

Data.BG Форуми: Система за рейтинг в obiavi.data.bg - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (3 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Система за рейтинг в obiavi.data.bg

Потребителят е неактивен   sololift60 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 14-June 10
Висок рейтинг на некоректен потребител

Уважаеми г-н администратор искам да попитам защо ,оценения от мен измамник " ivanpetrov66"с отрицателно мнение се намира на едно от първите места по положителен рейтинг,оценката му излиза в общия списък 5+ .Може би аз нещо бъркам при задаването на оценката или системата не работи коректно поради някакъв технически проблем..От същия потребител са измамени много хора -няма ли начин да се пресече токава измамническа дейност ? Моля да вземете някакви мерки.

Другите акаунти на същия човек от които извършва измами са: "tomileejoness " и " mvt1212 "-и в трите се срещат телефоните от които мами.Телефоните от които се обажда са с купени фалшиви номера, може да проверите в Гугъл.Копирам Ви и моето мнение за горепосочения потребител:

20.02.2011 sololift60: Продаде ми повредена видеокарта с фалшифицирана гаранция от Ресет.След това се покри... След това се покри и никаква връзка с него.Измамил е много хора и в много други сайтове.Ползва десетки фалшиви самоличности и телефони.Професионален мошеник който се препитава с измами.Имената му са Алекс Филипов ,има и незнайно колко още.Измамил е много хора с неработещи лаптопи: http://forum.laptop....showtopic=16526 Това са други колеги измамени от него:

Цитат:-"ai-computers", или представилия се от негово име с имена Алекс Филипов, с купена отнякъде SIM-карта с мобилен номер 0876 866-696, или 0888 880-145, ме карат да мисля, че некоректността се шири в този форум. Прати ми матрица, която се оказа дефектна, след което веднага се покри и никой не отговаря нито на номер нито на мейл, който успях да намеря. Грешката разбира се си е и моя - обеща ми да тествам и тогава да платя, а се оказа, че имам право само да я огледам - какво да й гледам - номерата ли? Не съм за парите, трябва ми работещ дисплей, дефектен, с черти по него и аз си имам. Така че колеги внимавайте - не само с посочения от мен ...."

06.02.2011 slimcho: Имената на лицето са Алекс Филипов, Продаде ми развалена видео карта Radeon X550... Имената на лицето са Алекс Филипов, Продаде ми развалена видео карта Radeon X550 с фалшифицирана гаранционна карта на Reset.bg, след като установих проблема е пратих в сервиза на Ресет, от където ми се обади Румен Димитров - отговорник на сервиза оказа се че съм втори ужилен с фалшива гранционна карта, предоставих пълна инфо за лицето на ресет.бг от където ще уведомят компетентните органи във връзка с фалшифицирането на техни гаранциони карти и уронване на името на ресет.бг

Цитат :Напоследък не оставя никакви координати, праща фалшивите си телефони (които се водят на други лица).Никога няма време,бърза и ако се опре до проба на стоката отказва.Пазете се от измамника.

Поздрави

Мнението беше редактирано от sololift60: 14.03.11 - 17:24

0

Потребителят е неактивен   ivozet 

• Регистриран: 09-April 04
  • Град:София
Хора, стига сте слагали безмислени екстри по сайтовете и форумите, вече станаха коледни елхи! :lol:
0

Потребителят е неактивен   Gatelina 

• Dita - Dranei Hunter
  • Преглед на блога
  • Регистриран: 17-September 09
  • Интереси:Компютърни игри
sololift60, въпросният потребител е добре познат на човека, който модерира раздел " Обяви " и неколкократно е биван " спиран " чрез наказания. Дори в момента двата му ника tomileejoness и mvt1212 са с текуща невъзможност за публикуване на обяви от тях.

Ще оставим ivanpetrov66 активен за сега, за да може да бъде следен от колегата и да му бъде наложено съответното наказание.

Благодарим за информацията ! :lol:
Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   Ministerstvoto 

• Регистриран: 01-March 10
Що не направите на всеки профила му така че да показва колко пъти е гласувал положително и отрицателно? Даже и за кого.
0

Потребителят е неактивен   Gatelina 

• Dita - Dranei Hunter
  • Преглед на блога
  • Регистриран: 17-September 09
  • Интереси:Компютърни игри
В момента не можеш да напишеш коментар + оценка на профил, без да пише, че е от теб. Т.е знае се винаги кой е дал оценката. Колкото до обобщаването кой колко пъти е гласувал и за кой - не мисля, че има чак толкова голямо значение.
Публикувано изображение
0

Споделете тази тема чрез:

• (3 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login