Форум

Data.BG Форуми: Grand Theft Auto IV (ИМА КРАК - чети първи пост!!!) - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (111 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Тази тема е заключена

Grand Theft Auto IV (ИМА КРАК - чети първи пост!!!)

Потребителят е неактивен   wabbitt 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 25-April 06
  • Град:София

dvrender каза:

Според мен тази игра ще мине WOW по играемост

хахах ти чуваш ли се

50% ще играят 2 седмици и ще им писне вярвай ми ... и аз имах големи очаквания но на 2-рата седмица писва тотално

като се има впредвид че в продължение на 2 години играх СА по 3-4 часа на ден без да ми писне смятай за какво става дума ...
0

Потребителят е неактивен   redate 

• Регистриран: 07-August 07

dvrender каза:

Според мен тази игра ще мине по играемост WOW

Ти добре ли си :lol: WOW поне до 2010 ще си остане игра Номер 1 в света!
0

Потребителят е неактивен   KALBI 

• Регистриран: 29-May 05
РС версията много по-бързо би трябвало да писва, отколкото тази за кашоните. Просто защото я врътваш на РС-то и оттам може да си цъкаш МП и да си правиш гавра, докато на кашона ачийвментите са предизвикателство :lol:
Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   kaibacorporation 

• Регистриран: 13-February 05
  • Град:Sofia

KALBI каза:

РС версията много по-бързо би трябвало да писва, отколкото тази за кашоните. Просто защото я врътваш на РС-то и оттам може да си цъкаш МП и да си правиш гавра, докато на кашона ачийвментите са предизвикателство :lol:

90% ще е Games for Windows LIVE :)

Тичам като кон и ебем кат младо магаренце.
0

Потребителят е неактивен   CerealKiller 

• Абе тука нещо не ми е ясно ...
  • Група: Глобални
  • Регистриран: 27-December 04
  • Град:Бургас
Ето ви обложката
http://cache.g4tv.com/images/blog/2008/08/...18322317020.jpg
0

Потребителят е неактивен   swnny 

• Сериен самоубиец
  • Регистриран: 17-December 03
  • Град:Приморско
  • Интереси:unknown

KALBI каза:

РС версията много по-бързо би трябвало да писва, отколкото тази за кашоните. Просто защото я врътваш на РС-то и оттам може да си цъкаш МП и да си правиш гавра, докато на кашона ачийвментите са предизвикателство :)

Спокойно :) И РС версията ще има ачийвмънти :) Дано има и пач за cross-platform, та да ви покажем що K/M е по-доброто :lol: (последното е базик)

@cerealkiller, тая обложка я пуснаха още същия ден когато обявиха играта за РС, но нещо ме съмнява понеже това мога да го направя и аз на paint...
Публикувано изображение
ASUS M5A99X EVO-R2 || FX-8320@4.5GHz || 8GB DDR3 || GeForce GTX760 2048MB || Hitachi 320GB || Windows 7 x64 [] PSP-1004 6.60PRO-B10 4 + 8GB Supported Sandisk MS [] PS2 Slim SCPH-75004 Matrix clone, Open PS2 Loader v0.9.1 +120GB SMB [] Xbox 360 250GB + LT3.0 [] PS Vita + 16GB + PS Plus []
0

swnny каза:

KALBI каза:

РС версията много по-бързо би трябвало да писва, отколкото тази за кашоните. Просто защото я врътваш на РС-то и оттам може да си цъкаш МП и да си правиш гавра, докато на кашона ачийвментите са предизвикателство :)

Спокойно :) И РС версията ще има ачийвмънти :) Дано има и пач за cross-platform, та да ви покажем що K/M е по-доброто :lol: (последното е базик)

@cerealkiller, тая обложка я пуснаха още същия ден когато обявиха играта за РС, но нещо ме съмнява понеже това мога да го направя и аз на paint...

Ако има доста фенове ще са благодарни.
Лично аз много ще се радвам ако ги има защото за мен това ще е да опитам нещо от Xbox което в момента не мога защото нямам Xbox.
Иначе за обложката виж каква е новината.
Rockstar показаха и Boxart-а на РС версията на Grand Theft Auto IV. Това което

веднага се забелязва на картинката е големия надпис "Games for Windows "

както и "LIVE".

Ето и снимка на корицата:

0

Потребителят е неактивен   KALBI 

• Регистриран: 29-May 05

swnny каза:

Спокойно :) И РС версията ще има ачийвмънти :)

Мислиш ли? :lol:
Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   bisnaga 

• Регистриран: 06-February 06

KALBI каза:

swnny каза:

Мислиш ли? :)

Не се смеейте :) Ама някой ще каже ли какво е ачийвмънти :lol:
0

• Сериен самоубиец

KALBI каза:

swnny каза:

Мислиш ли? :)

Щом играта е LIVE ще има... гаранция :)

bisnaga каза:

Не се смеейте :) Ама някой ще каже ли какво е ачийвмънти :lol:

Цитат

Gamerscore

The Gamerscore(G) is a measure that corresponds to the number of Achievement points accumulated by an Xbox Live user. These Achievement points are awarded for the completion of game-specific challenges, such as beating a level or amassing a specified number of wins against other players in Xbox Live matches. Initially, retail Xbox 360 games offered up to 1,000G spread over a variable number of Achievements, while each Xbox Live Arcade title contained 12 achievements totaling 200G. These possible totals per game have been raised to 1250G and 250G, respectively; see below. Achievements are an important selling feature for the console.[citation needed]

On February 1, 2007, Microsoft announced on their Gamerscore Blog some new policies that developers must follow related to Gamerscore and Achievements in future releases.[21] All games must have 1,000 Gamerscore points in the base game - the title can ship with fewer than 1,000 points, but anything added later must be free. Game developers also now have the option of adding up to 250 points via downloadable content (for a total of 1,250 points) - this content can be either free or paid. Xbox Live Arcade titles may add up to 50 points via downloadable content (for a total of 250 points).

On May 26, 2007, Halo 2 was the first Games for Windows game to feature Achievements, which counted towards a player's Xbox Live Gamerscore.

On March 25, 2008, Microsoft cracked down on "Gamerscore cheaters" (those who used "external tools" to artificially inflate their Gamerscore), and reduced their Gamerscores to zero without the option to recover the scores that had been "earned", and branded the player by denoting on their Gamertag that they were a "Cheater".[22]

Публикувано изображение
ASUS M5A99X EVO-R2 || FX-8320@4.5GHz || 8GB DDR3 || GeForce GTX760 2048MB || Hitachi 320GB || Windows 7 x64 [] PSP-1004 6.60PRO-B10 4 + 8GB Supported Sandisk MS [] PS2 Slim SCPH-75004 Matrix clone, Open PS2 Loader v0.9.1 +120GB SMB [] Xbox 360 250GB + LT3.0 [] PS Vita + 16GB + PS Plus []
0

Потребителят е неактивен   niGGababy 

• Регистриран: 29-June 06
  • Интереси:PC GAME
KALBI

хбох ли имаш ?
0

Потребителят е неактивен   znoopy 

• Регистриран: 20-November 04
Абе кво всички викате че ще се играе една седмица.Бях чел,че за да я превъртиш ше ти трябват повече от 100 часа.Демек ако освен ако не си исциклило зомби няма как да я превъртиш за по-малко от 3 седмици.Аз мисля че минимум година тази игра ще бъде играна
0

Да ви кажя лично аз сега я играя много малко по простата причина че често седя на компа и очите ми са свикнали и не ме болят.
Но когато съм на PS3-то и играя ме болят очите и не мога да играя.
Да не говорим че на конзолата нямам интернет и не мога да играя мулти.
И сега щом ще го има ще е добре.
Иначе малко ми е интересно все пак ние имаме мулти с до 16 човека.
Ако подобрят до повече хора казвам ви играта ще е масово играна и ще стават много яки мелета надявам се да има хора от бг че да си направим guild-ика(ако се предостави така възможност де).
0

Потребителят е неактивен   fuso 

• Регистриран: 16-June 05
  • Град:Варна

wabbitt каза:

dvrender каза:

хахах ти чуваш ли се

50% ще играят 2 седмици и ще им писне вярвай ми ... и аз имах големи очаквания но на 2-рата седмица писва тотално

като се има впредвид че в продължение на 2 години играх СА по 3-4 часа на ден без да ми писне смятай за какво става дума ...

Ако има модове и за GTAIV, а според мен ще има, ще се играе дълго.
0

Потребителят е неактивен   gregorythegod 

• Регистриран: 13-July 06
  • Град:Дряново

fuso каза:

wabbitt каза:

dvrender каза:

хахах ти чуваш ли се

Ако има модове и за GTAIV, а според мен ще има, ще се играе дълго.

МТА т.е. SA само с коли я играх всеки ден по 4-5 часа всеки месец нови карти тайни места ХАКОВЕ :lol: всичко и наебаха сървърите ако не ги бяха махнали още щях да я играя
0

gregorythegod каза:

МТА т.е. SA само с коли я играх всеки ден по 4-5 часа всеки месец нови карти тайни места ХАКОВЕ :lol: всичко и наебаха сървърите ако не ги бяха махнали още щях да я играя

Да ви кажя найстина се надявам да може да се модва.
Иначе за мултито найстина ще е интересно ако можем да се съберем около 30 човека яко меле ще стане.
Да не говорим че ако се направят модове и всеки си сложи допълнителна територия и пуснем мулти и играем ще стават големи мелета.
А пък тея нови техники за каране на коли за държание на хората казвам ще ви трябва доста тежка машина.
Лично аз вчера поиграх малко и като тръгнах през една група хора от 20-30 човека доста започна да падат фреймовете.
0

Потребителят е неактивен   sasedaa 

• Регистриран: 29-September 05
Дали се модва или не на мен ми е все едно понеже мразя играта с допалнителни модове. Винаги играя играта чиста :lol: Като видя някой да кара летящи чиний и т.н ми става лошо.
0

Потребителят е неактивен   fuso 

• Регистриран: 16-June 05
  • Град:Варна

sasedaa каза:

Дали се модва или не на мен ми е все едно понеже мразя играта с допалнителни модове. Винаги играя играта чиста :lol: Като видя някой да кара летящи чиний и т.н ми става лошо.

То и мен ме дразнат такива простотии. Кефи ме само колите да си сменя.
0

Потребителят е неактивен   wabbitt 

• Регистриран: 25-April 06
Доста трудно е за игра с такава графика и др. да се направи качествен мод. Дори тези за старата повечето бяха много зле, не ми се мсили сега как ще е.
0

• Сериен самоубиец
Какво общо има графиката с модовете :lol:
Публикувано изображение
0

Споделете тази тема чрез:

• (111 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Тази тема е заключена

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login