Форум

Data.BG Форуми: Откъде да НЕ си купим телефон - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (12 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Откъде да НЕ си купим телефон

Потребителят е неактивен   Parcaleste 

• Anonymous
  • Група: Потребители
  • Регистриран: 27-March 06
  • Град:Not Valid
Добре да не взимаме телефон от тези места, а от сервиза на М-Тел да имате някакви мнения?
Мъдрият се учи да може, умният - да знае. Само на глупака всичко му е ясно.
0

Потребителят е неактивен   HardrockMan 

• God Gave Rock 'N Roll
  • Група: Глобални
  • Регистриран: 26-December 05
  • Интереси:Всякакви

Преглед на мнениеparcaleste, на 12.04.11 - 00:18, каза:

Добре да не взимаме телефон от тези места, а от сервиза на М-Тел да имате някакви мнения?

До сега всичко за което съм ги носил е било поправяно може и за малко повече време, но в крайна сметка е свършена работата.
0

• Anonymous
Страхувам се да не ми върнат телефона начукан, издраскан и прочие, защото си го пазя като очите.
1

Потребителят е неактивен   pl3omax 

• Регистриран: 09-July 10
Здравейте, да разкажа и на мен какво ми се случи. Брат ми реши да си купи нова карта с договор, с която може да си вземе и телефон на промоция. Той не иска телефон и ми предложи ако искам да си платя телефона а той ще вземе картата. Отидохме в ГЕРМАНОС той си взе картата с новия договор, и телефона който аз бях избрал. Плаща В БРОЙ. И в първата си фактура срещу "Лизингови вноски" има 14,08 лв, и втората е така и вчера ходи да се разправя, казали са му че има грешка но ще я оправят... да видим какво ще стане.
0

Потребителят е неактивен   boyan 

• Регистриран: 25-February 03
  • Град:София
  • Интереси:DB, BI & ERP (SAP) + ABAP

Преглед на мнениеHardrockMan, на 12.04.11 - 00:35, каза:

Преглед на мнениеparcaleste, на 12.04.11 - 00:18, каза:

До сега всичко за което съм ги носил е било поправяно може и за малко повече време, но в крайна сметка е свършена работата.

Давал съм 5-6 пъти за поправка по 2-3 телефона. Проблеми нямаше. Дадоха ми оборотни телефони докато станат моите. Като ги върнаха след около 20-тина дена повече не е имало проблеми с тях. Трябва обаче да отбележа, че става дума за служебни телефони към корпоративен клинт на М-Тел.
А иначе от приятел който работи към РРС - Радио Релейни Системи, която е част от М-Тел Холдинг, знам че телефоните от среден клас и нагоре се изпращат за поправка в сервиз в Унгария къде се подменят цели модули и интегрални схеми и т.н.
0

Потребителят е неактивен   ctokata 

• Регистриран: 19-May 05
  • Град:Sofia
ахахахах :lol: тая тема е супер :lol: Хора как може изобщо да си помислите да си купите телефон с отворена кутия ??? Не знаете ли че на кутията има стикер който задължително се къса само и единствено пред клиента ??? И на този стикер пише на Инглиш :lol: "Да не се приема,ако е нарушена цялостта" :evil2: много ясно че ще имате проблеми с телефоните си :lol: Всичко е относително!Зависи как си пазиш телефона :lol: Влага,прах,студ,жега и всякакви външни намеси вредят на телефона :lol: Аз съм си купувал телефони от Германос (работи вече 2-ра година безотказно),от Мсвят ( 3 години няма проблем,даже седеше в шкафа 6 месеца и само преди 4 дена го пуснах и си е перфектен),от Виваком (на 3 месеца и все още е перфектен),от Хенди поне 4 телефона и 1 фотоапарат (перфектни са всички и си работят само на една Н73 й взех нова батерия защото просто старата се изду след третата година)

Това че има глупави хора които могат да се манипулират по всякакъв начин и като им кажеш "Вижте с каква голяма отстъпка ще ви дадем телефона и даже ще говорите безплатно с всичките си приятели и роднини" се съгласяват да си вземат карта,но после като се приберат вкъщи някой мухльо дето не може да изкарва и 100лв на месец почва да мрънка "Що,аджеба,си взел нова карта??Нали имаме карта"Но не си дава сметка че примерно неговото комфортче 100 за 4.90лв на месец със 100 минутки към 3-ма човека не му вършат никаква работа и плаща по 100лв сметка,но като му го кажеш да си вземе нов номер или да преподпише на друг план,те гледа тъпо и мучи че така му е добре! и кво ???...Тъп народ !!!!

ОПА ;) А за магазините НИКОГА ON-LINE пазаруване!Дава се заседяла стока или телефони които са били кодирани,после разкодирани(при евтините няма проблем,ама при IPHONE ??? )
1

Потребителят е неактивен   smalltownboy 

• Регистриран: 09-January 06
  • Интереси:Събирам кибрити
Не си купувайте от Виваком. Сестра ми вече я мотаят 1 година, като отдавна мина 3-тата поправка... и естествено се стигна до КЗК.
Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   straightup 

• Регистриран: 22-March 07
Много странно защо автора, ctokata и още няколко човека КАТЕГОРИЧНО казват да НЕ си купуваме телефони он-лайн? Наистина много ми е странно такова.. при положение, че съм купувал ЛИЧНО над 10 телефона от ГЕТ.БГ и дори ЕДИН път някой от телефоните не е дал някакъв дефект.
0

• Anonymous
И аз съм купувал телефони от online магазини и съм много доволен :lol:
0

Потребителят е неактивен   mcrady 

• Регистриран: 11-November 04
Некой пазарувал ли е от тука? http://mobilenbutic.com/ Защото телефоните са с много голямо намаление и направо картат цените!
Nice to meet you!
Samsung Galaxy S6
Lenovo Yoga 3
Lenovo G580
0

Потребителят е неактивен   kaskadioraaa 

• Регистриран: 02-December 10
Здравейте, и аз съм ЗА ТАЗИ ТЕМА.
И аз си взех SE SATIO от GERMANOS комплекта си беше пълен, но в края на гаранцията ми изпуши memory картата и тия тъпаци ме убедиха че картата не влизала в гаранцията на тела. Иииии си купих нова, от друго място.

Мнението беше редактирано от kaskadioraaa: 19.07.11 - 19:43

0

Потребителят е неактивен   mishokaoka 

• Регистриран: 18-February 06
  • Град:Бургас
  • Интереси:Спорт
Също имам отрицателно мнение за Germanos! Купих си SE w960i преди време,телефона се прецака.Дадох го на сервиза,държаха го месец и ми го върнаха със същия проблем.Пак го им го дадох да го оправят и пак не стана работата.Общо взето 2 месеца в разправии.Братовчед ми купи на приятелката си телефон от там и пак имаше подобни проблеми.
0

Потребителят е неактивен   nikkoo 

• Регистриран: 27-December 04
NPhone в mobilebulgaria.com - опитаха се да ми продадат телефон 2-ра употреба за нов. Добре че имам набито око и знам какво да гледам, та им се обадих 10 минути по-късно и на другия ден ми го смениха
0

Потребителят е неактивен   unfragable 

• Bo0om Headshot!!!
  • Регистриран: 02-October 05
  • Град:Пловдив
Какво забеляза?
0

Потребителят е неактивен   nikkoo 

• Регистриран: 27-December 04
Аз ли? Ами пластмасата на корпуса под задния капак беше леко деформирана на едно място, сякаш някой е отварял с отвертка; главата на едното болтче, отново под задния капак, беше леко изхабена; решетката за говорителчето (отзад до камерата) беше набита с фин сбит прах (вижда се само ако се загледаш). Иначе имаше и други фактори, които в последствие навързах :lol: - Кутията беше друга (оригиналната се била смачкала при транспорта - да кажем, разбираемо...), дата кабелът не беше оригинален (първоначално не му обърнах внимание), зарядното беше оригинално, но не това, което се дава по принцип с модела, имаше някакъв измислен диск със софтуер (също не се дава такъв с телефона), лепенката на дисплея беше по-малка, вероятно от друг телефон (това също го забелязах на второ четене :lol: ), нямаше лепенка на камерата, имаше фолио на задния капак, имаше навъртяни 2 мин. разговори на лайф-таймера.
Ами май това е...
Сега като се замисля, е странно, че по-дребните и незабележими неща ми направиха първо впечатление и доведоха до ревизия на по-очевидните :lol:
0

Потребителят е неактивен   BHTeam 

• Регистриран: 02-August 11
  • Град:Велико Търново
Не вземайте марка Prestigio от Computer2000! Супер не качествени телефони!
0

Потребителят е неактивен   mitakabee 

• Регистриран: 15-December 08
какво мислите за този сайт http://www.movenbg.com/
0

• Anonymous

Преглед на мнениеmitakabee, на 06.08.11 - 18:59, каза:

какво мислите за този сайт http://www.movenbg.com/

Два телефона купих от този сайт. Много, много доволен :)
0

Потребителят е неактивен   JaySean1 

• Регистриран: 02-May 10
Взех си SAMSUNG WAVE от GERMANOS обаче ми го дадоха от витрината в отворена кутия,отидох в едно близко кафе да се накефя на новата покупка и гледам над екрана малка драскотина,отидох още на момента и им казах,че това ме притеснява.
Най очтиво ми предложиха три варианта,чакам за доставка на нов,връщат ми парите или си взимам този :D Избрах да чакам нов и вечерта ми го донесоха неотварян.. човек просто трябва да внимава да не го правят на будала ;)
2

Потребителят е неактивен   todorovpetar 

• Регистриран: 02-July 05

Преглед на мнениеwin95, на 14.01.11 - 18:28, каза:

Не взимайте телефон също и от Germanos,защото ако ви се наложи да използвате гаранцията,телефонът ви ще бъде върнат във още по-лошо състояние от преди,както ми случи на мен с SE C905!

+++1000
Няма такива кретени ,като гЕрманос - пълни педер..и .Направо ми идваше в един момент да направя ''коктейл молотов''и да им запаля няколко скапани офиса.

ПП с две думи да кажа ,че си купих гсм от тях нокиа 8800 голт арте от тези тапанари преди около две години за 2500лв.За тези две години този тел се счупи да се разваля ( какво ли не му става ) - абе общо 13 пъти беше в сервиз(няколко пъти за едно и също) и познайте дали го оправиха - разбира се че НЕ.Даже последния път имаха наглостта да го държат почти два месеца(при положение,че по закон нямат право повече от месец, ако го държат повече би трябвало да ти върнат парите или да ти го сменят).Дали стана нещо от това -разбира се ,че НЕ.Аз не си исках парите просто имах голямо желание да ми оправят гсма,но това не стана.След ,като не можеха да го оправят ги помолих поне да го сменят понеже ми трябва за работа,но познайте дали това се случи :) В защита на потребителите освен некви пача..и и лелки да си клатят краката за друго не стават.Говорих с моя адвокат и ще ги съдя до дупка тея глупаци.

Това е положението - НЕ КУПУВАЙТЕ ОТ гЕРМАНОС - а ако случайно се прецакате и има проблем СЪДЕТЕ ГИ :)
1

Споделете тази тема чрез:

• (12 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login