Форум

Data.BG Форуми: Интересни факти и разкрития, относно работата в мобилните оператори - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (7 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Интересни факти и разкрития, относно работата в мобилните оператори само факти

Потребителят е активен   HardrockMan 

• God Gave Rock 'N Roll
  • Група: Глобални
  • Регистриран: 26-December 05
  • Интереси:Всякакви
От по нисък към по висок няма проблеми правил съм го, но в обратния вариант ще трябва да ти изрече договора.
0

Потребителят е неактивен   ariwepedal 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 23-November 06
  • Интереси:Technology
До сега съм подписвал 2 договора към мобилните оператори и в двата случая след 2рия месец си губех картите и дотам ,нито писма съм получавал нито за неустойки просто се обаждам да кажа,че е изгубена и се приключва въпроса...
:lol:
0

Потребителят е неактивен   shelbygt 

• Регистриран: 04-July 05
Има ли вариант да се спре договор по средата му? (За Глобул?)

Относно Мтел - кога може да се предяват претенции за по-добър план и безплатни минути - тия дни ще си подам 1 месец по-рано предизвестие, изтича ми договора след 40 дни и мисля да го спирам или да премина към LUP2U без такса (на Мегалуп съм), няма да говоря, но пак ме съмнява че ще ме оставят безнаказан, пуснал съм и жалба за преразглеждане на един интернет трафик от 10лв.

Към Глобул или Виваком ще ме ориентирате, от личен опит - с Глобул нямам ядове, но други имат. Виваком разбрах, че и те след време те почват... а и проверката на минутите е много смотана и трябва да си броиш отделните пакети минути, що за малоумие е това?! Да броя колко съм изговорил към фиксирани, Виваком мобилни и останалите мрежи?!

Ако имаш задължения (100-150лв) има ли начин да се прекрати договора или си продължава на безсрочен на сегашния план?!
0

Потребителят е неактивен   spokoen 

• Регистриран: 11-November 04
  • Град:у дома
Невероятна тема! Браво! Дано да имаше една подобна и за Глобул!!!
0

Потребителят е активен   HardrockMan 

• God Gave Rock 'N Roll
  • Регистриран: 26-December 05
  • Интереси:Всякакви

Преглед на мнениеspokoen, на 07.07.11 - 12:12, каза:

Невероятна тема! Браво! Дано да имаше една подобна и за Глобул!!!

Тя е и за трите оператора, ако има какво да пишат и за другите :lol:
0

Потребителят е неактивен   shelbygt 

• Регистриран: 04-July 05
Kaто си затворя договора - ще ми се затрие ли регистрацията в мтел (смс) сайта?
0

Потребителят е неактивен   SeeKnDestroY 

• Регистриран: 03-February 06

Преглед на мнениеHardrockMan, на 09.05.11 - 12:56, каза:

От по нисък към по висок няма проблеми правил съм го, но в обратния вариант ще трябва да ти изрече договора.

Да, уж няма проблеми, но след като им звънях преди 2-3 седмици и им казах, че искам да премина на по-скъпоплатен тарифен план (т.е. oт Comfort 500 на Active+... при оставащи 8 месеца от 2-годишния ми договор) и съм съгласен дори с преминаването да преподпиша за 2 години, то ми казаха, че не могло да преминавам на "промоционален план" (т.е. където има няк'ви отстъпки за първите месеци) и няма как да стане. Имало само няк'ви стандартни, които така и не разбрах кои са, но не ми ги препоръчвали. Та трябваше да се повиши малко тон, за да ми разрешат. Хубавото е, че дори го преподписах само за една година, та си увеличих само с 4 месеца "връзването" с M-tel

Мнението беше редактирано от SeeKnDestroY: 17.07.11 - 13:06

Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   kaloianxxl 

• Регистриран: 20-June 08
Лесно е да се сключи договор, но едва ли се прекратява също толкова лесно.
А тъй като живеем в страна пълна с тарикати който изкат да печелят още повече, ще е полезно да се знае какви документи трабва да представят мобилните оператори, при прекратяване на договор, за да няма нови фактури след уж вече прекратения договор.
0

Потребителят е неактивен   garsho 

• Регистриран: 06-June 04
  • Град:Mindfields
Най-голямата недомислица, която видях последно време от Мтел. Минавам на по-висок тарифен план от PlayLOOP на LOOP Smart, съответно таксата скача.... С новата тарифа се предлага на доста изгодно изплащане Galaxy S II (а и го имат, другите оператори още го изчакават, а е презентиран в брошури и на сайтовете), след 20 минутен разговор със служителката на *88 разбрах че за да мога да взема въпросният телефон трябва да си прекратя договора и да го подпиша пак на момента за да могат да ми пуснат лизинговия план, къде по дяволите е логиката, като аз така или иначе минавам на тарифата?
MSI P35-Neo2 FIR || E6550 (3500MHz) + HDT-S963 || 4 x 1GB CorsairXMS2 (1000MHz)
|| Gigabyte GTX460OC 768 ||WD6401AALS +WD15EARS +WD3200AAKS || TR2 550W ||
PoV Turbine2 || GB S7500 || acer H243H
GT-I9000//Darky's 10.3b1//Lagfix:ON//Voodoo Snd||Philips SHL8800||16GB A-Data c.10
0

Потребителят е неактивен   SeeKnDestroY 

• Регистриран: 03-February 06
Дам, май при всички оператори е това... и при Мтел... и при Глобул. На първите същото им казах, че като ми изтича последния месец договорът искат да го спра ли ли, за да мога да си взема апарат... ама и при Глобул е така. Ходих там преди седмица и директно казах, че НЯМА ник'ва логика и той (който ме обслужи) каза: "Ако си мислиш, че само в това няма логика... много неща нямат логика в Глобул"...
Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   LaoZi 

• Регистриран: 14-April 10
Аз пък имам много да се оплаквам от Глобул, ама само против м-тел се пише. Това според мен е PR. Как така в една държава, в която абсолютно нищо не е като хората и тока ми спира по 2 часа всяка вечер, излизат статии във вестника, че м-тел нямали пълен обхват за 40 минути. Толкова е очевадно...
1

Потребителят е неактивен   mandarinkaz 

• Регистриран: 24-February 11
Съгласявам се господина по-горе. Прекалено много време вече се дъвче една и съща тема, а доколкото знам специално проблема със сгрешените фактури и сметки отдавна е отстранен.
0

Потребителят е неактивен   maniacar 

• Seek And Destroy
  • Регистриран: 20-May 03
Четох, че Ментел не признавали, че нямат най-голямата 3G мрежа.
Вървят надолу, отървайте се от тях докато е време.
И това не е ПР, а лично мнение.
Иначе безумието със сметките още не е свършило, познати с лимит 50 лв имат 400 лв сметка...
Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   pointdexter 

• Регистриран: 15-July 07

Преглед на мнениеmaniacar, на 01.08.11 - 19:20, каза:

Четох, че Ментел не признавали, че нямат най-голямата 3G мрежа.
Вървят надолу, отървайте се от тях докато е време.
И това не е ПР, а лично мнение.
Иначе безумието със сметките още не е свършило, познати с лимит 50 лв имат 400 лв сметка...
Смятай година ли стана вече...просто са абсурдни...
0

Потребителят е неактивен   grivata 

• Регистриран: 09-August 04
  • Град:Червен бряг, София
  • Интереси:Акваристика
    ЖП моделизъм
5 години вече откакто се махнах от МтелеМговедо и съм много доволен! 9 години ме лъгаха говедата със сметките, стига им толкова! Много съм си доволен от Глобул - за 5 години имам закупени 2 лаптопа, 2 МР3-плейъра, 5 телефона, цифров фотоапарат, на какви ли не тарифи съм бил и за нет и за телефон и не са ме лъгали! Единственото, което дразни е че продавачите им по офисите са все някакви тийнеджъри, дето са много скарани с техниката, единия лаптоп ми го "продаваха" 1.5 часа, а другия - 2 часа! Ама те навсякъде са такива!
STAY METAL!!!
0

Потребителят е неактивен   sffggrrr 

• Регистриран: 07-August 11
  • Град:Шумен
Интересно ми е, дали има хакери с достатъчно познания които могат да разговарят безплатно,след като са хакнали да кажем сим картата ?
0

Потребителят е неактивен   cvetu6a 

• Регистриран: 06-October 11
  • Град:София
да ви попитам смукачите от глобул приемат ли жалби за съмнение в надписана сметка? честно казано съжалявам, че си взех глобулска карта набутах се яко- с един номер говоря безплатно, имам и минути към други глобулски номера, с другите номера към другите мрежи говоря и то когато само се наложи за не повече от минута- две и накрая удрям педесетака, като сметка според мен това е невъзможно, миналия месец си направих експеримент,, намалих изходящите обаждания към другите оператори проверих си текущата сметка два дена преди да засекат фактурата по моите сметки излизаше, да обаче на следващия ден звъннах на домашен телефон за кратко и... пристига смс с предупреждение за достигане на кредитния лимит е кажете сега как така от 30 лв. текуща сметка съм навъртяла 2-3 минути разговор, при който да пристига това съобщение и резултата- фактура от 48 лева???
0

Потребителят е неактивен   desimiraG 

• Регистриран: 16-September 11
Може всичко може.Те всички са мошенници, ама Грабур май не си поплюват с надписването на сметки.Миналия месец бях с приятелка в Турция на почивка и сега получава, някаква бомбастична сметка за роуминг и смс-и с номер, който въобще незнае, след разследване се оказа че такъв номер май въобще не съществува.Сега подаде жалба пък ще видим.......Нещо чувам, че мтелци вече ще отговарят на такива работи за 24часа, някой знае ли дали е вярно?
0

Потребителят е неактивен   cvetu6a 

• Регистриран: 06-October 11
гледай ги ти явно тези от Глобул гледат и с роуминга да те прекарат, аз вече се питам дали ако пусна жалба, първо до колко време наистина ще ми отговорят или само ще ми загубят времето и второ дали изобщо ще стигне до някъде за разглеждане, иначе наскоро прочетох, че пък при емтелци официално е поставен нов срок от 24 часа за отговор на всякакви запитвания и такива подобни ...
0

Потребителят е неактивен   sffggrrr 

• Регистриран: 07-August 11
  • Град:Шумен

Преглед на мнениеcvetu6a, на 15.11.11 - 12:05, каза:

гледай ги ти явно тези от Глобул гледат и с роуминга да те прекарат, аз вече се питам дали ако пусна жалба, първо до колко време наистина ще ми отговорят или само ще ми загубят времето и второ дали изобщо ще стигне до някъде за разглеждане, иначе наскоро прочетох, че пък при емтелци официално е поставен нов срок от 24 часа за отговор на всякакви запитвания и такива подобни ...

Вземи си bob отиди в bob.bg
0

Споделете тази тема чрез:

• (7 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login