Форум

Data.BG Форуми: Съвети на тема: Какъв телефон да си взема? II - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (602 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Съвети на тема: Какъв телефон да си взема? II

Потребителят е неактивен   milenku 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 23-August 08

tosharax каза:

milenku каза:

Здравеите!... търся телефон до 450 лева камерата му да е 5 мегапикселова като дизаин да е елегантен ... да не е някои "мобифон" просто нещо елегангтно и стилно.. може и със 3.2 мегапикселова но да прави качествени снимки + добър звук

Sony Ericsson K850,K770,K810

Благодаря пич си :!: 8)
Други предложения?
0

Потребителят е неактивен   carlitohell 

• Регистриран: 04-January 06
  • Град:Стара Загора
  • Интереси:����� ����� � ����.

pacienta каза:

martogizzle каза:

Здравейте колебая се между двата телефона SAMSUNG G810 или NOKIA N95 !? ,някой може да сподели неговото мнение , кой в какво е по добар от другия и такива .. ?

за G810 погледни първо това http://www.youtube.c...h?v=SnuqYgXxfPk

И тва ако е голям проблем :lol: :lol:
0

Потребителят е неактивен   martogizzle 

• Регистриран: 23-February 07
  • Град:Търговище
тва за SAMUNG/a G810 вопще не ми прече че зелената и червената слушалка , но още не сам решил кой от двата телефона да взема
имали яки програмки,игри такива за самсунга .. някой ако има такав тефон да каже мнение дори и да гоняма да сподели :lol:
0

Потребителят е неактивен   dinho 

• Регистриран: 15-July 08
Препоръчайте ми хубав, стилен телефон, тънък модел и от порядъка на 300-350 лв.
Засега съм се спрял на 6500.
0

Потребителят е неактивен   mossad 

• Регистриран: 16-June 08

dinho каза:

Не прави тази грешка да се набуташ на 6500. Много мои познати изпищяха от този модел , а всичките си купуваха телефоните от Германос , 2бе , Хенди и т.н. Главния проблем на този модел е че като говориш не те чуват от другата страна , също така звъни когато сам си пожелае , много бавно работи и т.н. Иначе като дизайн е прекрасен , но ако мислиш да вкарваш само ядове в телефона , вземи си този кочак. За тези пари които имаш , можеш спокойно да вземеш Нокиа Е51. Няма да ти препоръчвам СЕ , защото предполагам искаш телефон , а тва е просто сони ериксон. Много е важно и за какво ще го ползваш този телефон , защото ако е за разговори , задължително Е серия на Нокиа. Самсунг правят само изчанчени и дамски модели тази година , а и не влизаш в техните критерии с тези пари. Също така 6120класик е добър вариант за телефон в тези пари , а и ще спестиш 50-100лв ако го купиш него. В крайна сметка парите са си твои и ти знаеш най - добре къде трябва да отидат.
0

Потребителят е неактивен   phzphz 

• Регистриран: 26-March 05
  • Град:Sofia

milenku каза:

Здравеите!... търся телефон до 450 лева камерата му да е 5 мегапикселова като дизаин да е елегантен ... да не е някои "мобифон" просто нещо елегангтно и стилно.. може и със 3.2 мегапикселова но да прави качествени снимки + добър звук
Самсунг G600 за малко пари елегантен и компактен 5мп gsm с хубав звук и много екстри.Имам го от 6 месеца невероятен телефон за парите си.
0

Потребителят е неактивен   archonx 

• Регистриран: 24-August 04
В момента съм пред дилема, я си кажете мнението, предпочитанието и т.н. Чудя се дали да си взема iPhone 3g или Samsung Omnia. И двата телефона много ме кефят, самсунга определено има повече екстри, камерата на iphone-а е много по-зле, не може да снима клипчета, няма светкавица, но пък е с по-добър дисплей и вероятно по-добра изработка (а пък и си е гъзарийка :lol:). Самсунга-а също е страхотен и за разлика от iphone-а си има абсолутно всички екстри, които предполага телефон на такава цена, а и няма проблем с разкодирането.
0

Потребителят е неактивен   darvoooo 

• Регистриран: 21-May 07
За мен Omnia-та е по-добрия избор :lol:
0

Потребителят е неактивен   fiftycentrlzz 

• Регистриран: 07-January 08

darvoooo каза:

За мен Omnia-та е по-добрия избор :lol:

И за мен.Няма красивия интерфейс на Аpple-то,но е много по-функционален. :lol:
0

Потребителят е неактивен   seekercho 

• Регистриран: 14-February 07

seekercho каза:

спрях се на н80 обаче не знам кой вариант е по добър обикновената н80 или интернет версията ... какви са разликите и кой е по оптималния вариант ?

0

Потребителят е неактивен   bogzi 

• Регистриран: 25-February 06
  • Град:Сливен

seekercho каза:

seekercho каза:

спрях се на н80 обаче не знам кой вариант е по добър обикновената н80 или интернет версията ... какви са разликите и кой е по оптималния вариант ?

нито един, н80 освен че е супер тромав телефон, е и морално и календарно остарял вече, някоя нова Н-ка на нокиа ще бъде много по-добре, немога да ти кажа точно коя понеже не знам как върви цената на н80 :lol:
0

Потребителят е неактивен   dinho 

• Регистриран: 15-July 08

mossad каза:

dinho каза:

Не прави тази грешка да се набуташ на 6500. Много мои познати изпищяха от този модел , а всичките си купуваха телефоните от Германос , 2бе , Хенди и т.н. Главния проблем на този модел е че като говориш не те чуват от другата страна , също така звъни когато сам си пожелае , много бавно работи и т.н. Иначе като дизайн е прекрасен , но ако мислиш да вкарваш само ядове в телефона , вземи си този кочак. За тези пари които имаш , можеш спокойно да вземеш Нокиа Е51. Няма да ти препоръчвам СЕ , защото предполагам искаш телефон , а тва е просто сони ериксон. Много е важно и за какво ще го ползваш този телефон , защото ако е за разговори , задължително Е серия на Нокиа. Самсунг правят само изчанчени и дамски модели тази година , а и не влизаш в техните критерии с тези пари. Също така 6120класик е добър вариант за телефон в тези пари , а и ще спестиш 50-100лв ако го купиш него. В крайна сметка парите са си твои и ти знаеш най - добре къде трябва да отидат.

Мерси много. Ще го имам превид е51. Сега гледах и видях, че и е65 не е лош като дизайн(според мен) - за него какво ще кажете сравнен с е51?
0

dinho каза:

mossad каза:

dinho каза:

Мерси много. Ще го имам превид е51. Сега гледах и видях, че и е65 не е лош като дизайн(според мен) - за него какво ще кажете сравнен с е51?

еми само по-голям диплей и мисля че 3 мегапиксела камера, това са предимствата на е65 пред е51 :lol:
0

bogzi каза:

seekercho каза:

seekercho каза:

нито един, н80 освен че е супер тромав телефон, е и морално и календарно остарял вече, някоя нова Н-ка на нокиа ще бъде много по-добре, немога да ти кажа точно коя понеже не знам как върви цената на н80 :lol:

разглеждал ли си телефона че го определи като бавен... за морални и календарни работи това си е моя работа... аз просто исках да разбера кой от 2та е по-добрия вариант щото мисля да взема ИЕ едишъна а пък да не стане че е по калпав и да се прецакам... исках най-просто обяснение а не колко бил стар телефона това го знам просто ми харесва а върви около 450-500 лева зависи от кой магазин :lol:
0

Потребителят е неактивен   fiftycentrlzz 

• Регистриран: 07-January 08

seekercho каза:

bogzi каза:

seekercho каза:

seekercho каза:

разглеждал ли си телефона че го определи като бавен... за морални и календарни работи това си е моя работа... аз просто исках да разбера кой от 2та е по-добрия вариант щото мисля да взема ИЕ едишъна а пък да не стане че е по калпав и да се прецакам... исках най-просто обяснение а не колко бил стар телефона това го знам просто ми харесва а върви около 450-500 лева зависи от кой магазин :lol:

Наистина е доста бавен,дори по-бавен от N73.Дисплея е нестандартen(416x352),така че ще имаш проблеми с много приложения.По-добре виж N81. :lol:
0

fiftycentrlzz каза:

seekercho каза:

bogzi каза:

seekercho каза:

seekercho каза:

Наистина е доста бавен,дори по-бавен от N73.Дисплея е нестандартen(416x352),така че ще имаш проблеми с много приложения.По-добре виж N81. :lol:

по-бавен от н73 ? хаха от кога н73 е бавен... имах 73ка самоче беше МЕ беше страхотна единствения и недостатък беше че няма Wi-Fi и за това го продадох... що се отнася до новите модели нещо не ми харесват особено, за дисплея съм пределно наясно както и за телефона що годе... просто повтарям въпроса ми е с какво ИЕ е по различна от обикновената н80 ако някой знае моля да сподели ще му бъда признателен
0

Потребителят е неактивен   darvoooo 

• Регистриран: 21-May 07

seekercho каза:

..просто повтарям въпроса ми е с какво ИЕ е по различна от обикновената н80 ако някой знае моля да сподели ще му бъда признателен

Разликата е че панела на ИЕ е ЧЕРЕН :!: Само това :lol:

П.с по мои спомени де :lol:
0

darvoooo каза:

seekercho каза:

..просто повтарям въпроса ми е с какво ИЕ е по различна от обикновената н80 ако някой знае моля да сподели ще му бъда признателен

и аз имам н73 ме и хич не е бавен, незнам, явно съм попаднал на хубава бройка, колкото до н80, ИЕ мисля че имаше некви допълнителни интернет прложения, ама не съм сигурен, може и само цвета да е различен :lol:
0

bogzi каза:

darvoooo каза:

seekercho каза:

и аз имам н73 ме и хич не е бавен, незнам, явно съм попаднал на хубава бройка, колкото до н80, ИЕ мисля че имаше некви допълнителни интернет прложения, ама не съм сигурен, може и само цвета да е различен :lol:

да и моята н73 изобщо не беше бавна имам позната която имаше н80 и беше доволна само батерията е слабичка но това мен не ме притеснява... абе за малко повечко интернет приложения и аз знам г/д ама мислех че има нещо повечко... е благодаря за отделеното време за повече инфо ще питам вече в магазина благодаря ви още един път :lol:
0

Потребителят е неактивен   kovalsky 

• Регистриран: 05-January 07
кажете някъв тел дет да има радио , светкавица , да е с голямо екранче , да свири силно както прес слушалките така и прес самия телефон и да е качествен звука ,да има мнг място и да има слот поне за 2 гб карта ,до към 500 лв за предпочитане нокиа ....
0

Споделете тази тема чрез:

• (602 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login