Форум

Data.BG Форуми: Всичко за: "Followers" - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Всичко за: "Followers" Наемниците

Потребителят е неактивен   tyger 

• Data bg Зомбииии
  • Група: Потребители
  • Регистриран: 30-April 05
  • Град:София
Kormac the Templar

Публикувано изображение

Интродукция
“Никога няма да се предам на злото!”
Тамплиерите са свещени войни, борейки се за справедливост. Те отбягват злото, култизма и демоничното обсебване, приемайки себеотрицанието. Те са калени в битка и яростно защитават кралството си. Отдадени са на своя лидер Kormac, образец на сила, мъжество и себеотрицание. Kormac постъпил в ордена, като млад и бързо станал идеал за Templar, адаптирайки се бързо, към аскетичния начин на живот. Предаността на Кормак е непоклатима. Той явно презира тамплиерите, които не споделят неговите морални виждания, независимо от бойните им умения или това, че са от неговия орден. Без значение, че пътя на Кормак не съвпада с твоя, вашите идеи и цели се припокриват и той ще се бие с теб, за да прочистите света от коварния мрак, който ще скрие Райските светлини.

Основни функции

Публикувано изображение Defensive Fighting
Чрез подигравателните си викове към враговете Kormac влиза в центъра на сражението и агресията им, наказвайки ги ако се приближат твърде близко до него.

Публикувано изображение Healing & Recovery
Разчитайки на вярата си Kormac възвръща Вашето здраве, сила и боен ресурс.

Публикувано изображение Holy Justice
Въпреки дефанзивните си умения, Kormac може и да атакува. С атаките си, причинява огромни рани и зашеметява противниците Ви.

Умения
Повечето от уменията на Kormac са съсредоточени за Вашата защита, но ги съчетава успешно с бързи и зашеметителни атаки. Ролята му е поддържаща като ви дава регенерация на ресурса и живота, а при нужда може да въвзвърне и голямо количество от жизнените Ви точки.

Екипировка
Kormac влиза в боя през глава, екипиран с дебела броня, оръжие и щит. Неговите действия и бойни викове в сражението привличат вниманието на повечето адски същества. Понякога е толкова съсредоточен в избиването на враговете Ви, че забравя за защитата си. По време на вашето пътешествие, Kormac ще събира реликви – чаши, скиптъри и части от свещенни оръжия, който ще му придават допълнитела сила.
Предмети: http://eu.battle.net...#filter=templar

Други полезни линкове
General
Skills
Skill Calculator

Unique Equipment
Templar Relics

Community
Форум

Медия
Artwork
Картинки
Видео

Lyndon the Scoundrel

Публикувано изображение

Интродукция
“Има много начини да се отвори врата. Аз знам повечето.”
Когато има битка, опортюнистите не са далеко. Земята между Небесата и Ада е пълна с измамници и грабители, като и двете думи чудесно описват Lyndon. Последните години на неговото съществуване ги прекарва в скитничество от място на място, мамейки местните, съблазнявайки дами, възползвайки се от парите и алкохола им. Заплахата от затвор никога не тревожи Lyndon и не му пречи да води крадливия си начин на живот. Да се отдаде на борбата срещу демоните звучи странно за такъв чаровен на външен вид и егоистичен човек. Трябва да има нещо друго освен неговото желание за вино, жени и богатство. Дали?

Основни функции

Публикувано изображение Ranged Killing
Благодарение на вещината в използването на далекобойни оръжия, той може да изстрелва множество стрели наведнъж, да ги маже с отрова, дори да прикрепя експлозиви към тях.

Публикувано изображение Disabling Shots
С внимателно подбрани изстрели и трикове, Lyndon може да осакатява или заслепява Вашите врагове, също и да избягва застрашаващите го опасности.

Публикувано изображение Attack Boosts
Lyndon е много хитър и полезен съюзник. Може да ви помогне с познания по бързо нанасяне на опустошителни и точни удари.

Умения
Уменията на Lyndon увеличават щетите, които нанася вашето парти. Може да осакатява и натравя вашите врагове, което го прави доста ценен съюзник. Освен това може да се справи с много врагове, като използва дъжд от стрели или залага експлозиви.

Екипировка
Lyndon предпочита да се бие от далеко, спазвайки дистанция от зверовете и демоните, осъзнавайки, че си е ваша работа да се справяте с тях. В битка изстрелва бързи стрели по враговете Ви, за да ги осакати, зашемети или да ви помогне да убиете някоя по-голяма гад. Също така Lyndon носи със себе си уникална екипировка, талисманчета за късмет, зарчета и скрити торбички. Тези сувенири подобряват бойните му умения почти колкото останалите бижута, които той си колекционира.
Предмети: http://eu.battle.net...ilter=scoundrel

Други полезни линкове
General
Skills
Skill Calculator

Unique Equipment
Scoundrel Tokens

Community
Форум

Медия
Artwork
Картинки
Видео

Eirena the Enchantress

Публикувано изображение

Интродукция
Вещината на Айрина, с която борави със заклинанията и смелостта й в битка, не съотвестват на външната й младост, но истината за нейния произход изясняват това несъответсвие.

Айрина идва от ерата на Войната на магьосническите кланове, когато е била част от тайно сестринство на магьоснички на име Ръката на Пророка. Когато лидерът им - Пророкът, предвидил голямо бедствие, което ще се случи след 500 години, Айрина и сестрите й заложили животите си, за да предотвратят тази трагедия. Техните обети не били просто думи, а Пророкът вкарал в магически сън цялото сестринство, за да ги защити докато дойде времето.

Наскоро Айрина се събуди, за да се озове в един объркан свят, много различаващ се от този, който тя помни. Сестрите й са мъртви и Пророкът го няма.

Независимо от шока на ситуацията, в която е, целта на Айрина е ясна: живее в нова ера, която се е заклела да спаси. Възможно ли е нейната нестандартна магия да бъде от съществено значение в изгонването на демоните от Sanctuary?

Основни функции

Публикувано изображение Debilitating Magic
Омайващите заклинания на Айрина означават само смърт за нейните противници - тя може да ги вкара в транс или да ги насъска едни срещу други.

Публикувано изображение Arcane Blasts
Айрина може да призовава вълни от тайнствени сили, които да разкъсват телата на противниците или да ги мята надалеч.

Публикувано изображение Supportive Spells
Истински полезни са помощните заклинания на Айрина - засилвайки атаките Ви или да Ви защитава със силов щит.

Умения
Като качва опит Айрина научава умения, които и помагат да изваждат от строя враговете или да ги разпилява (knockback, slow или увеличава щетите, които получават). Други полезни магии - увеличава защитата Ви, увеличава Вашия attack rate или отблъсква идващи атаки.

Екипировка
По време на битка Айрина Ви подпомага от разстояние с най-вече магии от жезли или други магични предмети. Нейните заклинания не нанасят много щети, а са фокусирани върху объркване и контрол на умовете на противниците. Уникалните предмети за Айрина - огледала и очи - напомнят за древната тайнственост на нейния орден и увеличават влиянието на нейните заклинания.
Предмети: http://eu.battle.net...ter=enchantress

Други полезни линкове
General
Skills
Skill Calculator

Unique Equipment
Enchantress Focuses

Community
Форум

Медия
Artwork
Картинки
Видео

Тази тема е създадена с любезното съдействие на Kalio!

Мнението беше редактирано от tyger: 01.04.12 - 13:42

Съсипаха я :D
7

Потребителят е неактивен   Kalio 

• Demon Hunter
  • Регистриран: 22-March 04
  • Град:Dreadlands
Чудесно се е получило. Браво. :eusa_clap:
Аз лично на моята хънтреса, смятам да и взема един темплар, просто ми се струва
най-вървежен и допада на стила ми на игра. Все пак нямам нужда от наемник, които
също да бяга от мобовете :evil2:
Публикувано изображение
2

Потребителят е неактивен   zlos 

• Регистриран: 14-January 05
Страхотна тема браво.
Имам следния въпрос, когато изберем скил за помощника може ли после по някакъв начин да го сменим, понеже в бетата седи постоянно и няма опция за смяна ?
0

• Demon Hunter
До колкото разбрах, като пуснат играта, ще има такава опция, но мисля, че ще струва пари ;)
Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   cvoltage 

• Регистриран: 21-October 08
  • Интереси:Diablo III
В момента има опция да се рескат, не знам но много ми харесва темплара, смятам да го пробвам към барба, просто има скилове, който на инферно биха ми свършили чудна работа, особено с това хелване.
Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   lenks 

• Diablo III Champion
  • Група: Раздел Diablo
  • Регистриран: 24-March 04
  • Град:Sofia City
Eваларката за труда :)
Публикувано изображение
1

• Data bg Зомбииии

Преглед на мнениеzlos, на 01.04.12 - 13:08, каза:

Имам следния въпрос, когато изберем скил за помощника може ли после по някакъв начин да го сменим, понеже в бетата седи постоянно и няма опция за смяна ?

Дясно бутонче на иконката на помощника горе-вляво и има Retrain.
0

Потребителят е неактивен   coil 

• Регистриран: 03-September 04
Много информативна тема :) Браво!

Имам въпрос, някой знае ли кога помощниците си променят бронята, визуално?

Разгледах уикито на Диабло 3 и там помощниците са дадени в три вида брони. :)
Публикувано изображение
0

• Demon Hunter
Много интересен въпрос,предполагам , че като минат определен лвл :unsure:
Публикувано изображение
0

Моите са вече левел 28 май и не са се променили. Мислех си дали не се променят след като се започне нова трудност....
Публикувано изображение
0

• Data bg Зомбииии
Вчера гледах моя, че изглежда по друг начин ама не засякох кога е станало... Около 40 левел беше.
0

След още игра, моите си смениха броните някъде към 29 техен левел. Може би се сменят като съм ударил 30 левел аз, не знам.
Публикувано изображение
0

• Demon Hunter
Може и да е от трудностие :roll:
Публикувано изображение
0

• Data bg Зомбииии
Как се смята колко MF ти дава помощника? На 5 ли се дели?

Мнението беше редактирано от tyger: 09.10.12 - 22:10

0

• Demon Hunter
Мисля, че да ...
1/5-та е от това което съм чел от близз пост.
Което е 20% по наши разбирания ;)

Мнението беше редактирано от Kalio: 09.10.12 - 22:28

Публикувано изображение
0

Споделете тази тема чрез:

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login