Форум

Data.BG Форуми: Lost Track: Търся една Българска песен - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Lost Track: Търся една Българска песен

Потребителят е неактивен   domko 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 28-June 11
Значи търся една песен на която не и знам името но предполагам че се казва Бони и Клайд, най запомнящото се от песента е следния цитат

Цитат

"Този който силно обича той си знае кога и как да умре"
Ще се радвам някой който се сети за тая песен да даде линк към нея или да каже кой я изпълнява или как се казва песента за да си я търся.Благодаря предварително.

Мнението беше редактирано от Immy: 12.12.11 - 10:39
Причина за редактиране: Преместена тема, оправено заглавие! Прочети и спазвай правилата на форума!

Преглед на мнениеgerasimcho, на 03.05.11 - 00:35, каза:

Влизам за забавление и разспускане, много обичам да чета писанията и да споря с пъпчиви тийн пишлигари като win95 и bodilcho, имащи се за голяма работа :lol2: Действа ми разтоварващо и доста се забавлявам, дори понякога четейки бисерите се смея и на глас :chuckle: :chuckle:
0

Аре де 30 прегледа има темата ми никой никога ли не я е чувал тая песен.По принцип аз съм я чувало много пъти по радио Варна в колата, и в песента се пее за некви банки, че са ограбили и ей такива неща и по горния цитат който съм дало в първият си пост.Хайде моля ви някой да се сети за тая песен, че много ми трябва.

Влизам за забавление и разспускане, много обичам да чета писанията и да споря с пъпчиви тийн пишлигари като win95 и bodilcho, имащи се за голяма работа :lol2: Действа ми разтоварващо и доста се забавлявам, дори понякога четейки бисерите се смея и на глас :chuckle: :chuckle:
0

Аре бе кви меломани сте в тоя раздел на форума, ужким е искаме...пък никой не е постнал нищо в темата ми. :angry: По добре я заключвайте кво само я гледате, и без тва никоя май няма да ми помогне тук да си я открия!

1

Вече четвърти ден никой не ми даде отговор, за тая песен дали я е чувал и да знае как се казва и кой я изпълнява, а аз тая вечер се опитвах да бъда полезно тук във форума.Няма ли да се намери някой който да ми помогне и на мен?

0

Потребителят е неактивен   demoni1831 

• Регистриран: 28-December 11
Ето я песента!
Spoiler

Spoiler
1

Потребителят е неактивен   stu 

• Регистриран: 22-July 03
  • Град:Old Trafford

Преглед на мнениеdomko, на 14.12.11 - 23:10, каза:

Вече четвърти ден никой не ми даде отговор, за тая песен дали я е чувал и да знае как се казва и кой я изпълнява, а аз тая вечер се опитвах да бъда полезно тук във форума.Няма ли да се намери някой който да ми помогне и на мен?

Случаайно да си се замислял, че хората не я знаят и затова не пишат? Какво си се разциврил ...

Ето, колегата я знае и я е написал
Публикувано изображение

Публикувано изображение Публикувано изображение
Публикувано изображение Публикувано изображение

Публикувано изображение
1

Потребителят е неактивен   www 

• Алое Вера - Forever
  • Регистриран: 01-June 13
  • Град:Центъра на Вселената
  • Интереси:On the Beach
Здравейте отново, след дълго прекъсване...
Преди време тази тема съм я пускал аз, под един от многобройните ми профили в този форум.
Тогава си я намерих песента, но във времето съм я загубил и сега я търся отново. Даже бях я качил тук в сторетата, пак от друг мой профил. Но сторетата вече не работят. Грешката ми е че съм я писал на кирилица песента като съм я качвал тук и не мога да и видя изпълнителя и името, макар че отваря въпросното сторе.
Ако може да ми помогнете и да ме подсетите кой поне я изпълняваше тази песен.
Благодаря на всички които евентуално се отзоват.
0

Потребителят е неактивен   www 

• Алое Вера - Forever
  • Регистриран: 01-June 13
  • Град:Центъра на Вселената
  • Интереси:On the Beach
Някой, няма ли да удари едно рамо или пак трябва да се оправям само. :unsure:
0

Споделете тази тема чрез:

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login