Форум

Data.BG Форуми: Всичко свързано с Facebook - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (41 Страници) +
  • « Първа
  • 39
  • 40
  • 41
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Всичко свързано с Facebook

Потребителят е неактивен   freeqwerty 

• Депутат
  • Група: Потребители
  • Регистриран: 02-September 06
  • Град:София

Преглед на мнениеPacetoo, на 26.11.18 - 20:22, каза:

Това със снимките го е имало и друг път като проблем и още не разбирам защо ти ги искат тези неща. Сигурен ли си, че не си лепнал някой вирус и отваряш наистина Facebook, а не някой клонинг? Не отваряй директно линкове от пощата си, че може да изгориш така и се гледа внимателно кой ти ги праща.

По-интересното е, че си сменях паролата няколко пъти все едно, като забравена парола (през лаптоп-а), а през телефона дори не ме е дискънектнало. При смяна на парола получавам и код чрез СМС, което не знам как и какво се случва. А и не знам, къде да се обърна, т.е съпорт на фейсбук-а.

Мнението беше редактирано от freeqwerty: 26.11.18 - 20:55

0

Потребителят е неактивен   shahitz 

• Регистриран: 19-November 06
  • Град:Compton
  • Интереси:Предимно асоциални
Facebook has made a number of deals with Samsung and other Android smartphone makers to make it impossible for people to delete the app.

The deals, first reported by Bloomberg, mean the Facebook app comes pre-installed onto devices and can only be disabled and not permanently removed.
"Fool me once shame on you, but teach a man to fool me and i will be fooled for the rest of my life."
0

Потребителят е неактивен   incrediblebot 

• Регистриран: 18-December 14
Здравейте!
Имам сериозен проблем от няколко месеца и той е следният:
Пиша коментар в даден сайт, под статия примерно за даден вид спорт. Обаче някакво тролче, върви след мен и вероятно ми докладва коментара за спам. Не съм сигурен дали е така, но подозирам, че е така. После коментара ми изчезва. Търсих как да пиша до фейсбук, но не намирам точната графа, секция или там, както се нарича... вече доста време е така и това дразни. Не знам, как може примерно да докалдваш даден коментар за спам и автоматично да го трие фейсбук, без да го проверят..?
Отново казвам, не знам, дали е така.. но просто не виждам друг начин коментара ми да изчезва... не са администраторите на самият сайт, а и те нямат общо с фейсбук, защото това е фейсбук графа и плугин.
Та, какво мислите, как да постъпя и можете ли да ми помогнете?
Благодаря!
0

Потребителят е неактивен   baddoy 

• Регистриран: 24-August 06
Здравейте, да ви питам случва ли ви се да ви изчезват приятели от фейсбук,имах 500 приятели от време на време ми изчезва някой. Това бъг ли е? Или просто някой вече не иска да сме приятели. И още един въпрос, има една група в месинджъра с приятели не искам да я напускма но иска да направя така че да спра за извесно време съобщения от тях.
0

Потребителят е неактивен   Pacetoo 

• Madridist
  • Група: Глобални
  • Регистриран: 27-July 06
  • Град:Los Angeles, California
Съмнявам се тези 500 човека да са ти приятели, които познаваш лично и вероятно си приемал покани и от непознати най вече от някои жени. :D
Изчезването на голям брой приятели в малък период от време говори именно това и защото чистят фалшиви профили.

На мен редовно ми пращат покани именно такива непознати и то голям процент жени с някакви яки снимки и като прегледаш малко по добре ще разбереш, че е фалшив профил. Такива каквито не познавате няма смисъл да ги приемате, защото може да са всякакви и най вече хакери, които после да се възползват от информацията, която ще получат след като влязат в списъка ви с приятели.

Мнението беше редактирано от Pacetoo: 20.01.19 - 20:32

Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
0

Преглед на мнениеPacetoo, на 20.01.19 - 20:30, каза:

Съмнявам се тези 500 човека да са ти приятели, които познаваш лично и вероятно си приемал покани и от непознати най вече от някои жени. :D
Изчезването на голям брой приятели в малък период от време говори именно това и защото чистят фалшиви профили.

На мен редовно ми пращат покани именно такива непознати и то голям процент жени с някакви яки снимки и като прегледаш малко по добре ще разбереш, че е фалшив профил. Такива каквито не познавате няма смисъл да ги приемате, защото може да са всякакви и най вече хакери, които после да се възползват от информацията, която ще получат след като влязат в списъка ви с приятели.

по втория въпрос за групата с приятелите?
0

• Madridist
Е там в прозорчето за разговори има опция за настройки и пробвай със заглушаване на разговорите.
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
0

IMG_20190125_191059cGSo8gRABJaRJWmayKG01548436302.jpg
Кое трябва да натисна за да не получавам повече известя какво пишат. Но все пак да съм си в групата, и те да не разберът за това.
0

• Madridist
Трябва целият линк към снимката, защото така няма да видим какво си снимал.
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   tscon 

• Регистриран: 05-July 14
  • Град:София
Здравейте,
Скоро си направих 1 страничка във ФБ и имам 1 проблем;
Когато публикувам видео го вижда само администратора на страницата и в настройките на клипа пише, че има възрастово ограничение.
Публикувано изображение

Къде ли не търсих така и не намерих как да го направя да се вижда от всички, както е при снимките - там няма такъв проблем:

Публикувано изображение

Надявам се някой, който има страничка да ме упъти :) мерси.
0

• Madridist
Точно от настройките се оправя това на съответната страница в раздел Общи.
Ако ти е на български ще го откриеш лесно полето т.е. Възрастови ограничения и като зададеш опцията +13 се вижда от всички.

Освен ако няма задействан някакъв друг филтър, който самата и система на Facebook да определя въпросният клип като неподходящ за определени възрасти.
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
0

Споделете тази тема чрез:

• (41 Страници) +
  • « Първа
  • 39
  • 40
  • 41
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login