Форум

Data.BG Форуми: За коя партия ще гласувате на изборите? Аргументирайте се. - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (65 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Тази тема е заключена

За коя партия ще гласувате на изборите? Аргументирайте се.

Потребителят е неактивен   Rrrolex 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 17-January 11
Аз ще гласувам за ГЕРБ! Защото им имам доверие, защото не изтеглиха кредити, които да ги изплащат внуците ни.
1

Потребителят е неактивен   bntbntbnt 

• Регистриран: 15-September 08
Поредният платен, влезнал просто да се разпише от името на тия дето му плащат...
3

Потребителят е неактивен   ruseff 

• Регистриран: 19-December 08

Преглед на мнениеRrrolex, на 23.03.13 - 16:21, каза:

Аз ще гласувам за ГЕРБ! Защото им имам доверие, защото не изтеглиха кредити, които да ги изплащат внуците ни.

Че , то нали сега девиза е "За Бога братя - не теглете кредити!"...
....щото Боко такива картелни лихви остави на банките, че не внуците , ами и пра-пра-пра внуците ни няма да ги върнат.

Няма да гласувам за ГЕРБ , защото:

Три години и девет месеца не им стигнаха да се справят с най-зверския и жесток монопол -- лихвения картел на банките.Този картел ,убиец на националния бизнес не свързан с партиите, не позволи инвестиции и стопанско оживление на Българската икономика.ГЕРБ и Бойко Борисов и хабер нямат в следващ мандат да направят нещо по въпроса.Ще ни принудят да търсим кредити от съседни страни.

Три години и девет месеца не им стигнаха да се справят с втория , но не по-малко жесток картел -- картела на така наречената "здравна каса".Хората ходиха в чужбина и видяха какво е здравна каса.Това нащо "НЗОК", е политическо-криминална организация , създадена да събира парите на хората за да им осигуряла -- представяте ли си --- не да поема разходите за здравеопазване и лечение , а да им запазвала правата?!?!?! :emote_focus:
Тъй като не е предвидена да поема разходите ни за здравеопазване и лечение -- е ми -- ний си плащаме хем разходите , хем здрвните вноски.
Два милиарда от парите за здраве прибраха в националния бюджет , а два милиона за болницата в Девин -- няма.Другите болници , представяте ли си -- били на червено , ама два милиарда Мони Пицата си гушна в бюджета.
За своето управление по безспорен начин ГЕРБ и Бойко Борисов доказаха ,че нямат никакво намерение да демонополизират здравното осигуряване , да приватизират здравните заведения и да очистят всички моменти , при които за да ни осигурят правта като пациенти -- да не вземат от човешките права на работещите в здравеопазването и после да се чудят -- що бягат в чужбина.

Три години и девет месеца убиваха малкия и среден бизнес , сега щели да го съживяват.
Ми , защо го убихте?Защо бълвахте администртивни дивотии, рестрикции , режими,регистрации , такси ,забрани и всякакви възможни и невъзможни пречки за да го убиете.
А , да го съживите? -- я си вярвайте на приказката за червената шапцица.След управлението на ГЕРБ се видя , че единствения враг , когото успя да победи е малкия и среден бизнес.Даже не го победи -- уби го.

ЕРПетата -- Бойко три години и двет месеца ги закриля като орлица -- сега пак на коча вълната му пречи-- ДКЕВР му виновен и предходните правителства.

Образование , просвета и наука --- е те тука не са убити като малкия бизнес , ами направо ги направи за смях.
Горките работещи в тези сфери.ГЕРБ и Б.Борисов нямат нужда от тези простотии като просвета образование и наука.
Бойко си Цв.ЦВ. си имат над сто хилядна полиция , а там , по начало тези горните сфери се считат за мръсна дума.
Така ще е и при следващия мандат.Какво очаквате от човек , чийто ментор е бил Правешкия мъдрец.

Ааа , да не забравяме не само приказката за чеЛвената шапцица , ами и приказката за "Шенген и кривия макарон".Тъй де .

Мнението беше редактирано от ruseff: 04.04.13 - 11:26

9

Потребителят е неактивен   mikeshinoda 

• Регистриран: 07-April 03
  • Град:City of London
  • Интереси:Essentially British
Писачите на ГЕРБ, може ли да се консолидирате в една тема и да не серете навсякъде?
You know how the Beach Boys didn't really surf?
8

Потребителят е неактивен   thinkpink 

• Регистриран: 03-July 08
за Герб,щото са най малкото зло от всички партий към този момент.
И никой не ми плаща,това си е мое мнение.
2

Потребителят е неактивен   unfragable 

• Bo0om Headshot!!!
  • Регистриран: 02-October 05
  • Град:Пловдив
И аз по принцип съм за Герб иначе ако някой предложи добра оферта бих гласувал и за друг. :evil2:
0

Потребителят е неактивен   iliadimovo 

• Регистриран: 26-January 07
  • Град:Димово
Всичките са "един дол дренки", и всичките са за изхвърляне. А аз лично не знам за кого ще гласувам, във всеки случай ще е против ГЕРБ=ГРОБ. Един човек го интересуват доходите , а при тези ГРОБАРИ не видях моите да се вдигат.
0

Потребителят е неактивен   kuraaaaa 

• Регистриран: 28-February 06

Преглед на мнениеmikeshinoda, на 23.03.13 - 17:05, каза:

Писачите на ГЕРБ, може ли да се консолидирате в една тема и да не серете навсякъде?

същото се отнася и за платените писачи на Р.Овч и хидроинженера така че стига си акал из целия форум :excl:
0

Потребителят е неактивен   Powerpuff 

• Official PPG lover
  • Регистриран: 07-September 02
  • Град:Sumadijo Sumadijo ko bi tebe ostavio...
  • Интереси:Volim da pevam, volim da pijem
    takav sam ljudi, zasto da krijem
    volim da kuci dolazim kasno
    k'o ludak da se zaljubim strasno
Най вероятно за НИКОЙ!
То няма за кой, която и партия да избере човек все същите боклуци.
До сега не бях пропускал ибори, от сега нататък няма да се вясна пред урните, не и докато не видя че има за какво и по важното за кого да гласувам.

Преглед на мнениеkuraaaaa, на 23.03.13 - 17:45, каза:

същото се отнася и за платените писачи на Р.Овч и хидроинженера така че стига си акал из целия форум :excl:

Мишо писач на Р. Овч.?:o :lol2:
Мисля че това беше кръвна обида към, него.

Мнението беше редактирано от Powerpuff: 23.03.13 - 17:57

Сватбата е празник на любовта... ...и чудесен повод да се освиниш!

Зад всеки успял мъж стои една досадна жена която му пречи да се забавлява!
Публикувано изображение
Оплачи се!

I'm one of the dreamers - join us!
4

Потребителят е неактивен   Rrrolex 

• Регистриран: 17-January 11
Ето един анализ, на който попаднах днес: http://www.actualno....61/author_id/29
0

Потребителят е неактивен   rdimit 

• Регистриран: 06-May 06
Пак ни пробутват: "Гласувайте за по-малкото зло". Но аз не искам да гласувам за никое зло, независимо дали е малко, средно, или голямо.
1

Потребителят е неактивен   mikeshinoda 

• Регистриран: 07-April 03
  • Град:City of London
  • Интереси:Essentially British

Преглед на мнениеkuraaaaa, на 23.03.13 - 17:45, каза:

Аз ли съм платен писан на Р.Овч. и Доган? :lol:

Преглед на мнениеRrrolex, на 23.03.13 - 17:50, каза:

Ето един анализ, на който попаднах днес: http://www.actualno....61/author_id/29

Ако ти си го писал, упражнявай се повече преди да пишеш политически коментари.
You know how the Beach Boys didn't really surf?
0

Преглед на мнениеmikeshinoda, на 23.03.13 - 18:15, каза:

Аз ли съм платен писан на Р.Овч. и Доган? :lol:

Аз ли съм платен писач на ГЕРБ :lol:
0

Потребителят е неактивен   gregg 

• Регистриран: 07-February 05
Няма смисъл от такива теми, защото 90% от пишещите в този раздел имат изградени позиции за кого ще или няма да гласуват. Ако някой платен писач разчита, че тук ще вербува нови избиратели по-добре да си намери други по-смислени занимания.
0

Потребителят е неактивен   borgir 

• Регистриран: 15-September 08
Реално погледнато няма за кого да се гласува.
Единственната надежда е, че от тая паплач дето вече я има ще се излъчат по-разумни, отговорни и решителни хора

Мнението беше редактирано от borgir: 23.03.13 - 20:55

2

Потребителят е неактивен   ispancheto 

• Регистриран: 01-August 04
  • Град:Лом
Категорично не за ГРОБ.Казвам го от позицията на човек, живеещ в най-бедния регион в целия ЕС.Гласувал съм за гробарите ина парламентарните и на местните и на президентските избори но тази грешка никога повече няма да се повтори.
Ще видим кандидатите и тогава ще преценим, незаменими хора няма, все ще има алтернатива
1

Потребителят е неактивен   rockatansky 

• Регистриран: 16-October 06
И кво, пусна цяла тема за да ни съобщиш, че ще гласуваш за мутрата? Ама нали надник трябва да се изкара...
0

Преглед на мнениеgregg, на 23.03.13 - 20:25, каза:

Ако някой платен писач разчита, че тук ще вербува нови избиратели по-добре да си намери други по-смислени занимания.

Предполагам :) че платения писач не го интересува дали ще вербува някои или не а просто да си върши работата
така че тея твои призиви са малко излишни,както между другото е целия форум политика,едва ли някои ще си промени мнението като прочете някои сълуо и пулъо кво е написал
0

Потребителят е неактивен   deadman212 

• Регистриран: 29-January 13
  • Град:Русе
Герб,не защото управляваха добре и нямаха грешки , а защото хора от бсп (които са си още там) са основната причина за ПРЕСТЪПНОТО разпределение (разбирайте крадене ) на държавния капитал първите години от прехода.Тогава е имало много свестни хора от БКП (макар и комунисти) нека да не правим генерализация ,но на първа линия за излезли крадците и тарикатите.Затова за БСП мога да гласувам когато тя се срине и се изгради без тези защите хора.
0

Потребителят е неактивен   jackey 

• Data.BG Zombie 2011
  • Регистриран: 31-January 05
  • Град:София
Няма да гласувам за ГЕРБ, защото докараха народа до просешка тояга! Толкова хора да се палят от глад и мизерия никога не е било... Построиха някви магистрали, но хората не ядат асфалт. ББ и Дянков да бяха видели как гърците взимат заеми, но не мизерстват като нас и накрая ЕС сигурно ще им ги опрости.
Освен тва мразя разни платени писачи дето за 20 лв. са готови да си продадат гласа, а сигурно и дупето. Независимо от коя партия - ГЕРБ, БСП, НДСВ и т.н. Бетер циганите сте!
Публикувано изображение
Публикувано изображение
0

Споделете тази тема чрез:

• (65 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Тази тема е заключена

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login