Форум

Data.BG Форуми: Годишни класации на DataBG 2008 - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (5 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Годишни класации на DataBG 2008

Потребителят е неактивен   Xpucu 

• Просто very нетипична
  • Преглед на блога
  • Група: Root Admin
  • Регистриран: 15-March 03
  • Град:Neverland
Форумите на дата.бг всяка година имат една инициатива - Годишни класации.
Дойде моментът за петото издание на класацията :lol:

Категориите, както обикновено :

1. Модератор на годината (този, който най-коректно и безпристрастно е изпълнявал задълженията си и Ви е направил впечатление със строгост и справедливост)
2. Тема на годината (Тази, която ще остане в съзнанието Ви, дали ще е най-важната, най-смешната, най-полезната или най-добре направената - вие преценете)
3. Потребител на годината (най-запомнящият се, полезен, забавен или каквото вие прецените. Тук една важна забележка - и модераторите са потребители :lol: )
4. Най-добър раздел (кой раздел ви е най-приятно да посещавате, къде се заседявате най-често, къде е най-подредено?)

За да няма некоректност, псуване и обиди , си имам едно простичко правило: Ако в тази тема обиждате, говорите против някого, агитирате и спамите - гласовете ви няма да бъдат зачетени.
Останалите правила - са си правилата на дата.бг, които вие би трябвало вече до болка да знаете :lol:

Посочвайте САМО ПО ЕДИН избран от вас победител във всяка една от категориите . Нямате право на глас, ако сте регистриран след 25.12.2008

Успех на всички и нека подходим позитивно !

Xpucu каза:

Моля, всички потребители , които по един или друг начин променят постовете си в темата и гласуването си да ме уведомяват на ЛС, иначе рискуват да не забележа промяната. Не ми е възможно да препрочитам всички постове постоянно и да следя за промени. Благодаря за разбирането!

Гласуване - от Коледа по новому (25.12.2008) до Коледа по старому (07.01.2009)

Бъдете щастливи !
Гласуването "за себе си" е глупаво и безмислено. Ако всеки един го направи, няма да имаме победител. Бъдете малко по-неегоцентрични, на този празник. Затова и този тип гласуване няма да го зачета.

:lol: Всеки има право да гласува само от една регистрация. На потребители, гласуващи с повече от един никнейм няма да им бъдат зачетени гласовете!

Весели празници на всички!
We live in an amazing, amazing world, and it's wasted on the crappiest generation of spoiled idiots
Be nice to nerds. Chances are you'll end up working for one.
"I meant," said Ipslore bitterly, "what is there in this world that truly makes living worthwhile?" Death thought about it."Cats," he said eventually. "Cats are nice."
...За един свят без чалга!!!

My Last.FM | My Facebook | Некадърната ми фотография
0

Потребителят е неактивен   Nzd 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 21-February 06
  • Град:Русе
1. Модератор на годината (този, който най-коректно и безпристрастно е изпълнявал задълженията си и Ви е направил впечатление със строгост и справедливост) - Pacetoo
2. Тема на годината (Тази, която ще остане в съзнанието Ви, дали ще е най-важната, най-смешната, най-полезната или най-добре направената - вие преценете) - Football Manager 2009
3. Потребител на годината (най-запомнящият се, полезен, забавен или каквото вие прецените. Тук една важна забележка - и модераторите са потребители :lol: - GalacomGR
4. Най-добър раздел (кой раздел ви е най-приятно да посещавате, къде се заседявате най-често, къде е най-подредено?) - Игри

Весели Празници.
0

Потребителят е неактивен   newcreation 

• Регистриран: 19-March 06
Може би е хубаво да се уточни дали тази година ще има Data.BG Zombie за да се избегне бъдещето повтаряне на този въпрос...
0

Потребителят е неактивен   nikaru 

• Регистриран: 30-November 04
  • Град:sdfasdfasd
1.Мод на годината - Хриси заради безпристрастната и коректна работа и с пожелание и следващата година да бъде такава.
2.Тема на годината - тук съм пас
3.Потребител на годината - thenihilist един доста интелигентен бохем, който е доста цапнат в устата, но в това му е чара и се компенсира от първото.
4.Раздел на годината - Образователен - един раздел, за който дълго време настоявах, но ми бе отказвано или не ми се обръщаше внимание. Важното е че сега е факт и вярвам е в помощ на много хора.

Весели празници от мен!

п.с. Ебати сухарския пост, тази нова дата ме подтиска и не мога да пиша. :lol:

п.п.с. Относно точка 3 за потребител на годината, не мисля, че е редно и модове да попадат там. Известно е че модовете трябва да дават пример за поведение, тоест поради сдържаност или друг умисъл техните постове рядко блестят с изразителнот, художественост или интересна гледна точка. Все едно за служител на годината в някоя фирма да се номинира шефа или шефовете, просто не върви ако не ви е ясно защо, просто забравете горните редове.

Мнението беше редактирано от nikaru: 25.12.08 - 21:44

0

Потребителят е неактивен   eiffel 

• L'homme avec la tour
  • Регистриран: 08-September 05
  • Интереси:J'ai besoin d'espace
1. Модератор на годината (този, който най-коректно и безпристрастно е изпълнявал задълженията си и Ви е направил впечатление със строгост и справедливост) - Pacetoo
2. Тема на годината (Тази, която ще остане в съзнанието Ви, дали ще е най-важната, най-смешната, най-полезната или най-добре направената - вие преценете) - Важна: Дискусия : TBI "А" група сезон 2008/2009
3. Потребител на годината (най-запомнящият се, полезен, забавен или каквото вие прецените. Тук една важна забележка - и модераторите са потребители :lol: ) - JustStefani
4. Най-добър раздел (кой раздел ви е най-приятно да посещавате, къде се заседявате най-често, къде е най-подредено?) - Спорт
Публикувано изображение

"Take hope from the heart of man, and you make him a beast of prey." - Marie Louise de la Ramée
"Отнеми надеждата на човек и ще го превърнеш в див звяр. " - мадам Оуида

"За мен най-лошото в България, е чудесното наслаждение, което имат тук хората да се преследват един друг и да развалят един другиму работата!" - Константин Иречек
0

Потребителят е неактивен   accorp 

• Регистриран: 02-July 05
За потребител не желая да гласувам, защото хората, които първо ми идват на ум, нямат нужда от такова признание.

4. Радел - Образование
There are only two types of players - those who keep their nerves under control and win championships, and those who do not.
0

Потребителят е неактивен   dvader 

• Регистриран: 31-March 03
2. За съжаление тема на годината - http://forums.data.b...owtopic=1748220
0

Потребителят е неактивен   alienworkshop 

• Регистриран: 25-January 06
  • Град:Пазарджик
Модератор - HollyShit

Тема - Хардуерни бисери ( нещо не мога да я намеря, дано не е изтрита :lol: )

Потребител - kalokasa? ( да ме прощава човека, но за него се сетих. Все пак той ще ни научи на "хардваре" :lol: )

Раздел - Хардуер
"My home is in my head."

Robert Nesta Marley
0

Потребителят е неактивен   debelin 

• Регистриран: 28-July 06
  • Град:В сърцето на всяка филия
Искам да дам вота си за pmg. Винаги внимателен, изчерпателен и обоснован в забележките си, и лично към мен. Спечели респекта ми!

Благодаря на Хриси за нервите и ресурсите, които хвърли покрай новостите в data.bg, за да можем да бъдем отново част от това място.
Благодаря на вълка, че запази раздел "Програмиране" чист и в изряден вид.
Благодаря на Immy за това, че прави раздела с Аудиото приятно и полезно място за всеки.
Благодаря на Тарантулката, че е винаги отзивчив и приятелски настроен.
Радвам се, че част от този форум за Trojaneca и furnace - realy компетентни пичове.

Като цяло мразя конкретизациите и съм на мнение, че требва да се толерират и надъхват най-новите.

Мнението беше редактирано от debelin: 25.12.08 - 23:46

http://filoproject.eu/ - top level protection for your Blackberry device!
0

Потребителят е неактивен   shemyaza 

• Регистриран: 16-March 07
не, че има кой знае какво значение гласуването, защото пак ще бъде
1. Войвода

2. Тема на войвода

3. Отново войвода,

но за мод:barut
тема:Бисерите
раздел: Персонални проблеми
0

Потребителят е неактивен   texass 

• Регистриран: 25-September 07
  • Град:ВАРНА
  • Интереси:Real Madrid
1. Модератор на годината - pacetoo
2. Тема на годината - Темите за Биг Брадър 4
3. Потребител на годината - NZD (момчето страшно много помага в раздел Игри и не знам как до сега не сте го направили Модератор)
4. Най-добър раздел - Спорт (най-чистят раздел от както модерират pacetoo и GalacomGR

ПП : Забелязах,че се дават и гласове за админ,а това според мене не трябва да е така,защото става дума за Модератори,а те чистят 95 % от "помията" във форума,така че не е коректно да се дават гласове за Админите (лично мнение).

Мнението беше редактирано от texass: 26.12.08 - 00:10

0

Потребителят е неактивен   gogys 

• Регистриран: 01-April 06
1.pacetoo
2.Съветник: "Каква конфигурация да закупя"
3.nzd
4.Хардуер

Дано да съм бил от полза :lol:
Весела Коледа и приятно посрещане на Новата 2009 година :lol:
0

Потребителят е неактивен   chefo007 

• Регистриран: 13-December 08
1. Модератор на годината (този, който най-коректно и безпристрастно е изпълнявал задълженията си и Ви е направил впечатление със строгост и справедливост) - pacetoo
2. Тема на годината (Тази, която ще остане в съзнанието Ви, дали ще е най-важната, най-смешната, най-полезната или най-добре направената - вие преценете) - 3. Потребител на годината (най-запомнящият се, полезен, забавен или каквото вие прецените. Тук една важна забележка - и модераторите са потребители :lol: - nzd 4. Най-добър раздел (кой раздел ви е най-приятно да посещавате, къде се заседявате най-често, къде е най-подредено - Футбол
0

Потребителят е неактивен   furfui 

• Регистриран: 08-June 04
  • Град:Медузино
1. Модератор на годината - оня, дето ме банна без причина преди две лета. Самия факт, че още е жив е повече от похвален.
2. Тема на годината - Поздрави спамер с песен - изумителната упоритост на юзерите, намиращи време да пишат там е повече от вдъхновяваща. Самия факт, че ника ми се споменава там поне 12 хиляди пъти без дори да съм отварял форума маса време, е достоен за уважение.
3. Потребител на годината - Пимето, щото е дърт, а оцелява някак тук. аз бих полудял и самоубил на негово място.
4. Раздела с проблеми на дейта би джи, оти си има достатъчно основателни причини да генерира яко трафик.

аре 'пайте се :lol:
Къде е pimeto?
0

Потребителят е неактивен   anthrax 

• Data.BG Футболист
  • Регистриран: 28-July 03
  • Град:София
:lol:) Ухаа

Модератор: Immy
Потребител: gangsterpimp
Тема: Авторска Фотография
Раздел: Дискусии картинки
0

Потребителят е неактивен   DaRkShadoWzz 

• Регистриран: 25-August 07
модератор - tarbuh
потребител - cabrone (мислех да гласувам за онзи пич дето в началото беше с ник assd ама много го банвахте- беше assdtwo, tree, four,five, kypomagypo, bradatmujahidin и какви ли още никове нямаше, ама не е постоянен...)
раздел Персонални Проблеми
Тема -Вицове vol. 2 (не, че vol. 1 не беше яко, но го заключихте....)
Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   MegaByteABC 

• Регистриран: 19-July 07

Преглед на мнениеXpucu, на Dec 25 2008, 06:22 PM, каза:

Форумите на дата.бг всяка година имат една инициатива - Годишни класации.
Дойде моментът за петото издание на класацията :lol:

Категориите, както обикновено :

1. Модератор на годината (този, който най-коректно и безпристрастно е изпълнявал задълженията си и Ви е направил впечатление със строгост и справедливост)
2. Тема на годината (Тази, която ще остане в съзнанието Ви, дали ще е най-важната, най-смешната, най-полезната или най-добре направената - вие преценете)
3. Потребител на годината (най-запомнящият се, полезен, забавен или каквото вие прецените. Тук една важна забележка - и модераторите са потребители :lol: )
4. Най-добър раздел (кой раздел ви е най-приятно да посещавате, къде се заседявате най-често, къде е най-подредено?)

1- Immy
2- "Рецикле Бин - или "Спешна Модераторска Помощ"" (Следя я с интерес! От дълги години)
3- Zlatanov
4- "Политика"
Twice the pride, double the fall...
100000110001001000100101100101000001
0

Потребителят е неактивен   edindve 

• Регистриран: 09-December 04
1. @Taра
2. "Webshots" - на @snooked
3. @Номфи :lol:
4. "Проблеми с дата.бг" :lol:

Мнението беше редактирано от edindve: 26.12.08 - 05:02

0

Потребителят е неактивен   tottisamn 

• Регистриран: 08-January 07
  • Град:Курило,Нови Искър
Модератор: GalacomGr
Потребител: Войводата
Тема: ЦСКА София
Раздел: Спорт/Футбол
0

Потребителят е неактивен   iv4oo 

• Регистриран: 11-December 08
1. Модератор на годината (този, който най-коректно и безпристрастно е изпълнявал задълженията си и Ви е направил впечатление със строгост и справедливост)- pacetoo
2. Тема на годината (Тази, която ще остане в съзнанието Ви, дали ще е най-важната, най-смешната, най-полезната или най-добре направената - вие преценете)- Ман.Ютд темата
3. Потребител на годината (най-запомнящият се, полезен, забавен или каквото вие прецените. Тук една важна забележка - и модераторите са потребители :lol:-nzd(заслужава го с целия труд, които прави за всички потребители)
4. Най-добър раздел (кой раздел ви е най-приятно да посещавате, къде се заседявате най-често, къде е най-подредено?)- Футбол
0

Споделете тази тема чрез:

• (5 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login