Форум

Data.BG Форуми: Що е то Дата.бг изненадата? :) - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (5 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Тази тема е заключена

Що е то Дата.бг изненадата? :)

Потребителят е неактивен   ivovasilevrusev 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 08-February 06
  • Град:Русе

darkshadowzz каза:

matun каза:

astralsociety каза:

Аз си мислех, че ще пуснете торентите пак ама уви.

да е и аз нещо такоа си помислих!

И аз това мислех ,но и с темите е интересно :)

така де ама като почнете да сийдвате сте върха :)

поздравления все пак
0

Потребителят е неактивен   saab 

• www.saab-club.com
  • Група: Глобални
  • Регистриран: 08-February 03
  • Град:Зад волана на Saab-а
  • Интереси:Keep Saabing !!!
поздравления за добрата тема. !!!
A Saab is exactly what you want. The question is, what is a Saab?
0

Потребителят е неактивен   disnande 

• Регистриран: 17-February 06
  • Град:...ЛЕВСКИ...футболен тим
Извинявайте,ама голЕма изненада :) :) Тези теми ги има всяка година,да не говорим,че някои теми са забранени да се пускат от други юзъри освен от някои ''специални'' :)
0

Потребителят е неактивен   bibche 

• Регистриран: 03-July 06
браво на всички!поклон пред вас!
Ще изгледам всички филмчета и музичка.
Особено ви благодаря за музиката!
Освен това на тези,на които не им харесва да ходят по смръдливите форуми!там и това не правят даже!така че сте супер!благодаря ви искрено много!
:);)
0

Потребителят е неактивен   amphora 

• Регистриран: 09-June 07

assdtwo каза:

аз мислих че пари ше давате или поне захарни бастунчета, а то кво се оказа - по един бастун по гърба и айде кой от къде е ...
голяма изненада... няма що... Да бяхте си оправили пощата или редовно бъгващият се сайт и форум , или починалото store4 или постоянните проблеми с ъплоуда :)
0

Потребителят е неактивен   shemyaza 

• Регистриран: 16-March 07

disnande каза:

Извинявайте,ама голЕма изненада :) :) Тези теми ги има всяка година,да не говорим,че някои теми са забранени да се пускат от други юзъри освен от някои ''специални'' :)

Така е, дано да си направят извод за другата година. Иначе за филмите браво :) Останалото :)
0

Потребителят е неактивен   sceep 

• Регистриран: 14-May 05
  • Град:София
Не че нещо, но не мод. екипа е виновен, че има проблеми със сайта.
0

Потребителят е неактивен   Dobriman 

• MadWizard
  • Регистриран: 21-February 04

disnande каза:

да не говорим,че някои теми са забранени да се пускат от други юзъри освен от някои ''специални'' :)

Ми много ясно, останалите са мрънкащи цървули.
My Last.FM

Изяж бобър - спаси дърво !
0

Потребителят е неактивен   disnande 

• Регистриран: 17-February 06
  • Град:...ЛЕВСКИ...футболен тим

dobriman каза:

disnande каза:

да не говорим,че някои теми са забранени да се пускат от други юзъри освен от някои ''специални'' :)

Ми много ясно, останалите са мрънкащи цървули.

Еми щом според теб е нормално ок,за мен не. :)
0

Потребителят е неактивен   Xpucu 

• Просто very нетипична
  • Преглед на блога
  • Група: Root Admin
  • Регистриран: 15-March 03
  • Град:Neverland
@disnande дата.бг според мен едно от нещата, които има, за разлика от другите форуми, това са традициите. Тук си ги харесваме и пазим.
Това им е "специалното" на някои потребители - преди 5 години са хванали и са положили доста труд, само за да зарадват съфорумците си. И от тогава са започнали да го правят всяка година, непрекъснато. Ще бъде ли честно според теб да не бъдат оставени изведнъж да си поддържат темите ? Къде е традицията ?

За останалите, които мрънкат - никога не сме претендирали, че се харесваме на всички. Но моля ви, не заради мен, а заради труда на другите колеги и приятели - като нямате какво да правите, и решите да напишете коментар "ебаси тъпата изненада", моля да се въздържите. Не ви карам да ни хвалите, не ви карам да ни харесвате. Просто не се "изплювайте" върху труда на всички тези хора.

Защото нито "ние" , нито "вие" сте форума. Форумът е "всички". Никой тук не прави нещо или помага за себе си - всеки го прави за всички останали. За да можете вие да се усмихнете, за да може вие да се улесните. Не можем "всичко", но каквото можем, го правим. Стараем се. Единственото, което искаме обратно е позитивно отношение. Не е много :)

Благодаря на всички, които поне малко успяхме да зарадваме с темите! Благодаря и за хубавите коментари. Дано на Коледа бъдем малко по-позитивни, малко по-човечни и ЗАЕДНО :)
We live in an amazing, amazing world, and it's wasted on the crappiest generation of spoiled idiots
Be nice to nerds. Chances are you'll end up working for one.
"I meant," said Ipslore bitterly, "what is there in this world that truly makes living worthwhile?" Death thought about it."Cats," he said eventually. "Cats are nice."
...За един свят без чалга!!!

My Last.FM | My Facebook | Некадърната ми фотография
0

Потребителят е неактивен   accorpthree 

• Регистриран: 22-November 07

Xpucu каза:

Защото нито "ние" , нито "вие" сте форума. Форумът е "всички".

Ох, развълнувах се. А ако и някои от Боговете, които ти наричаш свои колеги, споделяха това виждане щях да ви пратя на всички въздушни целувки. И цветя. Имам едни четки на фотошопа, а и едни векторни... т'ва е друга история.
Ама то не е само да се каже или да се напише... И акъла трябва да сече от време на време. Не за теб. За другите го казвам.

Everybody get up it's time to slam now.

Да вмънка и един офтопик, ей тъй, да има: преди получих един бан (сефте), защото казах, че половината модератори не ставате за нищо. Истинския модератор гради. Справка: първия пост на темата.
Аааай?

пс. Дано да си ме разбрала правилно и да си се усмихнала поне веднъж, макар и да не съм вложил емоция. Мързи ме.
0

Потребителят е неактивен   MegaByteABC 

• Регистриран: 19-July 07

Xpucu каза:

@disnande дата.бг според мен едно от нещата, които има, за разлика от другите форуми, това са традициите. Тук си ги харесваме и пазим.
Това им е "специалното" на някои потребители - преди 5 години са хванали и са положили доста труд, само за да зарадват съфорумците си. И от тогава са започнали да го правят всяка година, непрекъснато. Ще бъде ли честно според теб да не бъдат оставени изведнъж да си поддържат темите ? Къде е традицията ?

За останалите, които мрънкат - никога не сме претендирали, че се харесваме на всички. Но моля ви, не заради мен, а заради труда на другите колеги и приятели - като нямате какво да правите, и решите да напишете коментар "ебаси тъпата изненада", моля да се въздържите. Не ви карам да ни хвалите, не ви карам да ни харесвате. Просто не се "изплювайте" върху труда на всички тези хора.

Защото нито "ние" , нито "вие" сте форума. Форумът е "всички". Никой тук не прави нещо или помага за себе си - всеки го прави за всички останали. За да можете вие да се усмихнете, за да може вие да се улесните. Не можем "всичко", но каквото можем, го правим. Стараем се. Единственото, което искаме обратно е позитивно отношение. Не е много :)

Благодаря на всички, които поне малко успяхме да зарадваме с темите! Благодаря и за хубавите коментари. Дано на Коледа бъдем малко по-позитивни, малко по-човечни и ЗАЕДНО :)

Боже, ти къде живееш ? :) То хубаво си модератор, ама не превъзнасяй. Всички сме хора.
0

Потребителят е неактивен   Storkoz 

• Регистриран: 17-June 06
Тия младежи наречени модератори много на сериозно са го взели тоя форум все едно тука живеят.

Снощи явно Хриси ме банна щот се изхилих на псувни отправени към нея.

Не виждам тва да го има в правилата да не се смееш?
0

Потребителят е неактивен   IRK 

• Data.BG Ранобудник
  • Група: Глобални
  • Регистриран: 17-November 03

disnande каза:

Тук специален юзър няма. Това държа да отбележа. Мислех да не включвам, ама някои буквално се из*аха. Защо не можете да проумеете че е за вас, за вашето добро коледно настроение :!: И ние да се усмихнем, защото Вие сте се усмихнали.Хриси го каза: не чакаме "мерси!" . Усмихнете се. Да, за Вас може да е нищо - но само ние знаеме как сме си го сътворили. ОК - влез, заповядай :) Чувствай се като у дома си. Но не е ли по-добре, когато решиш да си тръгнеш пак да оставим врата за Вас отворена :) :) :)
0

Потребителят е неактивен   kozew 

• Регистриран: 09-October 03
Бтв .. конкурсът по лизане на модераторки задници приключи! Всички награди са раздадени!
Вече може да спрете с мазненето :)
Движение ЗА интелигентен спам!
Не на старите лафове!!!
0

Потребителят е неактивен   kuncavia 

• Регистриран: 13-February 04
  • Интереси:������
А ква е изненадата? Теми :)
Слагай си по-малки картинки в подписа, моля. И ако може да не е повече от 1.
barut
0

Потребителят е неактивен   palakarski 

• Регистриран: 27-August 07
  • Град:Шопско/ Rila mountain/ Germany

kuncavia каза:

Направени с труд и желание.
0

Потребителят е неактивен   ekzi 

• The Saint
  • Регистриран: 08-February 05
  • Град:Пловдив

palakarski каза:

kuncavia каза:

Направени с труд и желание.

За всички ни...

Преглед на мнениеvivacious, на 12.01.12 - 00:44, каза:

И аз харесвам жени с малки цици..
0

Потребителят е неактивен   sabbath 

• Amused To Death
  • Регистриран: 16-August 02
  • Град:София
браво, дано на поне 1 човек с такива теми им светне малко, че в животът има и други важни неща, освен меркантилизмът

Sabbath
There is no dark side of the moon really.Matter of fact it's all dark.

We're just two lost souls swimming in a fish bowl,year after year running over the same old ground.What have we found?The same old fears.

There's no justice.There's just me!
0

Потребителят е неактивен   smelkomar 

• Регистриран: 07-September 05
  • Град:Между два харда

Sabbath каза:

браво, дано на поне 1 човек с такива теми им светне малко, че в животът има и други важни неща, освен меркантилизмът

Ъ-ъ-ъ-ъ?
0

Споделете тази тема чрез:

• (5 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Тази тема е заключена

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login