Форум

Data.BG Форуми: проблем със субтитрите - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

проблем със субтитрите

Потребителят е неактивен   Hunter30 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 12-April 13
  • Град:Велико Търново
Пускам си филм през флашка на този модел http://m.emag.bg/tel...8/pd/DHMSCBBBM/ и въобще не ми излизат никакви субтитри.

Как мога да реша проблема. Взех го днес от емаг тв-то. Някой може ли да ми помогне да ги подкарам.
0

Потребителят е неактивен   emilkap 

• Регистриран: 08-September 05
  • Град:София
първо пуснал ли си субтитрите на тв-то,второ имената на филма и субтитрите трябва да са еднакви,с изключение на разширението на файловете.
субтитрите трябва да са .srt.

Мнението беше редактирано от emilkap: 24.07.14 - 20:39

0

Преглед на мнениеemilkap, на 24.07.14 - 20:37, каза:

първо пуснал ли си субтитрите на тв-то,второ имената на филма и субтитрите трябва да са еднакви,с изключение на разширението на файловете.
субтитрите трябва да са .srt.

Никакви субтитри не излизат. На субтитрите името е еднаквно и накрая им сложих точка и srt както казахте, но нищо не се промени.

Въпросният модел телевизор според вас поддържа ли въпросните субтитри на филмите и някой който има модела може ли помогне като цяло? Ако успетя че съм се прецакал с този модел телевизор направо да го връщам понеже имам такава опция. Забелязвам, че ТВ-то може да се включва само от дистанционното и да се изгася от там - това нормално ли е? По Тв-то няма никакви копчета за боравене, освен, ако нямаш дистанционно.

Извинявам се за отклонението, но ако изборът ми е бил грешен искам да го коригирам. Някой може ли да изкаже мнениет за въпросният модел. Благодаря!
0

Потребителят е неактивен   emilkap 

• Регистриран: 08-September 05

Преглед на мнениеHunter30, на 24.07.14 - 21:45, каза:

Никакви субтитри не излизат. На субтитрите името е еднаквно и накрая им сложих точка и srt както казахте, но нищо не се промени.

Въпросният модел телевизор според вас поддържа ли въпросните субтитри на филмите и някой който има модела може ли помогне като цяло? Ако успетя че съм се прецакал с този модел телевизор направо да го връщам понеже имам такава опция. Забелязвам, че ТВ-то може да се включва само от дистанционното и да се изгася от там - това нормално ли е? По Тв-то няма никакви копчета за боравене, освен, ако нямаш дистанционно.

Извинявам се за отклонението, но ако изборът ми е бил грешен искам да го коригирам. Някой може ли да изкаже мнениет за въпросният модел. Благодаря!

поддържа само .srt,то не става така само с промяна на разширението - трябва да се конвертира
тук може онлайн http://subtitlefix.com/index.php
0

Преглед на мнениеemilkap, на 24.07.14 - 21:58, каза:

поддържа само .srt,то не става така само с промяна на разширението - трябва да се конвертира
тук може онлайн http://subtitlefix.com/index.php

Направих го това, но сега ми излизат само точки и запетайки и от време на време по някой ироглиф но са дълги 2 3 сантиметра, а не на цели редова централно на екрана долу ниско, където трябва да са си субтитрите? Някой има ли идея как да ги стартирам или да връщам тв-то :D

Желаещ да помогне да подкарам тея субтитри по скайп-а да помогне - ще съм му признателен да пише на лично за скайпа и да ги подкарам, че да не съжелявам за покупката.

Моля Ви приятели помогнете!
0

Потребителят е неактивен   jaseniv 

• Регистриран: 19-January 05
Този телевизор чете субтитри само с кодировка(енкодинг) unicod i UTF 8. С нотпад на компа си промени кодировката от ANSI на UTF 8 или UNICOD. Десен бутон върху субтитрите и отвори с нотпад после фаил--сейф ас после сменяш кодировката и накрая сейф и си готов.

Мнението беше редактирано от jaseniv: 06.08.14 - 09:44

Който играИ-пИчели,който нИ играИ нИ пИчели
1

Потребителят е неактивен   pdppdp66 

• Регистриран: 30-May 09
  • Град:Враца
SubtitleEditor - софтуер за редакция на субтитри в формат !софтуера е безплатен бърз и удобен ,разполага с Бългрски ентерфейс и редактира в всички формати !
0

Споделете тази тема чрез:

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login