Форум

Data.BG Форуми: гей платени - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

гей платени

Потребителят е неактивен   jeronimov 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 28-December 12
  • Град:София
Хей, видях, че има тема за shemale-и та раших да питам и за гей момчета платени. Някакви наблюдения? В гепи и adamieva има обяви ама са малко. https://www.gepime.com/profile/6817240 тук някви наблюдения? Готини са му снимките ама не знам... https://www.gepime.com/profile/385889 тук също някой?

Мнението беше редактирано от jeronimov: 06.02.20 - 00:48

0

Потребителят е неактивен   deepgap 

• Регистриран: 09-February 20
Правя профил специално за това момче:
https://xhamster.com/users/sexsilvest
Днес пак си направи профил, предлага се от около 2 години, на няколко пъти се оттегля и се връща, лично аз съм го посещавал 3 пъти, последно края на лятото, гледам да го следя в скайпа му, защото ми прави впечатление, разбрахме се идващия уикенд да се видим.
Впечатленията ми от пътите, когато съм бил при него (ще бъда подробен):
Самият той казва, че не харесва мъже, просто е лаком за кур и му е бонус да прави пари от това, млад е, има акне, но на мен това не ми пречи, поддържа хигиена, като физика много ме устройва, едър е, но не мога да го нарека дебел, с голямо позакръглено дупе и идеален кръст за хващане, краката са му много космати, дупето го бръсне от време на време, обаче става много пъпчиво и зачервено, но анусът си е там, предлага фуут фетиш и други неща, които се доплащат, има наистина сладки стъпала, минус е, че не се целува, всичко, както и свирката, прави с презерватив, освен ако не му се покажат тестове за добро здравословно състояние и не му се доплати, друг минус е, че не гълта при всички положения, но дава да му се свършва, не се организира по телефона, което също е минус. Относно цената определя я в зависимост от клиента и това, което ще се прави, последния път ми взе 20 лв за 30 минути френска с презерватив, и отделно 90 за час анален, харесва ми това, че ближе и топките. Старае се и е тесен. Да уточня, че няма терен. Давам му 7.5/10.
3

Потребителят е неактивен   Mishle84 

• Регистриран: 20-July 19
  • Град:Тънково
  • Интереси:всичко 18+

deepgap, на 10.02.20 - 00:19, каза:

а аз ти давам + за подробната информация ! Браво
0

deepgap, на 10.02.20 - 00:19, каза:

Днес пак си направи профил, предлага се от около 2 години, на няколко пъти се оттегля и се връща, лично аз съм го посещавал 3 пъти, последно края на лятото, гледам да го следя в скайпа му, защото ми прави впечатление, разбрахме се идващия уикенд да се видим.
Впечатленията ми от пътите, когато съм бил при него (ще бъда подробен):
Самият той казва, че не харесва мъже, просто е лаком за кур и му е бонус да прави пари от това, млад е, има акне, но на мен това не ми пречи, поддържа хигиена, като физика много ме устройва, едър е, но не мога да го нарека дебел, с голямо позакръглено дупе и идеален кръст за хващане, краката са му много космати, дупето го бръсне от време на време, обаче става много пъпчиво и зачервено, но анусът си е там, предлага фуут фетиш и други неща, които се доплащат, има наистина сладки стъпала, минус е, че не се целува, всичко, както и свирката, прави с презерватив, освен ако не му се покажат тестове за добро здравословно състояние и не му се доплати, друг минус е, че не гълта при всички положения, но дава да му се свършва, не се организира по телефона, което също е минус. Относно цената определя я в зависимост от клиента и това, което ще се прави, последния път ми взе 20 лв за 30 минути френска с презерватив, и отделно 90 за час анален, харесва ми това, че ближе и топките. Старае се и е тесен. Да уточня, че няма терен. Давам му 7.5/10.

Дава ми "User not found". Провери си линк-а. Ти как го намери? Много малко обяви има като цяло по сайтовете... Иначе евала, че си се постарал с информацията :).

Мнението беше редактирано от jeronimov: 10.02.20 - 19:23

0

Потребителят е неактивен   deepgap3 

• Регистриран: 17-February 20

jeronimov, на 10.02.20 - 19:09, каза:

Дава ми "User not found". Провери си линк-а. Ти как го намери? Много малко обяви има като цяло по сайтовете... Иначе евала, че си се постарал с информацията :).

Първо да се извиня за втория профил, но така се случиха нещата.
Второ това е профилът на момчето https://xhamster.com/users/sexsilvest4 често му го трият, но имейлът си му е sexgear5@abv.bg
Не знам защо форумът не работеше и не можех да споделя за срещата ни миналата събота.
За половин час френска с ми взе 15 лв, намаля цената за по-редовни клиенти, но не променя услугите, не гълта и само срещу скорошни тестове прави без на по-висока цена, споменавам поради това, че той предпочита клиентът да носи гуми, но няма против да са тънки, ако са здрави. Френска 7/10, предвид че е доста млад, лапа и топките едновременно, ако не ти е толкова голям, ама леко се задавя. Беше казал, че на всичко ще увеличи цената, защото много му идвали на ден. Не е толкова разговорлив, макар и да си говорихме, докато лапаше. Аналният беше добър, май беше леко изморен, но гледа и той да бъде през част от времето активен, взе ми 110 за час, което е с 20 лв повече от последния път, не беше и толкова тесен колкото обикновено, в новия му каталог не видях анален, без което аз не мога, онзи ден го питах и каза, че вече е 130 на час (много време му отнемало сам да си прави клизмата и имал много клиенти с големи членове, което за мен е огромен минус (днес пак ще се видим), дава да го пипаш по тялото и да го лижеш. Възползвах се и от фуут фетиш услугата му, защото има много женски крачета - 30 лв за половин час лигавене на стъпалата и пръстите, като накрая ме свърши с тях, сега гледам, че е увеличил цената. Дава да му се лижат прасците и бедрата, проблемът е, че са му космати, ако някой му плати за това, пред него щял да се обръсне. Лизането на ануса става, ако не е прекалено дълго и не е със сядане на лицето, защото има отделна услуга за това. Минус е, че предлага само на мъже над 40-45 години, правел изключения за 35-40 на по-висока цена, ако изглеждали по-възрастни. Забелязах, че е започнал да предлага и по-извратени за мен неща като скат, което никога не бих пробвал и удряне/стягане/ходене/биене на гениталиите.

Мнението беше редактирано от deepgap3: 24.02.20 - 18:16

2

Потребителят е неактивен   kalin55 

• Регистриран: 02-January 20

deepgap3, на 22.02.20 - 10:44, каза:

Второ това е профилът на момчето https://xhamster.com/users/sexsilvest5 често му го трият, но имейлът си му е sexgear5@abv.bg
Не знам защо форумът не работеше и не можех да споделя за срещата ни миналата събота.
За половин час френска с ми взе 15 лв, намаля цената за по-редовни клиенти, но не променя услугите, не гълта и само срещу скорошни тестове прави без на по-висока цена, споменавам поради това, че той предпочита клиентът да носи гуми, но няма против да са тънки, ако са здрави. Френска 7/10, предвид че е доста млад, лапа и топките едновременно, ако не ти е толкова голям, ама леко се задавя. Беше казал, че на всичко ще увеличи цената, защото много му идвали на ден. Не е толкова разговорлив, макар и да си говорихме, докато лапаше. Аналният беше добър, май беше леко изморен, но гледа и той да бъде през част от времето активен, взе ми 110 за час, което е с 20 лв повече от последния път, не беше и толкова тесен колкото обикновено, в новия му каталог не видях анален, без което аз не мога, онзи ден го питах и каза, че вече е 130 на час (много време му отнемало сам да си прави клизмата и имал много клиенти с големи членове, което за мен е огромен минус (днес пак ще се видим), дава да го пипаш по тялото и да го лижеш. Възползвах се и от фуут фетиш услугата му, защото има много женски крачета - 30 лв за половин час лигавене на стъпалата и пръстите, като накрая ме свърши с тях, сега гледам, че е увеличил цената. Дава да му се лижат прасците и бедрата, проблемът е, че са му космати, ако някой му плати за това, пред него щял да се обръсне. Лизането на ануса става, ако не е прекалено дълго и не е със сядане на лицето, защото има отделна услуга за това. Минус е, че предлага само на мъже над 40-45 години, правел изключения за 35-40 на по-висока цена, ако изглеждали по-възрастни. Забелязах, че е започнал да предлага и по-извратени за мен неща като скат, което никога не бих пробвал и удряне/стягане/ходене/биене на гениталиите.

Като слушам този има хиляди условия... Аз имам едно момче, което прави страхотни свирки и се старае уникално и взима 20 лв, за неопределено време. Може и два пъти да те изпразни..
0

Потребителят е неактивен   Machete81 

• Регистриран: 14-July 14
Не знам, защо си хвърляте парите, като по сайтовете за запознанства е пълно с гейове, които ще направят поне стандартните неща и то само за кеф. Където и да съм се регистрирал са ме засипвали с предложения, бързо се отсяват само приказващите те само увъртат и готово. Не знам, как стои въпроса с намиране на активни мен не ме влекът и от тях знам, че ебачи трудно се намират, но пасивни има много ;)
3

Пак му изтриха профила... :D Иначе много големи разлики в цените си написъл. Анален 130 лева па свирката 15...

Мнението беше редактирано от jeronimov: 26.02.20 - 01:54

0

Потребителят е неактивен   deepgap3 

• Регистриран: 17-February 20

jeronimov, на 26.02.20 - 01:53, каза:

Пак му изтриха профила... :D Иначе много големи разлики в цените си написъл. Анален 130 лева па свирката 15...

Толкова ми взе колега, имай предвид, че духането беше 30 мин, а чукането 1 час.

Мнението беше редактирано от deepgap3: 27.02.20 - 18:08

0

Потребителят е неактивен   VARNABOY76 

• Регистриран: 10-November 16
  • Град:Варна
а някой младеж - слабичък от Варна? нека ми пише на лични ако има такъв
0

Потребителят е неактивен   Mishle84 

• Регистриран: 20-July 19
  • Град:Тънково
  • Интереси:всичко 18+
много интересно защо мъжете предпочитат пасивни .... или бъркам ?
Аз лично предпочитам женско дупе за активен но ако опитам защото все още не съм опитвал с мъж искам пасивен !

Мнението беше редактирано от Mishle84: 29.04.20 - 14:54

0

Потребителят е неактивен   Jemby 

• Регистриран: 11-January 12
https://lifestyle.bg...i-v-sofiya.html тук пише, че на ул. "Любен Каравелов" имало клуб където предлагали и гей. Някой да го знае къде се намира?
0

deepgap3, на 22.02.20 - 10:44, каза:

Второ това е профилът на момчето https://xhamster.com/users/sexsilvest4 често му го трият, но имейлът си му е sexgear5@abv.bg

Леле колега ако му имаш новия профил на това момче напиши го. :)
1

Потребителят е неактивен   lhommequirit 

• Регистриран: 05-July 16
Имам познат, който чука за 100 лева на час, само активен е, при интерес пишете на лично.
1

Потребителят е неактивен   VARNABOY76 

• Регистриран: 10-November 16
[quote name='lhommequirit' timestamp='1591179038' post='16790517']
Имам познат, който чука за 100 лева на час, само активен е, при интерес пишете на лично.
[/qu

ако си слабичък и обезкосмен - мога и безплатно!
1

Някви нови момчета да се препоръчат? :)
1

Явно, че ladyboy и ескорт-момичета са по търсени :D... Някакви нови попадения? :)
0

Потребителят е неактивен   thisgames 

• Регистриран: 04-March 20
Ходя редовно при - https://www.alo.bg/6176301 .

Не взима пари, но на него трябва да му допаднете. Атлетичен, добре изглеждащ, спортно тяло, лапа като за последно... мен лично ме е източвал два пъти един след друг.

Ходил съм и с познат при него, издържа на духане много.

Само добри неща мога да кажа, разполага и с терен.
0

https://www.gepime.com/profile/7663479 Напоследък се появиха нови готини момчета в gepime, но не ми отговарят дали са платени. :emote_blush:
0

Потребителят е неактивен   Alobgtrol3 

• Регистриран: 15-December 20
Този е най новия звънете му или му пишете
0

Споделете тази тема чрез:

• (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

2 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 2 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login