Форум

Data.BG Форуми: Vip Brother vs Фермата - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (9 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Vip Brother vs Фермата Какво гледате....и гледате ли ги изобщо?

Потребителят е неактивен   Nightwind89 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 24-March 14
  • Град:Плутон
Гледам ББ....пускам малко ''Фермата'' и се чудя кое да гледам.Като цяло и двете ме дразнят ама се чудя за кое да заложа.Като цяло не съм гледал много '' Фермата'' и не ми е много ясно кое как. :unsure:
0

Потребителят е неактивен   Pacetoo 

• Madridist
  • Група: Глобални
  • Регистриран: 27-July 06
  • Град:Los Angeles, California
Първият сезон на Фермата беше добър и този се очертава да е същият. Аз него ще гледам, защото показва нещо позитивни и градивно като хората вътре ще трябва да оправят фермата постепенно, да отглеждат животни, храната си и т.н.

Биг Брадър се изтърка вече, а и нищо интересно не предлага освен скандали и по цял ден само лежат като им дават някакви смешни мисии и битки.
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
4

Потребителят е неактивен   inedx 

• Регистриран: 16-May 05
  • Град:Варна
Голям майтап, как "доят" овце :emote_focus:

http://fermata.btv.b...sova-bitka.html

Мнението беше редактирано от inedx: 11.09.16 - 22:30

ASRock B85 Pro4, Pentium G3240, DD3 8GB/1333MHz,120GB SSD + 4TB + 640GB HDD
Gigabyte GV-R657OC-1GI, CM B500, ASUS 24B1S1, LCD SAMSUNG SM931BW, ME173X
“Μαματα ςι ε εδαλο” — гръцка поговорка
0

Потребителят е неактивен   fgm 

• Регистриран: 25-November 04
  • Град:София
Разбира се ще се гледа "Фермата", другото просто не е на нивото ѝ.
За разлика от предния сезон, сега условията са частично по-добри-общото помещение е по-назавет т.е. имат си рогозки, а не като да трябва да си правя тепърва, битовите условия, изключая тия на простосмъртните и ратаите, също са напред в сравнение с миналия сезон.
Като цяло условията не са ептем първобитни като в първия сезон.
....не зная кой е правият път,но зная кой е грешният...
Всеки Светец си има Минало и Всеки Грешник- Бъдеще...
0

Потребителят е неактивен   ivan771 

• Регистриран: 07-June 16
  • Град:Пазарджик
От фермата може да се научи нещо ново и полезно, докато брадъра е един голям клюкарник. Също така участниците им не са интересни този сезон Във фермата има повече ''вип'' участници този сезон. :lol2:

Мнението беше редактирано от ivan771: 11.09.16 - 23:46

0

Потребителят е неактивен   BelovV 

• Регистриран: 02-July 08
  • Интереси:ПФК Левски
те нова така и не разбраха че вип брадъра не става.. друго си беше едно време с найден в къщата :evil2: ако направят обикновен биг брадър може и да хвърлям по едно око ама сега едва ли
0

Потребителят е неактивен   superivan 

• Регистриран: 20-March 15
  • Град:Велико Търново
Нито едно от двете. Даже съм напълно сигурен че продуцентите на Биг Брадър и други подобни никога не си гледат "прозведенията на изкуството - реалити шоата".
1

Потребителят е неактивен   Nightwind89 

• Регистриран: 24-March 14
  • Град:Плутон
Фермата като идея ми допада много повече от ББ....ама участниците нз дали по принцип се държат така или заради камерите...ама много превъзбудени ,много нещо.Накрая може и да не гледам нищо и готово.Минавам си пак на режим Discovery :)
0

• Madridist
Е чакай те тепърва ще клюмнат като се уморят. Първият ден е нормално да са в настроение, но като почнат да правят гафове в задачите няма да получават и голямо количество храна, за да си готвят. Ще почнат кавгите за храната като мине седмица и нещо както беше миналият сезон и всеки гледаше кой колко зърна боб има в чинията. :D

Те сега имат сили, все още организма им не е прегладнял и като мине малко време ще видиш разликата от първите дни. Да не забравяме, че стават рано и цял ден работят по задачи като едни ще строят нещо, други ще копаят, трети ще поливат и т.н. :)
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
1

Потребителят е неактивен   palamaster 

• Регистриран: 31-October 08

Преглед на мнениеBelovV, на 12.09.16 - 15:44, каза:

те нова така и не разбраха че вип брадъра не става.. друго си беше едно време с найден в къщата :evil2: ако направят обикновен биг брадър може и да хвърлям по едно око ама сега едва ли

И аз си мислех така, а именно, че обикновен брадър ще ми е по-интересен, обаче след миналогодишния мнението ми коренно се промени. Може би просто се бяха престарали да подберат основно утайки и нееволюирали селяндури, ама ми се драйфаше от поне 80% от участващите и след един момент спрях да го гледам. Във ВИП Брадър поне влизат хора, които са няколко класи над споменатите, като възпитание и интелект.
0

• Madridist
Същите са и те, само че са се научили да се сдържат заради имиджа си, а и имат хора, които да ги учат за тези неща. Рядко може да видиш някой от тях да избухне и да направи някоя глупост и веднага се сещам за Къци, който го направиха на нищо в един сезон и човека така и не успя да избухне един път. То си е и до човека, но и самият той е врял и кипял в шоу бизнеса и се е научил да се контролира, а най-лошото беше, че оная пача черната Златка започна по едно време да му държи сметка, а тя горката е тъпа като галош.
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
1

Потребителят е неактивен   palamaster 

• Регистриран: 31-October 08
Е, какво значи, същите са.. Нали именно тази сдържаност различава интелигентните хора от простите и примитивните. И естествено, че има изключения като Златка, но те са малко и успяват да бъдат един вид "опитомени". Докато във въпросния сезон преобладаваха подобни персонажи и властваше простотията. То не бяха каруцарски псувни, то не беше бой. Мен лично такъв експеримент би ми бил интересен ако има някакъв баланс сред участниците. А, да събереш утайките на едно място и да им гледаш сеира, това и на живо мога да го видя в селската кръчма ако ми е толкова зор. Не ми се гледа по национална телевизия. Не казвам, че ВИП Брадър е предаване за интелектуалци, ама разликата е от земята до небето.
0

Потребителят е неактивен   kuraaaaa 

• Регистриран: 28-February 06
Биг Брадър е голям експеримент и голямо шоу,но БГ варинта sux hard дет се вика. Продуцентите/ Тупарев лайното/,водещи и там където ги викат разни едни и същи олигофрени да коментират ,развалят всичко.
Мен най-ме кефеше Фемили.От там насетне съм гледал само епизодично.
Категорично "ВИП" вариант не трябва да има повече а само с обикновени хора.Те и са толкова много вип че нямам думи .
От нямане какво да правя гледах на запис с превъртане и двете шоута.Има интересни участници и в Биг Брадър гледам доста положителни личности са събрали но Фермата като че ли с една идея е по-добре./не съм гледал 1 сезон и нямам и намерение./
И така като гледам тея който живеят в лукс в ББ ще се карат а тези който са в мизерията/фермата/ ще са по положителни.
Ще ги гледам сигурно епизодично с превъртане,докато не ми омръзнат след няколко серии.ББ със сигурно няма как да го издържа.
Иначе там наи ме кефят роро,ути,на иво брат му и джуджето :lol2: А това пияне Мохов вероятно няма да издържи повече от седмица две
И тая пачавра ,на митко цонев щерката ,където баща и почина преди 10 дена, тя ми се сме и напива като коВра.Пълен бокук.Не мисля че трябваше да влиза,ама за много пари всичко правят пачаврите
0

Потребителят е неактивен   BelovV 

• Регистриран: 02-July 08
  • Интереси:ПФК Левски
Какво значи селяни и неселяни, вижте в американския биг брадър какви скандали стават, това че си сдържан не значи че си интелигентен. По-добре да вкарат неизвестни хора, не знам кво е тва побългаряване на предаването. Цялото предаване е един експеримент, а от Нова си мислят че като вкарат няколко бабички дет се държат супер изкуствено и някой ще им гледа бълвоча. Поне да имаше още няколко путеси като Жана и можеше да става за гледане.

А тоя на Иво Андонов брат му е толкова противен, рядко антипатичен човек :D

Преглед на мнениеkuraaaaa, на 13.09.16 - 05:10, каза:

И тая пачавра ,на митко цонев щерката ,където баща и почина преди 10 дена, тя ми се сме и напива като коВра.Пълен бокук.Не мисля че трябваше да влиза,ама за много пари всичко правят пачаврите

Трябваше една година да не излиза от вкъщи ли :unsure:

Мнението беше редактирано от BelovV: 13.09.16 - 21:11

0

Потребителят е неактивен   HardrockMan 

• God Gave Rock 'N Roll
  • Регистриран: 26-December 05
  • Интереси:Всякакви
И аз съм заложил на "Фермата" по принцип, но те са и в различен часови пояс. Може който иска и двете да гледа, а и във "Фермата" този сезон Иван и Андрей не са пуснали меки китки.
0

Потребителят е неактивен   zantag 

• Регистриран: 24-April 05
Дайте от някъде торент линкове за епизодите на тая Ферма 1080p... До вчера я имаше със супер качество в замунда...
Публикувано изображениеПубликувано изображение
0

Потребителят е неактивен   oldtraford 

• Регистриран: 02-February 05
Тоя Вип Брадър е излезнал най-евтин от към хонорари като гледам...3-4 човека не ги и познавам даже :D
0

• Madridist

Преглед на мнениеzantag, на 14.09.16 - 21:09, каза:

Дайте от някъде торент линкове за епизодите на тая Ферма 1080p... До вчера я имаше със супер качество в замунда...

Ето, но ти трябва регистрация.
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   realityman 

• Регистриран: 29-September 06
Ни едното, ни другото.
1

Потребителят е неактивен   zantag 

• Регистриран: 24-April 05

Преглед на мнениеPacetoo, на 14.09.16 - 22:36, каза:

Ето, но ти трябва регистрация.

Мерси
Публикувано изображениеПубликувано изображение
0

Споделете тази тема чрез:

• (9 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login