Форум

Data.BG Форуми: VOYO.bg - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

VOYO.bg account?

Потребителят е неактивен   wanteddead 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 25-October 08
Здравейте, не съм сигурен дали в този раздел трябва да пиша.. за това моля за извинение ако съм сгрешил :) !

Значи видях, че предлагат като вариянт 7 дни безплатно използване на услугата и ако ми допадне да се абонирам и т.н.
но за целта трябва да впишем дебитна/кредитна карта след което да вземат 20ст. и тогава се включва безплатният абонамент от 1 седмица ...
НЯМАМ ВИВАКОМ и НЯМАМ ДЕБИТНА КАРТА.. помолих всичките си приятели в facebook и skype .. който има виваком да изпрати SMS и аз ще им върна парите на следващия ден.. но както се досещате... стане ли въпрос за пари... дори за 4.80.. изведнъж никой няма карта на виваком :D
приемат само ВИВАКОМ за да се плати с SMS..

Другия вариянт е да си направя дебитна карта... но не си заслужава всичките тези главоболия...
Въпросът ми е... има ли някой акаунт с активиран абонамент с който да може да ми услужи за ден два.. след което да си смени пароли мароли и каквото е нужно... трябва ми предимно за да видя какво е качеството и дали изобщо си заслужава!
Чувал съм, че качеството е добро но си е друго да го видиш с око :)
0

Потребителят е активен   Pacetoo 

• Madridist
  • Група: Глобални
  • Регистриран: 27-July 06
  • Град:Los Angeles, California
Качеството наистина е уникално особено за мачовете в HD от Шампионската лига, а има и опция да гледаш Бтв HD онлайн.
Извади си една дебитна карта тя се вади безплатно и не се иска никаква такса на месец, а като ти изтече след 3 години ти я подновяват автоматично пак безплатно.

Е при някои банки може да има някаква разлика, но аз съдя по Фибанк и съм нямал никакви проблеми с нея дори за покупка през интернет, защото някои сайтове не приемат карти на определени банки.

Надали някой ще се навие да си даде профила на непознат от някакъв форум, ама знае ли човек има и добри хорица :)

Мнението беше редактирано от Pacetoo: 07.11.13 - 01:31

Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   m1TeT0 

• Регистриран: 26-July 09
Абе, господа, свалиха ли революция Z от ефира и ако не е свален сериала, кога започва новия сезон?
Публикувано изображение
0

Така е но има ли смисъл да си изкарвам карта.. като се има напредвид.. купища документи и време.. и всичко това за един сайт.. който може и да не ми допадне :) Наистина ако има някой добър човечец който не приема нещата в интернет чак толкова на сериозно, че да си мисли, че ще бъде ограбен в VOYO да ми пише едно лично съобщение :) Искам просто да се уверя, че си заслужава :)
0

• Madridist
Няма никакви купища документи за издаване на една карта.
Дават ти един лист, че си сключил договор с банката и това е и с нищо не те задължават :)

А сега това на теб дали ти свиди да вкараш пари в картата и после да си платиш за сайта е друг въпрос, защото на това ми прилича това твое дърпане :)
Който има желание за нещо няма да се притеснява за някакви си документи и прочие :)
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   technarchy 

• Регистриран: 01-April 05
Ако някой си раздава акаунта, паролата във VOYO може да се присвои много лесно. Влиза се в опция за смяна и се вписва два пъти новата парола. Така че който раздава акаунта си може да бъде наказан жестоко със загуба на своя акаунт.
Качеството на архивите не е приоритет. То е лошо качество. Телевизията е перфектна, но не е Full HD както е нормално да бъде.
Почти всички онлайн Trial услуги в интернет изискват карта. Вероятно за да се даде стимул и да се отстъпва пробната услуга само на сериозните потребители.
Относно поддръжката на дебитна карта - плаща се такса. Ако не се плаща, това трябва да значи сериозни удръжки в други услуги. Не се плаща такса за виртуална кредитна карта. Тя не представлява физически носител. Комисионната е ниска и се извлича при превеждането на пари по сметка в картата. Много е удобна, но най-удобно е с реална дебитна карта. В наши дни почти всяко семейство има дебитна. Дебитната ще ви спести нуждата от виртуалка. Но хората си имат и по-сериозни карти като кредитни. Самочувствието с тях е по-друго. :)
Неприятно е условието да пращаш SMS, защото така си вписваш телефона, а на мен ми се чини, че доста лични данни вземат.

Мнението беше редактирано от technarchy: 09.11.13 - 01:14

0

Потребителят е неактивен   manvox 

• Регистриран: 23-July 06

Преглед на мнениеPacetoo, на 08.11.13 - 21:33, каза:

Няма никакви купища документи за издаване на една карта.
Дават ти един лист, че си сключил договор с банката и това е и с нищо не те задължават :)

ама не го учи човека изобщо на такива неща.
1 СМС праща и готово. Аз с СМС за 4.80 се абонирах. Егаси... Ако човек няма дебитна карта, трябва ли САМО заради Войо да си изкарва?
Аз имам 2 дебитни и 2 кредитни карти и ПАК не бих си дал данните в български сайт, камо ли такъв сайт ,който удължава срока, без да те пита и те таксува
0

• Madridist
Изобщо не го уча, а човека сам каза че няма карта на Виваком и не иска да търси друга алтернатива освен някой да му даде паролата си и прочие.
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
0

В случая ми трябва за 2 дена.. да се уверя, че ще ми допадне :)
Както и да е.. разбрах вече, че никой няма да е така благоприятен да си даде паролата. :)
0

Потребителят е неактивен   titslover 

• Регистриран: 18-July 06

Преглед на мнениеwanteddead, на 10.11.13 - 15:35, каза:

В случая ми трябва за 2 дена.. да се уверя, че ще ми допадне :)
Както и да е.. разбрах вече, че никой няма да е така благоприятен да си даде паролата. :)

ами един СМС е за 15 дни. И ако не ти хареса, не подновяваш.

Не става въпрос само човек да ти даде паролата, влезеш ли веднъш с чужда парола, ти виждаш всички данни в профила на човека, личните му съобщения, всичките му транзакции, кога какво е гледал, кога какво е плащал, как е плащал и всякакви данни за юзъра, чиято парола искаш да използваш. то си е като профил в социална мрежа.
Не можеш да пратиш 1 смс ли?
0

Потребителят е неактивен   mpbg 

• Регистриран: 26-December 05
Не знам колко зле трябва да е човек за да дава пари за Voyo :excl:
0

Преглед на мнениеmpbg, на 10.11.13 - 19:26, каза:

Не знам колко зле трябва да е човек за да дава пари за Voyo :excl:

има нещо вярно.
Принципно... всичко, което е в категория ФИЛМИ, го има отдавна по торент тракерите. Както и голяма част от чуждите сериали.
Това, което само войо предлагат е, сериали и предавания, производство на БТВ. Риалити-формата "Африка" примерно го гледам от Войо. "Сървайвър"-Камбоджа, също ще го качват само на Войо. Някои мачове и директни предавания... това е по-специалното. Иначе има 3 денонощни канала Войо Браво, Войо Синема, Войо Екшън. Точно както и румънското http://voyo.ro/
0

• Madridist
Кой ти каза, че Сървайвър ще е от Камбоджа?
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
0

В крайна сметка платих за 15 дни и както се опасявах.. не ми допадна качеството.. единствено BTV HD има.. всичко останало е с дори по-кофти качество от zamunda.se - говоря за филмите които са по-700mb. В крайна сметка исках точно това да видя... дали ще ми хареса качеството за това и исках от някого 2 дена да видя кое-как е..
e... видях :D
0

Потребителят е неактивен   technarchy 

• Регистриран: 01-April 05

Преглед на мнениеwanteddead, на 12.11.13 - 00:36, каза:

В крайна сметка платих за 15 дни и както се опасявах.. не ми допадна качеството.. единствено BTV HD има.. всичко останало е с дори по-кофти качество

Ха. Ми плащай. Като не четеш ще плащаш. :eusa_clap:
А можеше да поискаш да ти пратим видео филмче от там, за да се увериш. Но ти си знаеш. Парата да играе. :)

Преглед на мнениеtechnarchy, на 09.11.13 - 01:09, каза:

Качеството на архивите не е приоритет. То е лошо качество. Телевизията е перфектна, но не е Full HD както е нормално да бъде.

0

Преглед на мнениеPacetoo, на 11.11.13 - 06:48, каза:

Кой ти каза, че Сървайвър ще е от Камбоджа?

бТВ си го рекламират от десетина дни
0

• Madridist
Те го рекламират, ама не съм видял да казват че ще е в Камбоджа.
Вярно кадрите приличат доста от там, ама те вкарват и минали неща в тази реклама, а и не за първи път слагат други кадри.
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
0

в рекламите - не, в някое от предаванията го казаха, Ангкор Ват, някъде там, нямам спомен вече. Дано има снимки и в съседните Лаос, Виетнам...

Мнението беше редактирано от titslover: 17.11.13 - 14:51

0

• Madridist
Да, вече стана ясно, че ще е в Камбоджа но повече инфо нямаше.
Аз в темата на Сървайвър съм пуснал информацията.
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   yellowsubmarine 

• Регистриран: 05-June 06
Моля ако има някой от вас с платена регистрация в voyo.bg и ще иска да ми направи услуга като ми свали чрез Internet Explorer три серии на един сериал, да ми пише на ЛС. Ако не знае как се сваля видео през IE ще му обясня - елементарно е (нищо не се инсталира, а се търси в папките в компютъра след като видеото се буферира на 100%). Сериите са по около 120 МБ и ще му дам скайп да ми ги изпрати.
P.S. Не ми се дават 8 лв за 3 серии и то излъчени преди цял един месец.
P.S. Няма го по видео-сайтовете, гадовете го трият.
0

Споделете тази тема чрез:

• (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login