Форум

Data.BG Форуми: ABV проблем - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

ABV проблем

Потребителят е неактивен   okagame 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 04-September 18
  • Град:София
Здравейете, искрено се надявам тук някой да ми помогне, защото имам голям проблем с пощата си. Преди около 10 дена на 25.08 абв ме накараха да си сменя паролата на имейла, защото не била сменяна от една година. Добре, направих го, няколко дена след това всичко беше нормално, влизах си по няколко пъти на ден в пощата, но след това изведнъж започна да ми показва, че новата парола е грешна. Опитах се да се свържа с абв, но те ми изпращат един и същ отговор, според мен от бот. Натиснах на ''забравена парола'', попълних цялата информация и имейла, който получих беше абсолютно същият като предишните!! Имам много важна информация в този имейл, буквално чакам там отговор за интервю за работа, който вече може да съм получила и полудявам! Опитах със старата парола не става, опитах с 100 пароли, които си знам, че не са те - пак не става. Отидох в запаметени пароли и там си видях username & password - абсолютно същите, които пиша....
0

Потребителят е неактивен   barut 

• Група: Глобални
  • Регистриран: 19-November 02
Отиваш в офиса на нетинфо, показваш си личната карта и обясняваш какъв е случая, ще ти сменят паролата.
Worst diving day is better than best working day. Much better!
0

Потребителят е неактивен   Pacetoo 

• Madridist
  • Регистриран: 27-July 06
  • Град:Los Angeles, California
Аз затова не ползвам от години пощите на АБВ понеже имах подобен проблем преди години. Не съм си сменял паролата и всеки път като се опитвах да вляза ми даваше грешна парола или несъществуващо потребителско име. Помислих си, че са ми я хакнали ама не беше това проблема и като се опитах да вляза чрез друг браузер влезе от първият път. После пробвах веднага с този браузер с който правех опитите и веднага влезе без проблеми и от тогава ги зарязах като основна поща. Ползвам ги още само за регистрации в определени сайтове, за да не ми пълнят основната поща с глупави реклами, а като основна поща ползвам Gmail и нямам никакви проблеми.

Съветвам ви да се ориентирате и вие към Gmail понеже защитата им е по добра, а и ако вземе, че стане нещо веднага ще ти разрешат проблема.

И на мен ми искаха смяна на паролата в АБВ със същото съобщение за остаряла парола, ама просто го скипнах и не се занимавах.

Мнението беше редактирано от Pacetoo: 04.09.18 - 23:15

Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
1

Потребителят е неактивен   barut 

• Регистриран: 19-November 02
Тя явно ще си смени пощата след този случай, но засега и е важно да получи достъп до пощата. Да пробва с друг браузър и ако не става - в офиса на нетинфо.
Worst diving day is better than best working day. Much better!
0

Споделете тази тема чрез:

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login