Форум

Data.BG Форуми: RQ "мисли и забогатявай" - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

RQ "мисли и забогатявай"

Потребителят е неактивен   sedio 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 07-June 05
  • Град:В.Търново
"Мисли и забогатявай или как да печелим пари"
Автор: Наполеон Хил
Някой може ли да я намери в електронен вариант, но безплатно, защото аз пробвах но не успях :( ?

Мнението беше редактирано от sedio: 08.04.10 - 01:41

0

Потребителят е неактивен   mikeshinoda 

• Регистриран: 07-April 03
  • Град:City of London
  • Интереси:Essentially British
Книгата си струва всеки лев, аз бих я купил на твое място. Съжалявам за спама иначе.
You know how the Beach Boys didn't really surf?
0

Потребителят е неактивен   sedio 

• Регистриран: 07-June 05
  • Град:В.Търново
на английски не ми върши работа... не го разбирам чак толкова добре :( ами да знам, че не е лоша идея да си я купя, но вмомента нямам излишни пари... :(
0

Потребителят е неактивен   agagaer 

• Регистриран: 15-April 10
Искаш ли първата книга на Наполеон Хил.Оригинила така да се каже.16 правила за успеха.Нещо такова беше.Мисли и забогатявай знам, че е орязаната версия.
0

Потребителят е неактивен   shelbyss 

• Регистриран: 11-May 05
  • Град:In Mickey Mouse country

Преглед на мнениеagagaer, на Apr 20 2010, 21:31, каза:

Искаш ли първата книга на Наполеон Хил.Оригинила така да се каже.16 правила за успеха.Нещо такова беше.Мисли и забогатявай знам, че е орязаната версия.

Аз се интересувам, ако е на български език.
Бих бил благодарен ако я качиш. :lol:

Мнението беше редактирано от shelbyss: 27.04.10 - 09:52

На нов шеф и на малко прасе не се радвай, защото не знаеш каква свиня ще излезе от тях !
0

Потребителят е неактивен   infoblok 

• Регистриран: 03-June 08
  • Град:София,България

Преглед на мнениеshelbyss, на Apr 27 2010, 08:50, каза:

Аз се интересувам, ако е на български език.
Бих бил благодарен ако я качиш. :lol:

+1
0

На английски е.Иначе си заслужава.
0

Потребителят е неактивен   pigsinspace 

• Регистриран: 22-June 08
Чета я в момента, до средата съм, и с 2 ръце се подписвам, че това е сред най-тъпите четива, които някога са ми попадали !
Знам че сигурно всички сега ще скочат, че нещо не вниквам в дълбокия и смисъл, но според мен тази книга е същото, което са писанията на Куелю за всяка блондинка - претенциозно четиво изпълнено с баналности за уж дълбоки истини от живота.....хех
0

Категоричен съм ! :lol:
0

Потребителят е неактивен   FireFromHeaven23 

• Регистриран: 24-December 08
и все пак някои ще може ли да я качи някъде и да пусне линк или поне да ми ги прати на ЛС
"мисли и забогатявай" или 16 правила за успеха
0

Потребителят е неактивен   cometa96 

• Регистриран: 10-May 10
звучи интригуващо, успяхте ли да я издирите?
0

http://www.kickasstorrents.com/napoleon-hi...ns-t654174. html
Линк за английската версия.Има и аудио версия
0

Преглед на мнениеpigsinspace, на May 9 2010, 12:29, каза:

Чета я в момента, до средата съм, и с 2 ръце се подписвам, че това е сред най-тъпите четива, които някога са ми попадали !
Знам че сигурно всички сега ще скочат, че нещо не вниквам в дълбокия и смисъл, но според мен тази книга е същото, което са писанията на Куелю за всяка блондинка - претенциозно четиво изпълнено с баналности за уж дълбоки истини от живота.....хех

Кое избираш да си?Хитрия пичага от дата бг, който няма мечти и цели, защото ги смята за невъзможни или тъпата блондинка, която има такива и ги следва и е една щастливо тъпа блондинка.Дълбоките истини за живота ще си останат банални за тебе докато не започнеш да си задаваш някое друго въпросче.Не случайно са станали банални.Идеята на тази книга е не да спечелиш пари, както се твъди в нея, а да достигнеш щастие, смисъл, да се докоснеш до нови гледни точки и нови реалности.
0

Потребителят е неактивен   ba4epe 

• Регистриран: 27-April 09
някой намерили тази книга, защото аз не мога да я намеря и в книжарниците да си я купя (на български)?
0

Потребителят е неактивен   vipuskb 

• Регистриран: 23-October 07

Преглед на мнениеagagaer, на 15.05.10 - 22:10, каза:

Кое избираш да си?Хитрия пичага от дата бг, който няма мечти и цели, защото ги смята за невъзможни или тъпата блондинка, която има такива и ги следва и е една щастливо тъпа блондинка.Дълбоките истини за живота ще си останат банални за тебе докато не започнеш да си задаваш някое друго въпросче.Не случайно са станали банални.Идеята на тази книга е не да спечелиш пари, както се твъди в нея, а да достигнеш щастие, смисъл, да се докоснеш до нови гледни точки и нови реалности.

е все пак се казва "мисли и забогатявай" но кой ще забогатява. Ти ли? или автора
мисленето е за тебе а забогатяването за автора :lol2:

Мнението беше редактирано от vipuskb: 24.02.12 - 16:59

0

Потребителят е неактивен   dvdsmenta 

• Регистриран: 06-March 06
Ей, като станете милионери .... да не ни забравите :lol2:
0

Потребителят е неактивен   Imperium 

• Регистриран: 13-January 12
  • Град:Варна
  • Интереси:Health, Wealth & Peace of Mind!

Цитат

От Куелю до Хил има разлика от тука до Луната! Единия е ходил и е интервюирал маса пионери в своята област, променили света, и тяхната тайна към успеха, а другия пише за хората, които тръгват да се лутат из живота празни - символиката на Алхимика, която е да превърнеш желязото в злато - да знаеш кой си, какво искаш и да го следваш.

Тези като са тъпи четива и се четат от блондинки с розови очила, я вземи кажи кое за теб е умно четиво? Би ли бил така добър да споделиш?
“When we compare the present life of man on earth with that time of which we have no knowledge, it seems to me like the swift flight of a single sparrow through the banqueting-hall where you are sitting at dinner on a winter’s day with your thegns and counsellors. In the midst there is a comforting fire to warm the hall; outside the storms of winter rain or snow are raging. This sparrow flies swiftly in through one door of the hall, and out through another. While he is inside, he is safe from the winter storms; but after a moment of comfort, he vanishes from sight into the wintry world from which he came. Even so, man appears on earth for a little while; but of what went before this life or of what follows, we know nothing.”
0

Хил е интервюирал милионери......тоя е е бил един същински Евгени Минчев на своето време.
И Евгени Минчев се отърква непрекъснато о милионери и успели известни личности, но ти би ли имал вяра на книга със съвети са успех от Евгени Минчев?
Да?
Не?
0

Потребителят е неактивен   Imperium 

• Регистриран: 13-January 12
  • Град:Варна
  • Интереси:Health, Wealth & Peace of Mind!

Преглед на мнениеpigsinspace, на 12.11.12 - 14:45, каза:

Хил е интервюирал милионери......тоя е е бил един същински Евгени Минчев на своето време.
И Евгени Минчев се отърква непрекъснато о милионери и успели известни личности, но ти би ли имал вяра на книга със съвети са успех от Евгени Минчев?
Да?
Не?

Правиш безумни паралели колкото и по-горния дето го цитирах. Не мисля да ти давам отговор на безумния въпрос.... Минчев е едно конте в свят на богати хора, член на масонската ложа. Същия като други модни дизайнерски величия с по 5 пръстена на ръка и прочие. Нищо общо с Хил!
“When we compare the present life of man on earth with that time of which we have no knowledge, it seems to me like the swift flight of a single sparrow through the banqueting-hall where you are sitting at dinner on a winter’s day with your thegns and counsellors. In the midst there is a comforting fire to warm the hall; outside the storms of winter rain or snow are raging. This sparrow flies swiftly in through one door of the hall, and out through another. While he is inside, he is safe from the winter storms; but after a moment of comfort, he vanishes from sight into the wintry world from which he came. Even so, man appears on earth for a little while; but of what went before this life or of what follows, we know nothing.”
0

Пич, не вникна ли в това което казах?
Евгени Минчев четка егото на разни, незнайно как станали богати, като им прави балове, конкурси, нагаради и т.н.
Точно с тая цел - да им начеше егото и да изкара някой лев от това.
Нищо не му пречи да почне да им взема и интервюта - да разкажат как по "съвършенно честен" начин са забогатели, благодарение разбира се само на собствените си качества и т.н........ ще стане и известен автор, ще изкара и някой лев и от такива като теб, които искат да са като тях, попивайки думите им...

Сега схващаш ли аналогията?
Хил от кристално чистото желание да ти помогне се е добрал до непременно кристално чистите богати хора на своето време и са написали книга с кристалната истина.......чети и попивай
0

Споделете тази тема чрез:

• (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login