Форум

Data.BG Форуми: Масажи с освобождаване във Варна - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (136 Страници) +
  • « Първа
  • 134
  • 135
  • 136
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Масажи с освобождаване във Варна

Потребителят е неактивен   darkofoo 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 19-November 18
  • Град:Пловдив

faslee, на 09.07.19 - 14:06, каза:

https://www.alo.bg/5951976 Може ли повече инфо за тази ? Кое е гредата ? Нещо повече от масаж предлага ли ?

Аз лично мога да кажа че тази е топ от масажистките в момента френската е без кондом при нея и относно масажа се справя добре

Мнението беше редактирано от darkofoo: 09.07.19 - 14:24

0

Потребителят е неактивен   topchoto 

• Регистриран: 19-August 13
  • Град:Варна

Преглед на мнениеfaslee, на 09.07.19 - 14:06, каза:

https://www.alo.bg/5951976 Може ли повече инфо за тази ? Кое е гредата ? Нещо повече от масаж предлага ли ?

Преглед на мнениеdarkofoo, на 09.07.19 - 14:23, каза:

Аз лично мога да кажа че тази е топ от масажистките в момента френската е без кондом при нея и относно масажа се справя добре

Тука нямам спомен, някой колега да е споменавал, че е получил свирка.
3 пъти съм ходил през годините на 2 от терените им, винаги са в джаза с нещо, я до магазина да отиде, я до банята, я да хапне, а времето ти тече от както си звъннал на вратата и свършва 10 мин. по рано. Ужасно мотане докато започнат и след това изведнъш времето свършило. Една от мацките е готина има вулгарно излъчване, но всичко свършва до там.
На база 3 посещения е греда!
Ако някой, който е ходил желае да сподели мнение :)
darkofoo предвид всичките ти въпроси и нито едно споделено мнение, как разбра, че е топ и прочие?
0

Потребителят е неактивен   Malcho86 

• Регистриран: 18-May 19

Преглед на мнениеStonehot, на 09.07.19 - 13:32, каза:

Здравейте банда,
Мисля да мина на масаж и видях коментарите за Галя, но нищо като визия и Габи - https://www.alo.bg/6050648
При коя си струва повече?

Да допълня и аз за Ива която споменахте по-горе - 2 пъти отменя час с оправданието че и пада телефона 15 мин преди среща и така и не съм пробвал 3ти. Не съм и ходил, но нямам намерение.

Колега,

Ходих при въпросната Стела преди време (беше скоро, но не помня кога точно) - нищо особенно.
По телефона ме завъртя че предлага и френска в цената и се навих.
Чаках поне 15мин на адреса, тъкмо си тръгвах и тя се обади.
Да изчакам още малко - май си беше объркала нещата.

Викам ще остана още 10мин и влязох.
Масаж - нищо същественно
Френска - пробва се да ме довърши на ръка и чак когато си попитах за свирката едва се нави. И не беше нищо специално.

Няма да повторя.
1

Потребителят е неактивен   partut 

• Регистриран: 17-December 16
Кака ни Ема от Бриз вкара тактика изчезна за 2-3 месеца. с думите повече няма да се върна в България и замина уж в Италия ама ето я сега с нова цена с нов номер и с нов адрес .... ей учила е тая маркетинг :)
1

Потребителят е неактивен   yopesa 

• Регистриран: 15-November 07
Телефонният номер на Галя - до Проектанска е актуален 0877232776, няма обява в сайтовете , аз лично за последните 5-6 месеца съм я посещавал 4 пъти мога да кажа че съм доволен ,масажа е мн.добър на цяло тяло + крака глезени, стъпалата чак разтрива, чекията е добра и свирката става също, стаята за масаж е отлична , музичка ,климатик ароматни масла , малко е странна но бива, не е грозна , но не бих казал и хубава , средни ,хубави гърди дава да ги пипаш и отдолу да я докосваш , за 40-50лв на
час си е добра оферта
2

Потребителят е неактивен   darkofoo 

• Регистриран: 19-November 18

topchoto, на 09.07.19 - 15:23, каза:

Тука нямам спомен, някой колега да е споменавал, че е получил свирка.
3 пъти съм ходил през годините на 2 от терените им, винаги са в джаза с нещо, я до магазина да отиде, я до банята, я да хапне, а времето ти тече от както си звъннал на вратата и свършва 10 мин. по рано. Ужасно мотане докато започнат и след това изведнъш времето свършило. Една от мацките е готина има вулгарно излъчване, но всичко свършва до там.
На база 3 посещения е греда!
Ако някой, който е ходил желае да сподели мнение :)
darkofoo предвид всичките ти въпроси и нито едно споделено мнение, как разбра, че е топ и прочие?
Приятел срещу заплащане можеш да получиш всичко там.
0

Потребителят е неактивен   GTBul 

• Регистриран: 21-March 19
ОПС, някакви отзиви от тук?
https://www.alo.bg/6208417
0

Споделете тази тема чрез:

• (136 Страници) +
  • « Първа
  • 134
  • 135
  • 136
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

3 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 3 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login