Форум

Data.BG Форуми: VIP Brother 5 и Big Brother All Stars 2 - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (7 Страници) +
  • « Първа
  • 5
  • 6
  • 7
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Тази тема е заключена

VIP Brother 5 и Big Brother All Stars 2 VIP Brother 2013

Потребителят е неактивен   bubu 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 19-June 03
Егати другарския съд им спретнаха днес на Киро и Денди. Поне един в тяхна подкрепа да бяха докарали така за парлама.

П.С. И какво сега декласираха вота на Финдо за да могат да пратят Киро и Денди на номинации ?!? Егати нагласеното предаване....

Мнението беше редактирано от bubu: 05.12.13 - 00:02

0

Потребителят е неактивен   shemi 

• Регистриран: 23-October 08
  • Град:По света и у нас
Tе и без това отиваха на номинации, както и Златка. Тоя Финдо не го знам какъв е, но ми изглежда малоумен. Кучето в къщата е по-активно от него, заеби
0

Потребителят е неактивен   Pacetoo 

• Madridist
  • Група: Глобални
  • Регистриран: 27-July 06
  • Град:Los Angeles, California
Трябва да имаш 3 гласа, за да се явиш на номинации, така че с нищо не се променяше това.

Денди хубаво казва, че били като мебели в къщата което не е така и се питам той какво върши по цял ден?
Дори движенията му са флегматични и опитите за тренировки също, а иначе жените били мебели или по-точно Златките.
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   cutepoisonn 

• Регистриран: 01-May 07
Абе преди бях голям фен на поредицата ама тия последните 2-3 предвид работата докъсно ги изпускам..сега днеска се надъхах на наваксам с all stars 2013 олкото мога да го гледам, но съм гледал някакви моменти само във в-бокса...някой може ли да резюмира с 3-4 реда какво е станало по-важно за сега. Кои са изгонени освен Недялко и оня Джийсън(и неговия скандал със Райна гледах)...като цяло за положението в момента някой ми резюмира набързо. Мерси.
Кристиано Роналдо има 729 мача, в които е вкарал 474 гола = 0.69 гола средно на мач.

Лионел Меси има 564 мача, в които е вкарал 442 гола = 0.85 гола средно на мач.

Това са фактите за голмайсторските им умения, и според фактите Меси води убедително. Всичко друго са субективни мнения и догадки.

п.с. цифри до Април 2015.
0

Потребителят е неактивен   inedx 

• Регистриран: 16-May 05
  • Град:Варна
В novaplay ги има всичките епизоди, за да не ти се налага да изгледаш и един куп реклами сваляш видеото и така го гледаш. Макар че нищо интересно няма да пропуснеш и да не ги гледаш, изобщо няма нищо общо с ония фрикове от ББ фемили.

Мнението беше редактирано от inedx: 05.12.13 - 16:48

ASRock B85 Pro4, Pentium G3240, DD3 8GB/1333MHz,120GB SSD + 4TB + 640GB HDD
Gigabyte GV-R657OC-1GI, CM B500, ASUS 24B1S1, LCD SAMSUNG SM931BW, ME173X
“Μαματα ςι ε εδαλο” — гръцка поговорка
0

Да знам че ги има на много места епизодите, във вбокс също, но с тия 3 реда дето изписа да ми казваш какво да правя, можеше да резюмираш най-общо каква е ситуацията, между кой и кой има скандали, как се заформят групичките и т.н.

Иначе да, от всички сезони най-много ме изкефи фемили(ако не се лъжа беше първия в света, такъв семеен)...
Кристиано Роналдо има 729 мача, в които е вкарал 474 гола = 0.69 гола средно на мач.

Това са фактите за голмайсторските им умения, и според фактите Меси води убедително. Всичко друго са субективни мнения и догадки.

0

• Madridist
Скандалите отминаха с разкриването на Джийсън и номерата му заедно с Пенка и после се започна само лека словестна война.
Докато бяха сами във всичко това след като ги разкриха към тях се присъединиха Киро, Ели и Денди във вид на подкрепа и закрила и останалите бяха срещу тази групичка като пасивни са Финдо и Лео.

Киро се държи много грубо със Златките, Маги и Райна, а Денди си позволява да ги критикува по доста захаросан но груб начин и им се присмива без основание и ги нарича мебели като в същото време той самият не си мърда пръста за нищо освен да ходи като гей, да прави иронични коментари и да храни кучето си.

За глупостите, които направи Джийсън от това, което си видял с Райна беше капката, която преля чашата като преди това две седмици правеше тормоз на двете Златки най-вече на Златка Райкова (русата) като и криеше гримовете, мажеше и леглото с мед и изливаше вода с нея, криеше снимките на приятелят й и на нейното семейство като си позволи да забие нож в снимката на Георги - приятелят й.

После като го разкриха и го вкараха в затвора на ББ той пощуря и започна да чупи и да хвърля предмети по Райкова, но това сме го осбъждали на предните две страници и може и да се види в нета, а може и да си го гледал вече.

Общо взето след напускането на Пенка нещата се нормализирах и бих казал, че станаха скучни защото и лагера им се разклати.
Докато бяха петима срещу 4-те жени сега останаха 3-ма от които двама са на номинации.Финдо и Лео както казах стоят настрани от тези скандали и не са нито в единият лагер, нито в другият макар да остава впечатлението че са в лагера на жените, но и те допринасят с вотове срещу групата на Киро.

Мнението беше редактирано от Pacetoo: 05.12.13 - 22:53

Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
1

Мерси за резюмето, някои неща от тия дето казваш съм ги видял, други не.
Като цяло май е сравнително скучно а? Очаква ли се да вкарват още хора?

0

• Madridist
Не, няма да вкарват повече хора и май това бяха последните елиминации.
Точно затова и не виждам смисъл от този формат ако ще ми вкарват хора само за месец както беше и миналата година.
Ако ще правят такъв формат да го правят отделно и да си е 3 месеца както си е по принцип или там колкото е един обикновен формат.
Вип-а влезнаха септември и излязоха средата на ноември, но за какво правят този формат сега просто не знам.

Ако искат да е повече време да вкарат малко повече хора септември месец и да кретат до декември.
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
0

Преглед на мнениеPacetoo, на 05.12.13 - 23:51, каза:

Не, няма да вкарват повече хора и май това бяха последните елиминации.
Точно затова и не виждам смисъл от този формат ако ще ми вкарват хора само за месец както беше и миналата година.
Ако ще правят такъв формат да го правят отделно и да си е 3 месеца както си е по принцип или там колкото е един обикновен формат.
Вип-а влезнаха септември и излязоха средата на ноември, но за какво правят този формат сега просто не знам.Ако искат да е повече време да вкарат малко повече хора септември месец и да кретат до декември.

За пари, за какво друго...явно нямат ресурс да направят два дълги формата един след друг, и затова правят един дълъг и един къс..предния път нали пак беше така.

Честно казано първите 4 които си бяха стандартни-особено 1,3 и 4 бяха доста силни-беше си като сериал-герои със своите характеристики, силен сюжет имаше, интересни хора. Фемили ми е фаворит както казах, там имаше от всичко, а и е доста интересен социален експеримент да вкараш двойка/семейство и да видиш как им се променят отношенията, как общуват помежду си, щото като се замислим, повечето хора могат да видят взаимоотношенията единствено на родителите си както и тези със своята половинка, всичко друго което виждаме сред приятели и познати може да е само фасон за пред хората, но там във фемилито лъсват някои истини от ежедневията. Може да звучи смешно, но човек може и да се поучи от някои ситуации, да се види отстрани, да разпознае себе си в някои от участниците, да зебележи че не е правилно и да се поправи о време.

От вип-овете никой не ми е харесал засега, за ол-старс да не говорим. За да има наистина стабилен ол-старс трябва да е нещо от сорта: Здравко, Нед и Гроши от ББ1, Тризначките, Пацо и Пеньо, от ББ4 оня арабин и другия пич дето се сбиха, Лудия Тошко ли как се казваше дето му беше мисия, Веско, Цветелин и Стоян от фемили-то.

0

• Madridist
То обикновените сезони т.е. Биг Брадър е по интересно, защото там хората са без задръжки докато виповете имат някаква граница и спестяват доста неща, за да не паднат в на хората очите.Там си имат агенти, които ги съветват как да се държат и прочие, а при обикновените хорица повечето влизат, за да станат известни по един или друг начин било чрез простотията си или с характера си, с красотата си т.н.

Зайнеб нали влезе в сезон 1 и се натискаше там със Златко, а вижте я сега до къде стигна.
От четвърти сезон не помня някой да се е врязал в пространството дори пича, който спечели не се чува нищо за него.

Киро и той май беше в сезон 1 или в някой от другите сезоните не помня кога беше вътре.
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   solarpzz 

• Регистриран: 08-September 11
  • Град:Пазарджик
Работата яко затъпя с тия VIP и All-Stars Брадъри. Трябва другата година да направят един формат нормален Big Brother като старите времена. Едно време се разцепвах да ги гледам. ;)
0

• Madridist
[ Архив ]
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
0

Споделете тази тема чрез:

• (7 Страници) +
  • « Първа
  • 5
  • 6
  • 7
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Тази тема е заключена

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login