Форум

Data.BG Форуми: Компаньонки и палавници гр. Варна - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (509 Страници) +
  • « Първа
  • 507
  • 508
  • 509
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Компаньонки и палавници гр. Варна

Потребителят е неактивен   Man1980 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 09-January 16
  • Град:Варна

Преглед на мнениеZaMalkoSym, на 18.07.19 - 13:27, каза:

Може ли някой да даде тел. Номер, Благодаря

0885490697 това е от обявата
0

Потребителят е неактивен   nalie 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 11-August 12
  • Град:Варна

Преглед на мнениеbreitling1, на 07.07.19 - 00:36, каза:

https://www.alo.bg/6167544 бях тук ,колегата нагоре я е описал добре.Терена до Starbucks ,чистичко.
19 годишна , българка, слаба, висока около 175см с дълги хубави крака , гладка кожа, средноголеми
красиви цици. Червенокоса ,симпатична. Супер разговорлива , каза че не й е професия и бачкала щото с авера й задлъжняли. Склонен съм да вярвам.. Като минуси по визията, странно разредени зъби, но пък хубава усмивка.. и коса смърдяща на цигари. Прави ми впечарление ,тъй като съм непушач.

Лапа ми и ме гледа в очите, такова нещо не ми се беше случвало с компаньонка. Така ми лапа ,че ми настръхна косата. Вре си го в гърлото и го лигави. В секса също, не знам дали й харесах или е така с всички ,но съм супер доволен. Чаках я час , потта ми капеще отгоре й и 'гък' не е казала :D Въртях я както си искам, свирка-секс-свирка. Бърках и с 3 пръсти в котарака,тая мацка е топ. Накрая й свърших на циците. Като минус, така ме гледаше в очите през цялото време ,че помислих ,че е надрусана ама каза че не е.. абе май излъга..

Ще прозвучи като реклама , но не си бях прекарвал така от месеци.Препоръчвам ,стреляйте..

Сена някой знае ли къде е ?
0

Споделете тази тема чрез:

• (509 Страници) +
  • « Първа
  • 507
  • 508
  • 509
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

26 потребители четат тази тема
5 регистрирани потребители, 21 гости и 0 анонимни потребители

1. anybodyab,
  2. topchoto,
  3. maksimus1976,
  4. ghivanov,
  5. nalie

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login