Форум

Data.BG Форуми: Колебая се между две специалности - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Колебая се между две специалности

Потребителят е неактивен   Mysteryous 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 07-May 19
  • Град:Русе
Здравейте, от известно време си мисля за две специалности и не мога да реша коя да запиша. Едната е "Руска филология", а другата "Българска филология". Това, което ми харесва при руската филология е, че ще науча езика на високо ниво и ще мога да работя като преводач. При българската филология ми харесва това, че ще усвоя добре родният си език, а ако я завърша, обмислям след това да запиша магистратура по друга филология. Според вас коя специалност да избера ? Търсят ли се хора за работа, завършили тези филологии ?
0

Потребителят е неактивен   kprinco 

• Регистриран: 29-January 06
Не си избрал особено перспективни специалности ако питаш мен. Ако все пак държиш да е една от двете може би руската филология ти отваря 1-2 врати повече. Освен преводач ще можеш да работиш в някой колцентър или международна фирма където изискват руски, или туристическа агенция с таргет руски туристи и бизнес.
0

Потребителят е неактивен   Mysteryous 

• Регистриран: 07-May 19
  • Град:Русе
Много благодаря за съвета.
0

Споделете тази тема чрез:

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login