Форум

Data.BG Форуми: RQ:Да си направим Сървар.Копие на датаБГ - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Тази тема е заключена

RQ:Да си направим Сървар.Копие на датаБГ

Анкета: Искате ли да направиме копие на датаБГ (12 потребители са гласували)

1. Да (7 гласа [58.33%])

Процент от гласовете: 58.33%

2. Не (5 гласа [41.67%])

Процент от гласовете: 41.67%

Гласуване

Потребителят е неактивен   trichi 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 17-January 06
Искате ли да си направим сървар на диабло 2.Реалма да е 1.10 защото е по качествен пача според мене.Админите да са хора който разбират диабло и са добре познати с нещата.Да има 5 админа включително и да си има и официален сайт.В диаблото да има 5 админа в сайта 3-ма админа и 2 модератора.Главния админ на диабло 2 и на сайта да е този който прекарва повече време на компютъра си.Класик да бъде,експириенса да си е като на датаБГ.Само руните да са с 20-30% по голям дроп да имат само това да е промяната.Да няма торч само аникс.Ъбер Диабло да си е акт 5 глациал траил.
Които иска да
0

Потребителят е неактивен   martopetrovfen 

• Регистриран: 01-April 07
  • Град:New Iskar

trichi каза:

Искате ли да си направим сървар на диабло 2.Реалма да е 1.10 защото е по качествен пача според мене.Админите да са хора който разбират диабло и са добре познати с нещата.Да има 5 админа включително и да си има и официален сайт.В диаблото да има 5 админа в сайта 3-ма админа и 2 модератора.Главния админ на диабло 2 и на сайта да е този който прекарва повече време на компютъра си.Класик да бъде,експириенса да си е като на датаБГ.Само руните да са с 20-30% по голям дроп да имат само това да е промяната.Да няма торч само аникс.Ъбер Диабло да си е акт 5 глациал траил.
Които иска да

Уха уникално.Нека да направиме един сървар.Само че аз само ще играя.Не искам админски права щото ми е слаб комба а и не седя много много на компа :lol:.Евала :) :) :)
0

Потребителят е неактивен   levane 

• Регистриран: 17-April 05
  • Град:Sofiq

Цитат

Не искам админски права щото ми е слаб комба а и не седя много много на компа Smile.Евала Smile Smile Smile

Eee не ти ще ме разбиеш :lol: :) :) :)
0

levane каза:

Цитат

Не искам админски права щото ми е слаб комба а и не седя много много на компа Smile.Евала Smile Smile Smile

Eee не ти ще ме разбиеш :) :) :) :)

що бе пич.Не е ли добра идеята.Моя процесор не е слаб ма не е и силен до 150 човека максимум ще се съберат некак си.Рамта ми е 1гб рам.1,8ГХз но не е казано че ще се пуска от моя комп може от др ма аяяз също да съм админ щот дадох идеята а може и да не съм поне модератор в сайта ти как си с диаблото :) :lol: :) :)
0

Потребителят е неактивен   furiouspupesh 

• Регистриран: 31-May 05
  • Град:София
Ако успееш да изкрънкаш дата за базата данни с героите може и да намерим компютър да издържи.
0

Демек се едно си е дата със геройте се едно не е рейсван сървара ли.Ако това намекваш нема може само това що кажа админа няма да даде но когато го напрваиме и Ако го направим ще вида на някой акаунти и ще им дам работи който са имали в датаБГ :lol: :) :) :) :) :)
0

Потребителят е неактивен   guardian 

• Регистриран: 21-August 02
  • Град:София
И един мармот...
0

Споделете тази тема чрез:

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Тази тема е заключена

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login