Форум

Data.BG Форуми: Плейстейшън от Гемко? - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Плейстейшън от Гемко?

Потребителят е неактивен   nikolai777 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 29-December 14
  • Град:Пловдив
Здравейте. Каня се да си купя плейстейшън втора ръка от Гемко, но не съм сигурен дали не са измамници и няма да ми пробутат някой прегряващ боклук.Основният проблем е, че те се намират в Шумен, аз съм в Бургас и няма как да тествам конзолата на място... Има ли някой, който е купувал стока от тях и доволен ли е? Благодаря предварително
Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   m1TeT0 

• Регистриран: 26-July 09
Щом минават през базар винаги може да имаш някакви съмнения. Пробвай през хардуербг, ако се намери нещо. Там със сигурност хората си държат на репутацията, ако не друго... Конзоите са рядкост, доколкото знам, но все пак ....

http://hardwarebg.co...%B0%D0%B2%D0%B0
Публикувано изображение
1

Потребителят е неактивен   brotto 

• Регистриран: 11-July 06
  • Град:София
Днес четох, че вече се готви подготовката на PS5 и сигурно ще излезе 2019 или 2020 така, че сам прецени дали си заслужава сега да купуваш или искаш най-новото поколение като излезе.
Имам настолен компютър благодарение на jossbomon
Публикувано изображение
Публикувано изображение
3

Потребителят е неактивен   Pacetoo 

• Madridist
  • Група: Глобални
  • Регистриран: 27-July 06
  • Град:Los Angeles, California
Къде си го чел това, защото то слухове има отдавна, че може да излезе есента на 2019, а не през есента на 2020. :)
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
1

Потребителят е неактивен   dermatek 

• Регистриран: 10-December 06
Нова 4-ка слим беше 600 лева в комплект с God of War преди седмица. Аз лично не виждам смисъл да се взема втора ръка от неизвестни търгаши в базар или OLX.

Освен ако авторът не планира покупка на стара 3-ка, с която да пиратства, де...
0

Преглед на мнениеPacetoo, на 25.05.18 - 19:01, каза:

Къде си го чел това, защото то слухове има отдавна, че може да излезе есента на 2019, а не през есента на 2020. :)

В калдата. Пишеше, че са спаднали продажбите на 4ката и вече са започнали подготовка и тестове за следващата генерация.
Публикувано изображение
Публикувано изображение
3

Калдата не са Сони и могат да пишат каквото си искат.

Не виждам смисъл да чакаш 2 години за средство за забавление. Все пак става въпрос за 5-600 лева - за това време ще изиграеш сума неща. А може и отдавна да ти е писнало, че има и такива случаи.
0

• Madridist
Може да изглежда малка сумата, ама две или една година ще минат бързо и после какво ще правиш след като с излизането на новата конзола ще се спрат правеното на игри за PS4? :)

Да, ще има още от старите, които не си играл, но се съмнявам да се купува всяка седмица или всеки месец някоя игра на колкото и ниски цени да са след пускането на новата серия. Ако твърденията до момента се окажат верни, че ще има съвместимост на игрите от PS4 на PS5 то е хубаво да се изчака, за да може да си вземеш новата конзола и така ще може да съчетаваш да играе новите игри за PS5 и старите от PS4.

Сега ще кажеш, че ще я продадеш конзолата след това, ама то такъв бум ще има на продажби, че цената им ще падне драстично и няма да можеш да вземеш качествена цена. Сега всеки си преценява както е добре за него, ама аз ако ще минавам на конзола и след като наближава срока за излизането на новата серия не бих се хвърлял и предпочитам да изчакам, ама това съм аз все пак. :)

Аз дори не мислех да взимам Pro версията като излезе и си ми беше добре с първата серия на PS4, но станаха така, че Pro версията ми я подариха и исках или не исках минах на нея и старата я продадох на бързо, ама това стана през 2016 и се взема като топъл хляб. :D
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
1

Разбира се, всеки решава за себе си как да си харчи парите. ;)

Ама тая работа с годините чакане за нещо по-добро хич не е добра идея - пробвал съм я. Още повече пък да разчиташ само на спекулации за функции и дати.

След 2 години я имаш време за игра, я не - моята я взех преди около година и в момента така съм заринат с работа, спорт на открито и т.н., че ако я пусна в събота или неделя, е чист късмет. :D
0

• Madridist
Не са спекулации годините, а през толкова време излиза серия на PS т.е. през 7 или 6 години.
Тази серия на PS излезе през есента на 2013 и ако се водим по предните излизания трябва да излезе през есента на 2020, но има не малко слухове за излиза догодина през ноември.

За съвместимите игри на PS4 към PS5 се говори усилено най-вече, защото тази серия е най успешната до сега за PS с много повече потребители и абонаменти към PS Plus, има много повече ексклузивни игри (и не само), които излязоха за този период, а и конкурентите им от Xbox вече направиха това и потребителите много ги натискат да стане и при PS.

Ще видим дали ще може да се играят игрите от PS4 на новата конзола, но това е на път да стане.

Мнението беше редактирано от Pacetoo: 29.05.18 - 23:26

Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
2

Преглед на мнениеPacetoo, на 29.05.18 - 23:24, каза:

Не са спекулации годините, а през толкова време излиза серия на PS т.е. през 7 или 6 години.
Тази серия на PS излезе през есента на 2013 и ако се водим по предните излизания трябва да излезе през есента на 2020, но има не малко слухове за излиза догодина през ноември.

За съвместимите игри на PS4 към PS5 се говори усилено най-вече, защото тази серия е най успешната до сега за PS с много повече потребители и абонаменти към PS Plus, има много повече ексклузивни игри (и не само), които излязоха за този период, а и конкурентите им от Xbox вече направиха това и потребителите много ги натискат да стане и при PS.

Ще видим дали ще може да се играят игрите от PS4 на новата конзола, но това е на път да стане.

Аз точно за това изчаквам PS5 иначе бях на косъм миналата година да си купя PS4, но това с игрите ме притеснява, все пак като купиш 5 игри за 500 лв. не е малка инвестиция. :) Иначе много добре казано.
Публикувано изображение
Публикувано изображение
1

• Madridist
Абе то няма да взимаш всеки месец игра за по 120 лева, така че не е чак толкова зле, а и не бива да се гледа така сумарно на нещата. :)
Игрите след излизането си започват да падат надолу и само най играните игри държат малко повече време висока цена.

Да, конзолата не е предвидена за пазари като България, ама не са виновни Sony за тази работа и няма как да пуснат игрите у нас за по 20 лева, а за другите по 120 и нагоре. :Д
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
0

Споделете тази тема чрез:

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login