Форум

Data.BG Форуми: Какви слушалки да си взема? MP3/FLAC player също - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Какви слушалки да си взема? MP3/FLAC player също

Потребителят е активен   fliper4o 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 14-December 08
Здравейте.

Първо искам до споделя своят опит от към слушалки, mp3 player и музика и после да Ви насоча какво търся.
Слушам качествена(MP3 320kbps и FLAC) музика и държа да, подчертая че държа на качеството(Hz) и силата(dB) на звука за сметка на останалото.

От Plesio съм си купувал AKG K313 и K315 още когато ги имаха в наличност с 2год. гаранция което ме устройваше. Бяха към 30тина лева, качествен и силен звук с гаранция. Слушалки тип в ухото и НЕ са тапи.

K315 - дразнеше ме само регулаторчето за звук
  • 17Hz - 23kHz
  • 126 dB

Публикувано изображение
K313 - малко по-евтини от K315 и съвсем незабележима разлика в звука, страхотни
  • 16Hz - 21kHZ
  • 127 dB

Публикувано изображение

Тъй като основният им проблем бе, че се прекъсваше кабелчето при буксата(дори и с термошлаух) гаранцията си я ползвах. Докато не се изчерпах. Наскоро трябваше да ги заменя гаранционно с други понеже вече нямат от тези. Поогледах се и освен тапи и дедеми друго не предлагат, а да взех си единствените тип в ухото AKG Y10, който са супер слаби, а пък и са грозно издути като гъбки, като ушите на марсианец. Чувам хората покрай мен как си говорят нормално...камо ли за качество на звука. И не Plesio дори не предлагат този красив цвят ами бели(си взех) и кафяви...
Y10 - супер тихи
  • 17Hz - 20KHz
  • 107 dB

Публикувано изображение Публикувано изображение

Харесвам малки скромни MP3 player-и с копчета по възможност. Слушам музика от телефона, но пък е огромен докато го извадя и прибера в джоба си, тъч скрийн брато, тъч скрийн...скапан телефон, сякаш съм си пъхнал тостер в панталона...едно време кви телефони имаше...с копчета... :sadsad:
Доволен съм от Sony Walkman® NWZ-B183F, натъжава ме само, че с 4GB накъде...8GB...16GB...
Публикувано изображение
  • Размер: джобен !
  • Капацитет от 4 GB за около 900 песни - дали !?
    В моят случай(само MP3 и не всички са 320kbps)
    Публикувано изображение
  • До 20 часа живот на батерията
  • Бързо зареждане за 3 минути

Какво Ви е мнението за Pono Player и Fiio X1 2nd gen?
Публикувано изображение Публикувано изображение

Предпочитам слушалки тип в ухото, но не тапи. Също така ме впечатляват слушалки тип диадема с къдрав кабел. За MP3 player не знам...те хората вече предлагат само тостери и телевизори. Предпочитам да е малък-джобен, с копчета, 8GB поне и издържливост на батерия все пак няма да гледам филми, а ще слушам музика, но уви мисля, че няма и са на изчерпване вече.

Благодаря Ви !
0

Потребителят е активен   fliper4o 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 14-December 08
Може ли някой модератор да я премести в "Разни" - "Персонални проблеми". Благодаря!
0

Споделете тази тема чрез:

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login