Форум

Data.BG Форуми: Камера на КАТ - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Камера на КАТ

Потребителят е неактивен   minkatanino 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 20-January 07
Здравейте колеги,

Днес от КАТ ме заснеха с камера. Бях с над разрешената скорост (по хубав междуградски път ограничението беше 60 и просто никой не го спазва). Понеже преди не съм изпадал в такава ситуация дали можете да ми дадете малко разяснение.

1. Камерата беше на пода (а не на тринога както е по снимкте), полицаите стояха до патрулката, а не при нея. Възможно ли е още да не е била конфиругирана и в този момент да са я инсталирарли. Между патрулката и камерата имаше кабели.

2. Самата камера беше сложена в страни от пътя примерно на 30 градуса, а не фронтално срещу пътя. Възможно ли е от такъв ъгъл да работи правилно.

3. Ако имам честитка след колко време трябва да ми излезне в сайта на КАТ.

Стремя се да спазвам ограниченията но на този участък от пътя имам 60, а по целия междуградски път е 80 и малко се подведох.

Мнението беше редактирано от minkatanino: 03.03.19 - 19:09

0

Потребителят е активен   GTRR 

• Регистриран: 31-October 09
  • Град:Пловдив
  • Интереси:Main leadership on V.A.G Group/Das Auto.

minkatanino, на 03.03.19 - 19:08, каза:

Здравейте колеги,

Днес от КАТ ме заснеха с камера. Бях с над разрешената скорост (по хубав междуградски път ограничението беше 60 и просто никой не го спазва). Понеже преди не съм изпадал в такава ситуация дали можете да ми дадете малко разяснение.

1. Камерата беше на пода (а не на тринога както е по снимкте), полицаите стояха до патрулката, а не при нея. Възможно ли е още да не е била конфиругирана и в този момент да са я инсталирарли. Между патрулката и камерата имаше кабели.

2. Самата камера беше сложена в страни от пътя примерно на 30 градуса, а не фронтално срещу пътя. Възможно ли е от такъв ъгъл да работи правилно.

3. Ако имам честитка след колко време трябва да ми излезне в сайта на КАТ.

Стремя се да спазвам ограниченията но на този участък от пътя имам 60, а по целия междуградски път е 80 и малко се подведох.

1.Най-вероятно не е била монтирана има два типа камери едната е вътре в патрула това е стария тип и тези новите Тип Тринога.
2.Работят и при по-голям радиус на градусите

3Относително е имал съм до 2 седмици и след 1 година даже
0

Потребителят е неактивен   lashpa 

• Регистриран: 26-April 13
  • Град:Gabrovo
Да не пускам отделна тема - може ли някой да каже, до колко метра могат да засичат камерите на тринога през деня?
0

Потребителят е активен   GTRR 

• Регистриран: 31-October 09
  • Град:Пловдив
  • Интереси:Main leadership on V.A.G Group/Das Auto.

lashpa, на 07.04.19 - 19:54, каза:

Да не пускам отделна тема - може ли някой да каже, до колко метра могат да засичат камерите на тринога през деня?

Ефективна е до към 50 метра.След това май не хваща

Мнението беше редактирано от GTRR: 08.04.19 - 06:27

0

Споделете тази тема чрез:

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login