Форум

Data.BG Форуми: Позитивни/Негативни отзиви за участниците в Купувам/Продавам - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (240 Страници) +
  • « Първа
  • 224
  • 225
  • 226
  • 227
  • 228
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Позитивни/Негативни отзиви за участниците в Купувам/Продавам

Потребителят е неактивен   disem 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 01-May 05
Не знам дали ще се съдите за 70 лв. ама аз за 118 лв. ще го гоня до дупка KALCHOOO. И то не за парите ами заради наглоста. Само така ще се отървем от измамници. Да го поразкарват по районните и по съдилищата да поумнее малко.
0

Потребителят е неактивен   danielzdravkov 

• Регистриран: 11-August 06
  • Град:София
Така, понеже видях наглите писания на нашият съфорумник BKP (БКП бих казал аз) ще разясня малко нещата за да няма недомлъвки и измислици на общо основание. Предварително се извинявам на всички останали уважавани от мен съфорумници, че се налага да ги заминавам със такива незначителни хора и събития!
Започвам по същество: Аз ( danielzdravkov ) и kovachki сме приятели, а не един и същ човек! От известно време се придвижвам с патерици следствие от тежка катастрофа, след като се уговорих с BKP за рутера, звънах на kovachki да ме закара за взема рутера от адреса. Отидохме, но спряхме далеч, и той предложи да отиде вместо мен да го види и купи, за да не се мъча с патериците да обикалям блоковете. Съгласих се. След 10 минути се върна с рутера. След като се качи в колата имах възможност да поразгледам новата си придобивка. На пръв поглед захабен и ожулен, без комплектовка освен Лан кабела и зарядното, дори и стойката му я нямаше. kovachki с любопитство разглеждаше рутера, понеже вътре в апартамента светлината не е била добра. От неговия разказ сте прочели последвалото. Да уточня, че му звъннах точно 5 мин след като видях рутера, още не бяхме тръгнали дори. Направените дупки в панела бяха прикрити със лепенки QС Pass, като се беше постарал да не си личи. Когато се обадих по телефона и го попитах защо не ми казал че е ремонтиран рутера, ми каза: "Подай си жалба в Градския съд, аз ще обжалвам и така"

Не можах да разбера след като си толкова съвестен и нямаш никакви притеснения от това което ми продаде защо не излезе да си поговорим пред вратата ти? Разчитах да си сериозен човек, все пак си на 33 години, затова и гласувах доверие на приятеля ми да го вземе. Очаквах рутер в идеално състояние, но уви. Как изобщо имаш очи да продаваш рутер със такъв външен и вътрешен вид 2/3 от цената в магазина? Стоях там с 2-те патерици в продължения на 30 мин. докато се появиха полицаите. След като излезе ми каза, че си завършил право, ако съм искал да се съдим, изведнъж стана много смел.
Постоянно надничаш в чуждите портфейли, това не е възпитано нали знаеш. Кой колко има, или няма не ти влиза в работата! Освен че не си некоректен и лъжец, си и завистлив.
Искам да разбереш, аз до твоето ниво НИКОГА няма да падна!
Твърдиш че имаш серийния номер, склонен съм да ти повярвам, защото ми продаде рутера без такъв, и съм убеден че лепенката на която се намира е във теб!
Не обичаш да се пазарят с теб казваш, повярвай че боклуците които продаваш го заслужават!
Рутерчето, прави произволни прекъсвания под товар от няколко торента, но това предполагам също не е вярно. Както и да е написах всичко това за да се запознаят хората със твоята нагла и безочлива "особа". Аз нито ще ти се обяснявам нито искам да имам нещо общо с теб.

За да съм напълно искрен и казал всичко, прилагам и написаното на ЛС между нас, нека се види къде те изнудих, и ако бях дошъл и платил 80 лв. ти друг рутер ли щеше да ми продадеш, защото казваш по-горе в темата: "получаваш колкото плащаш"

#10. BKP
02 Март 2010, 12:28
Вземи си лаптопа за пробата, че аз нямам вече !

#9. danielzdravkov
02 Март 2010, 12:19
Добре, ще звънна.

#8. BKP
02 Март 2010, 12:08
Сега съм свободен...докато не се обади някой за работа. Звънни преди да тръгнеш !
ул. Черковна до Оборище ... кв.Подуяне

#7. danielzdravkov
02 Март 2010, 11:55
Така е криза е, всеки си прави сметка. Кога и къде мога да те намеря?

#6. BKP
02 Март 2010, 11:46
Аз винаги съм продавал на 2/3 от цената в магазина.
http://www.plesio.bg/routers-c-69978066/f5...s-p-236594.html
Преди години, всичко се лапаше като топъл хляб. Сега обаче настана една цървулщина, и не може да се прави бизнес вече.

#5. danielzdravkov
02 Март 2010, 11:28
Не е това проблема, цената която си дал е комплект със приемника, който отделно е 40 лв. 70 лв. със отделил за добър рутер 2-ра ръка, защото за още малко ще си взема нов пак добър. Затова не искам да се чувстваш "изигран", не ми е това целта.

#4. BKP
02 Март 2010, 11:24
Е, ето че и ти лъжеш...продал си съвсем скоро лаптоп за много пари:
http://forums.data.b...pic=1942720&hl=

#3. BKP
02 Март 2010, 11:19
Надявам се че не ми прилагаш селския номер "нямам повече пари" :lol:
Ще ти го дам, но ще ми бъдеш задължен за в бъдеще ако нещо на мен ми потрябва ?

#2. danielzdravkov
02 Март 2010, 11:14
Здравей, рутера ми харесва, и аз не обичам да се пазаря, затова ти казвам направо имам 70 лв и мога да ти ги дам за машинката.

#1. BKP
02 Март 2010, 10:14
http://forums.data.b...pic=1944744&hl=

Държа да отбележа че в темата със продаваните части BKP беше сложил този линк http://www.multirama.bg/product/1100/kompl...3-f5d8236-.html към рутера. Затова в ЛС му отговорих, че комплекта е 130 лв.

На всички стигнали до края: Извинявайте за дългия пост, просто се налагаше да защитя доброто име което съм си заслужил за 5 години в които продавам и купувам тук.

Успех на всички!

Edit: @israeli аз не съм дребнав човек, не бих се занимавал за 70 лв със съдилища и прочие, само исках да изложа фактите, и защитя името си. Всеки има глава на рамете и може да реши кой крив, кой прав.

Мнението беше редактирано от Bolero: 07.07.14 - 09:10

1

Потребителят е неактивен   israeli 

• Регистриран: 06-March 06
  • Град:Обинтованата земя
Абе вие за 100лв ще се съдите .Чукнете си една среща на някое кафеце и си поговорете за да се разберете като хората .Все пак за 100лв ,човек не бива да троши нерви и да си съсипва здравето .

Мнението беше редактирано от israeli: 03.03.10 - 22:35

Don't wory be happy!!!
0

Потребителят е неактивен   kalchooo 

• Регистриран: 02-November 06
  • Град:Казанлък
  • Интереси:������ �������

Преглед на мнениеdisem, на Mar 3 2010, 20:36, каза:

Не знам дали ще се съдите за 70 лв. ама аз за 118 лв. ще го гоня до дупка KALCHOOO. И то не за парите ами заради наглоста. Само така ще се отървем от измамници. Да го поразкарват по районните и по съдилищата да поумнее малко.

ТАКАААА....
Сега за боклука /Disem / който някой може да е срещал до сега въпросното лице от негова страна какво направи .....!!!
Поръча си лап топ от мен с имена на Петя Пенева и с телефона на майка му ..- Надежда За Децата. Моля свържете се с мен на тел. 0898/680968 и 0896555344 Информация за нашата организация и личния ми телефон Може също така да погледнете и сайта ни http://www.hope-for-children.org/

Теми Изпратени Архив Изтрити Ново Съобщение
DataBG
Изтрий Архивирай
#12. kalchooo
27 Февруари 2010, 18:01
получили лап топа!
#11. polia17
25 Февруари 2010, 23:10
улица Летоструй 40
#10. kalchooo
25 Февруари 2010, 22:07
само да ми напишеш на бълрарски точно адреса
#9. kalchooo
25 Февруари 2010, 22:06
ок утре ше го пратя и в събота е при теб:lol:
#8. polia17
25 Февруари 2010, 20:45
Na adresa mi e po-udobno razlikata v cenata e mnogo malka. Pitah gi i tova dnes.
#7. kalchooo
25 Февруари 2010, 20:15
Здравей... след като го отвориш ще можеш и да си го пробваш:lol:
Доставката ще ти е по евтина ако е до офис на Еконт София !
ако искаш кажи в кой да ти го пратя и в понеделник ше е при тебе
#6. polia17
25 Февруари 2010, 20:06
Telefona mi e 0898680968. Dnes se obadih na Ekont. Kazaha kato go prashtash da kajesh che move da se probva. Ne samo da se otvori ami i da se probva.
#5. kalchooo
25 Февруари 2010, 18:07
да но не си ми оставила телефон за контакт 170лв е цената на лап топа много е запазен
#4. polia17
25 Февруари 2010, 16:52
Za laptopa stava vapros. Tozi ot 170 lv. Nali tolkova struva?
#3. kalchooo
25 Февруари 2010, 13:51
звънни ми най добре да ми потвърдиш
#2. kalchooo
25 Февруари 2010, 10:48
за кое става въпрос ! и телефон за контакт ако може да оставиш
#1. polia17
25 Февруари 2010, 10:11
Ako vsi4ko mu raboti prati mi go na adres. Sofia, ul. Letostrui 40, Polia Penova. Da moje da se vidi i da se probva.

След като позволих опция да отвори пратката на Ул. Летоструй 40/София му счупва матрицата на лап топа и ми го връша и не дига телефона почва да се крие като мишка но ЕТО ПОРЕДНИЯ ИЗМАМНИК/Disem/ който ще отиде до 5 раионно с показанията на куриера да се останови какво е станало точно!!!

Мнението беше редактирано от kalchooo: 07.03.10 - 14:59

0

Преглед на мнениеisraeli, на Mar 3 2010, 21:34, каза:

Абе вие за 100лв ще се съдите .Чукнете си една среща на някое кафеце и си поговорете за да се разберете като хората .Все пак за 100лв ,човек не бива да троши нерви и да си съсипва здравето .

ТАКАААА....
Сега за /Disem / който някой може да е срещал до сега въпросното лице от негова страна какво направи .....!!!
- Моля свържете се с мен на тел. 0898/680968 и 0896555344

DataBG
Изтрий Архивирай
#12. kalchooo
получили лап топа!
#11. polia17
улица Летоструй 40
#10. kalchooo
#9. kalchooo
ок утре ше го пратя и в събота е при тебsmoke.gif
#8. polia17
Na adresa mi e po-udobno razlikata v cenata e mnogo malka. Pitah gi i tova dnes.
#7. kalchooo
Здравей... след като го отвориш ще можеш и да си го пробвашsmoke.gif
#6. polia17
Telefona mi e 0898680968. Dnes se obadih na Ekont. Kazaha kato go prashtash da kajesh che move da se probva. Ne samo da se otvori ami i da se probva.
#5. kalchooo
да но не си ми оставила телефон за контакт 170лв е цената на лап топа много е запазен
#4. polia17
#3. kalchooo
#2. kalchooo
#1. polia17
Ako vsi4ko mu raboti prati mi go na adres. Sofia, ul. Letostrui 40, Polia Penova. Da moje da se vidi i da se probva.

След като позволих опция да отвори пратката на Ул. Летоструй 40/София му счупва матрицата на лап топа след прегледа и ми го връша и не дига телефона почва да се крие като мишка или вдига и казва имате грешка но ЕТО ПОРЕДНИЯ ИЗМАМНИК/Disem/ който ще отиде до 5 раионно с показанията на куриера да се останови какво е станало точно!!

Още с започването му да се занимава с благотворителност трябва да ви стане ясно че човека иска да яде на хляба мекото и освен той да лъже и мами с друго май не му се занимава ама то и от там е произлезло от крадеца да крадеш ...
Но аз сега ще се захвана с тебе !

Мнението беше редактирано от kalchooo: 07.03.10 - 23:46

0

[quote name='disem' date='Mar 3 2010, 21:36 ' post='13843341']

Сега ще видиш кой ще поумнее като попееш малко в 5то раионно където ще те викнат за лап топа ми който счути от твоята завист и недоумие!
Но и на тебе ще ти дойде реда...

ТАКАААА....
Сега за боклука /Disem / който някой може да е срещал до сега въпросното лице от негова страна какво направи .....!!!
Поръча си лап топ от мен с имена на Петя Пенева и с телефона на майка му .. Моля свържете се с мен на тел. 0898/680968 и 0896555344

DataBG
Изтрий Архивирай
#12. kalchooo
получили лап топа!
#11. polia17
улица Летоструй 40
#10. kalchooo
#9. kalchooo
ок утре ше го пратя и в събота е при тебsmoke.gif
#8. polia17
#7. kalchooo
Здравей... след като го отвориш ще можеш и да си го пробвашsmoke.gif
#6. polia17
#5. kalchooo
#4. polia17
#3. kalchooo
#2. kalchooo
#1. polia17

След като позволих опция да отвори пратката на Ул. Летоструй 40/София ми счупва матрицата на лап топа след прегледа и ми го връша и не дига телефона почва да се крие като мишка или вдига и казва имате грешка но ЕТО ПОРЕДНИЯ ИЗМАМНИК/Disem/ който ще отиде до 5 раионно с показанията на куриера да се останови какво е станало точно!!!

Още с започването му да се занимава с благотворителност трябва да ви стане ясно че човека иска да яде на хляба мекото и освен той да лъже и мами с друго май не му се занимава ама то и от там е произлезло от крадеца да крадеш ...
Но аз сега ще се захвана с тебе !

Мнението беше редактирано от kalchooo: 07.03.10 - 23:48

0

Потребителят е неактивен   disem 

• Регистриран: 01-May 05
Сладур!
Ще кажа само три неща:
1. Телефон 0898680968 НЕ е мой от години! Прехвърлен е много, много отдавна. Aктуалния ми телефон 0896555344 е включен денонощно и нямам никакъв проблем да го вдигам на когото и да било.
2. Kalchooo си е един измамник на дребно. Продава помляни лаптопи с успиването че са отлични. Такъв е и случая тук.
3. Ще те помоля да внимаваш с оценките и изказванията че нещо ми ставаш много симпатичен а аз гледам да не пропускам възможността да се запознавам с готини хора.
0

Преглед на мнениеdisem, на Mar 4 2010, 08:40, каза:

Сладур!
Ще кажа само три неща:
1. Телефон 0898680968 НЕ е мой от години! Прехвърлен е много, много отдавна. Aктуалния ми телефон 0896555344 е включен денонощно и нямам никакъв проблем да го вдигам на когото и да било.
2. Kalchooo си е един измамник на дребно. Продава помляни лаптопи с успиването че са отлични. Такъв е и случая тук.
3. Ще те помоля да внимаваш с оценките и изказванията че нещо ми ставаш много симпатичен а аз гледам да не пропускам възможността да се запознавам с готини хора.

Като ставаш сутрин е се поглеждаш в огледалото можеш да се наричаш аз съм Измамника но не и да ме опрекваш не ми се прави на много вървежен защото до сега съм се отнесъл с проблема от добрата страна не искам да си навлека допълнителни проблеми относно твоята личност която до момента описваш от лошата страна !
Успех с твоите начинания ....
0

Потребителят е неактивен   oppoppoppqq 

• Регистриран: 09-February 09
Тоз калчо ако дисем го е набутал по начина, по който е описал, имам чувствот, че си е получил заслуженото. ВКР, явно още не е ял дебелия край, ама по начина, по който, "търгува" и това ще стане. Само дето няма да има кой да го спаси :lol:
0

Потребителят е неактивен   BKP 

• Регистриран: 08-November 08

Преглед на мнениеoppoppoppqq, на Mar 4 2010, 22:03, каза:

Тоз калчо ако дисем го е набутал по начина, по който е описал, имам чувствот, че си е получил заслуженото. ВКР, явно още не е ял дебелия край, ама по начина, по който, "търгува" и това ще стане. Само дето няма да има кой да го спаси :lol:

Неграмотнико, я марш на училище :lol:
Не се притеснявай за мен, имам си лична охрана и оръжие :lol:
Имам и нова оферта, но не се отнася за претенциозни богаташи които хем не плащат, хем искат вещта да е в магазинно състояние, и гаранция да му дадеш
http://forums.data.b...pic=1948313&hl=

Мнението беше редактирано от BKP: 04.03.10 - 23:30

0

Потребителят е неактивен   oppoppoppqq 

• Регистриран: 09-February 09

Преглед на мнениеBKP, на Mar 4 2010, 22:24, каза:

Неграмотнико, я марш на училище :lol:
Не се притеснявай за мен, имам си лична охрана и оръжие :lol:
Имам и нова оферта, но не се отнася за претенциозни богаташи които хем не плащат, хем искат вещта да е в магазинно състояние, и гаранция да му дадеш
http://forums.data.b...pic=1948313&hl=

предполагам това е заради някой "доволен" клиент? :lol:
Като си толкова ербап, защо си се крил като мишка, бре, палячо? Не ме интересува какви сделки си имал, ако ще и 20 да са, две такива като горната винаги ще правят впечатление на евентуалните купувачи. Ясно е, че си селски тарикат, не виждам за какво се оправдаваш.

Продавай си ремонтираните боклуци на 2/3 от цената, не ме интересува:

Цитат

! Имаш същия рутер който е изгорял и се опитваш да ме измамиш ! Аз съм записал серийния номер на моя

Още от първото ти мнение става ясно, че си измамник. Интересно как в началото тръгна да обясняваш как купувача е тръгнал да те мами с "неговия изгорял рутер", а после, че видиш ли нямало значение, че бил отварян/ремонтиран.

Аз не бих рискувал с такива търгаши като теб.
0

Потребителят е неактивен   BKP 

• Регистриран: 08-November 08
Въобще не ме интересува твоето мнение ! Ходи се таковай палячо !
Не карам никой на сила да купува от мен. Не съм забранил на никой да разгледа това което продавам, да го тества, както и колкото пожелае. Но да ми го връща със скъсано фабрично фолио и евентуално сменена платка вътре, няма да стане. Излезе ли нещо от дома ми, връщане няма, защото много станахте селските тарикати-измамници. Нормалните хора знаят, че когато нещо е втора употреба, то вече не е в заводски вид и състояние. Гледаш, пробваш и преценяваш както е при покупката на стара кола. Ако не те устройва, отиваш в магазина и си купуваш нова.
Препоръчвам на теб и другите претенциозни хора да купувате само от neoplatinum, xeox и други такива дето не тестват нищо. Тогава ще видите какво е дявол на магаре.

Мнението беше редактирано от BKP: 05.03.10 - 23:05

0

Потребителят е неактивен   zaekalk 

• Регистриран: 21-December 06
:lol: :lol: :lol: XEOX- :lol: ;) :lol:
Този човек продава само изгорели и не работещи неща!
Бих искал ако може да бъде баннат!
Продаде ми проблемно дъно и се разбрахме да ми го смени. Смени ми го и за това не се усъмних и не го тествах на място. Но се оказа че другото изобщо не включва.
И съответно вече не можеш да го намериш по телефона!
Нещастник!!!

Мнението беше редактирано от zaekalk: 05.03.10 - 15:05

0

Потребителят е неактивен   vectrasec 

• Регистриран: 25-August 05
  • Град:шумен

Преглед на мнениеvectrasec, на Feb 9 2010, 09:20, каза:

- shtirkata човека продаваше или заменяше навигация в темата беше писал че я заменя за gsm предложих му един телефон и се съгласи пратих го но нещо не бил му харесал и му казах да го връща и вече 4 месеца ме мотае че ще го праща а днес а утре и така до ден днешен , не съм умрял за 100лв. но тези които смятат да купуват от него да внимават! - измамник

ВНИМАНИЕ!!! ВЪПРОСНИЯ ПОТРЕБИТЕЛ С НИК В ФОРУМА shtirkata Е С НОВ НИК berova75
данните му са Красимир Тодоров ,гр.София , gsm: 0878175202 !
0

Потребителят е неактивен   av88 

• Регистриран: 20-December 08
ВКР е прав.Явно ,че тука се продават(препродават) доста боклуци,затова всеки да внимава не само когато купува,но и когато продава.Щом излезеш от "магазина" духаш супата!
0

Потребителят е неактивен   batttle 

• Регистриран: 15-November 07
BKP +
Точен и коректен. Запази ми това за което говорихме, демонстрира ми го в продължение на половин час, супер доволен съм.
0

Потребителят е неактивен   glary 

• Регистриран: 20-April 06
jovanotti72

Поредният неразбрал-
Обявата:
Купувам bluetooth handsfree sony ericsson до 25лв.
За връзка-0884 86 68 86 и 0877 76 30 78
skype-jovanotty72

След уговорката изпращам нещата с опцията да се прегледа и тества(той даже и това не писа дали иска да си провери нещата,но като човек му ги сложих като опций).Впоследствие ми заявява как на всякакви телефони е пробвал но не и на въпросния.Неработи и толкова и ми разправя как някакво си подобно такова у-во работило едва ли не навсякъде...А на лично му писах:
здр,имам едно такова ок к750,ако те инте ресува пиши.20лв му търся.от варна съм

п.п не е изпозлвано,като ново е

Аз ще си платя еконта,но нека се уточнява кой какво иска и да е поне малко грамотен откъм техника и да знае какво иска.То кой знае дали е имал намерение да купува,но приемаме,че е така...
У-вото е пробвано на К750,K810...и работи.5-10лв се изкарват,но не сме длъжни да плащаме заради безхаберници!

Лека вечер и поздрави на всички коректни колеги

Мнението беше редактирано от glary: 08.03.10 - 22:21

0

Потребителят е неактивен   rammkopf 

• Дата бг приятел
  • Регистриран: 13-July 03
  • Град:Варна
  • Интереси:К'во ли не ...
paffy01 +

Коректен купувач - уговорихме сделката ясно и точно, нямаше никакви усложнения.
How much wood would a woodchuck chuck, if a woodchuck would chuck wood?
0

Потребителят е неактивен   rammkopf 

• Дата бг приятел
  • Регистриран: 13-July 03
  • Град:Варна
  • Интереси:К'во ли не ...
wizard69 +

Тоя човек от половин дума разбира. :lol: Много коректен продавач, купих си звукова карта от него. Не ме уби с цената, не ме излъга със стоката. :lol:
How much wood would a woodchuck chuck, if a woodchuck would chuck wood?
0

Потребителят е неактивен   paffy01 

• Регистриран: 06-November 09
rammkopf един голям + Сичко точно . Имах молба кам него - изпълни я . Предполагам, че ще имам още сделки с него! :lol:

Мнението беше редактирано от paffy01: 10.03.10 - 20:17

0

Споделете тази тема чрез:

• (240 Страници) +
  • « Първа
  • 224
  • 225
  • 226
  • 227
  • 228
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login